collapse

Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: ЛП. Ісаків  (Прочитано 7692 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Денис Блохин

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1199
  • Karma: +28/-8
  • Mystic 3
ЛП. Ісаків
« : Травень 11, 2013, 18:16:12 »
У Тиховского в Одаеве разбился учлет - в СМИ тишина пока. так что тут не про тенденции.
шелкотрафаретная печать на тканях, футболках.

Offline napets

  • Full Member
  • Повідомлень: 162
  • Karma: +37/-33
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #1 : Травень 11, 2013, 22:49:52 »
Ну почему тишена,правда спокойнее.
Алексей Бабась.
http://briz.if.ua/10874.htm

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #2 : Травень 11, 2013, 22:50:30 »
У Тиховского в Одаеве разбился учлет - в СМИ тишина пока. так что тут не про тенденции.

Есть инфо по этому ЛП? Слышали только из уст первых очевидцев, но серьезного разбора ЛП небыло

Offline napets

  • Full Member
  • Повідомлень: 162
  • Karma: +37/-33
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #3 : Травень 11, 2013, 22:52:35 »
Ждём акт от Тиховского

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #4 : Травень 14, 2013, 22:28:06 »
У Тиховского в Одаеве разбился учлет - в СМИ тишина пока. так что тут не про тенденции.
Пилот розбився в Ісакові зайшовши на посадку в роторну зону,на жаль я був свідком катастрофи,викликав для нього швидку з Тлумача,шкода що не змогли йому допомогти,хлопчина звалив аппарат на висоті 10-15 метрів.Акта від Тиховського не має і на іхньому форумі.
Air Design Rise-3

Offline napets

  • Full Member
  • Повідомлень: 162
  • Karma: +37/-33
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #5 : Травень 14, 2013, 22:54:49 »
Пилот розбився в Ісакові зайшовши на посадку в роторну зону,...
??? Цікаво,де в Ісакові роторна зона(напевно за кущами правіше старту),та ще й на висоті 10-15м.Якщо можливо,зробіть скрін карти з намальованою схемою заходу і місце падіння.Заходив по вітру чи проти?А взагалі то там, навіть далеко від перегибу над тим фермерським полем трясе добряче.

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #6 : Травень 14, 2013, 23:14:17 »
Ви прави роторна зона з права від старту,висоту точно не скажу яка була це приблизно.Тепер подивиться на другий факт,дельтаплан находиться над головою пілота на висоті 1 метр у парпланериста грубо 6 метрів відповідно ротор діє не дельту по іншому.В той день вітер був сильноват для параплана в той час ми сиділи і чекали стихання,для дельти вітер підходив,при такому вітрі ротор буває на фермірським полем,до речі хопець впав в рів на  границі між фермерським полем та площадкою з права від старту як раз за кущами,при заході на посадку висоти було мало і він розвернувся проти вітру як раз в самому роторі.
« Останнє редагування: Травень 14, 2013, 23:37:42 від jagger »
Air Design Rise-3

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #7 : Травень 14, 2013, 23:42:15 »
Є фото польотів в той день,є фото приземлення першого пілота дельти,до речі вони сидали маже на тому самому місци,але перший пілот протягнув  ближче до стартової площадки і пролетів роторну зону.
« Останнє редагування: Травень 15, 2013, 08:50:14 від jagger »
Air Design Rise-3

Offline napets

  • Full Member
  • Повідомлень: 162
  • Karma: +37/-33
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #8 : Травень 15, 2013, 08:24:09 »
Який напрям був,строго в лоб чи косило

Offline Максим Мацько

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 284
  • Karma: +16/-2
  • Parapently yours. Matsko Maksym, Sky Country East
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #9 : Травень 15, 2013, 08:57:57 »
Было время, когда я учился у Тиховского. Он познакомил меня с небом. Я ему очень благодарен за те знания, которые он мне дал. Не мне судить, но сколько его знаю - толковый пилот-инструктор и просто душевный человек, ко всему относится с большой ответственностью и слов на ветер не бросает. Это я так, ностальгирую.
В 2004г. он брал нас на ЧУ-2004 по дельтапланеризму. В Одаиве у меня были первые большие полеты и это было мое первое место, где я крутил свои первые спирали. О парапланах я тогда еще мало знал.
Но, когда приехали в Исаков, даже после проведенного Тиховским подробного инструктажа по местности, я так и не решился там летать. Меня пугали следующие моменты: наверху, справа, ротор от деревьев; под склоном река и если просадило - садиться внизу на "палубу" или на другой берег; если просаживает, нужно осторожно жаться к склону да так, чтобы консолью не зацепиться за деревья. Потом я посмотрел, как наверху опытных дельтиков болтает при посадке. Были и гнутые стойки. И вот, одна пилотесса делает заход на сверхмалой высоте над деревьями и чтобы за них не зацепиться, подсрывает дельту. После чего последовало сваливание и уход по ветру. В итоге - жесткое падение. Пилотесса в коме. Далее подробности описывать не буду. Но, к счастью, в данное время она живет и здравствует!

Я сделал вывод, что Исаков, не место для учлетов. Не знаю, как для параплана, но для дельты уж точно.

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #10 : Травень 15, 2013, 14:19:10 »
Ісаків, непогане льотне місце. Наші "ГУРУ" з Ісакова літають маршрути до Львова. (Клим, Чучко, Струк, Гвоздь... - уважуха їм)
Ротор - є, жорсткий.  Але як на мене, на кожному старті є ротора.
Кожному приїжому пілоту треба підійти до місцевих пілотів та поспілкуватись... І все буде добре. Група Тіховського була сама по собі....  ось і результат. Таке моє бачення.
Я особисто більше люблю Ісаків чим Одаїв. Я там вчився літати.
« Останнє редагування: Травень 15, 2013, 14:35:12 від mwm »
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #11 : Травень 15, 2013, 21:05:53 »
Я думаю по поводу ЛП в Ісакові треба створити окрему гілку на форумі так як назва данної не підходить по темі.
Air Design Rise-3

Offline Максим Мацько

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 284
  • Karma: +16/-2
  • Parapently yours. Matsko Maksym, Sky Country East
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #12 : Травень 15, 2013, 21:19:51 »
+1

Offline napets

  • Full Member
  • Повідомлень: 162
  • Karma: +37/-33
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #13 : Травень 15, 2013, 23:30:31 »
Група Тіховського була сама по собі....  ось і результат.

Не канає,Тиховський добре знає цю місцевість і проводить передпольотний інструктаж.Та як на мене,там основна халепа в тому,що з низу нема посадки,на палубу-учльоти точно змажуть-бояться,получається-на другий берег,а кругом туди ого-го.От і складена ситуація давить на підсвідомість і заставляє "дотягувати".

Offline napets

  • Full Member
  • Повідомлень: 162
  • Karma: +37/-33
Re: ЛП. Ісаків
« Reply #14 : Травень 27, 2013, 22:08:25 »
Разбор на Небо для всех http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewtopic.php?f=11&t=10025

« Останнє редагування: Травень 29, 2013, 22:39:29 від napets »

 

* Авиаинциденты