Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: одаїв -ісаків -і тд  (Прочитано 126183 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline стах

  • Moderator
  • Повідомлень: 623
  • Karma: +59/-67
  • Niviuk PEAK 2
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #135 : Березень 23, 2014, 00:17:10 »
Одаїв село, хатів багато, треба перетерти з селянами щоб більше пускали на ночівлю.

Offline Воло-димир

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 50
  • Karma: +1/-0
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #136 : Березень 28, 2014, 22:20:51 »
завтра зясую
Ну як там? Немає новин?

Offline стах

  • Moderator
  • Повідомлень: 623
  • Karma: +59/-67
  • Niviuk PEAK 2
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #137 : Березень 28, 2014, 23:15:32 »
на коли ви плануєте бути
скільки чоловік
які вимоги

Offline KiT

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1404
  • Karma: +184/-130
  • Стас Вишневський
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #138 : Березень 29, 2014, 01:17:05 »
1) Прочитав всю тему. На початку розказується як проїхати на авто до Одаєва, але ніде не говориться як проїхати іншим транспортом. А що ж робити сірим і убогим парапланеристам у яких немає вибору? Тому у мене є пару додаткових запитань. Може хто відповість? Буду дуже вдячний.

2) Підкажіть, а як краще проїхати до Одаєва залізницею? Зрозуміло що такої залізничної станції як Одаїв немає (ще немає ccccoool), але де краще вставати, якщо їхати зі сходу, і якими автобусами потім добиратися до самого Одаєва?

3) І ще питання: я зрозумів, що магазин там є поряд із "парадромом" і з голоду не загинеш, а от у самому селі можна зняти якусь кімнату чи ліжко? А то перспектива жити днів з десять у наметі мені якось не дуже подобається. Та і перспектива тягнути той намет на собі разом із парапланом та іншим скарбом мене не надихає. :(


1) кілька років поспіль їжджу з друзями на травневі, залізницею до Франківська + маршруткою до Одаєва, проблем не виникало)))
2) ідете на автостанцію, прямо поруч із вокзалом, питаєте в касі коли найближчий автобус до Одаї, Тлумацького району, (городенківський напрямок) - про район і напрямок пам'ятати важливо, бо є ще одне село із такою назвою, але в іншій частині франківської області. чому на квитку пишуть Одаї а не Одаїв я не знаю  :)
якщо раптом найближчий автобус не скоро, а чекати не хочеться тоді можна спитати (в тій самій касі) автобус що іде через станції Олеша та Долина того ж самого району і того ж напрямку, квиток треба брати до Долини, водія попросити висадити на повороті на Одаїв, пішки треба буде пройти трохи більше 1км. іти по прямій вздовж дороги, перпендикулярно до напряму руху маршрутки, на карті все видно)))
3) знайти де зупинитись дуже просто, ми з друзями жили в наметах але в дуууже страшну зливу перебрались до будинків, (всі до різних) господарі дуже привітні, ціни дуже гуманні)))

пс лінк на коротеньку статтю про Одаїв (без парапланів, але з картинками) : http://mandrivo4ka.ucoz.ua/news/usi_dorogi_vedut_v_odajiv/2012-05-19-76 (не моя)

ппс удачі!
Фен-Шуй в голові, а не навколо...
а Дзен не залежить від обставин :)

Offline Денис Блохин

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1199
  • Karma: +28/-8
  • Mystic 3
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #139 : Березень 29, 2014, 20:18:16 »
а вы какие-то мероприятия кроме разорения магазина планируете на майские?
шелкотрафаретная печать на тканях, футболках.

Offline стах

  • Moderator
  • Повідомлень: 623
  • Karma: +59/-67
  • Niviuk PEAK 2
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #140 : Березень 29, 2014, 20:51:36 »
Основним мероприємством, планується польоти, на розвагу похід, на Піп Іван

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #141 : Березень 29, 2014, 21:02:49 »
а вы какие-то мероприятия кроме разорения магазина планируете на майские?
Будемо всім льотним складом Ламбаду танцювати !
Як Вам пропозиція ? dance dance dance
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline Воло-димир

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 50
  • Karma: +1/-0
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #142 : Березень 29, 2014, 22:15:10 »
на коли ви плануєте бути
скільки чоловік
які вимоги
Планую їхати десь 15-20 квітня. Їду сам. Знайомі поки що планують підтягнутися на 1-4 травня. Хочу прожити там днів 10-15. Вимог фактично дві.
Перша це кімната, або ліжко під кришою. Жити удвох, або декільком у одній кімнаті це не проблема, а навпаки - навіть веселіше. А от жити два тижні в наметі щось боюсь.
Друга вимога вже не так важлива, - хочеться щоб була якась їдальня. Щоб хоч раз в день можна було замовити обід. Проте якщо її не буде, то не біда, магазин є - не пропаду.

Тож і хотів наперед узнати скільки коштує доба проживання у тій Нашій хаті? І якщо можна, телефон тіє хати, на всякий випадок. Можна просто телефон, а все інше я узнаю сам. Так навіть краще.:)

Є, правда, ще одна вимога щодо гарної льотної погоди.  ;D Але ж прямих зв'язків з "ТИМ", хто вирішує ці питання, я так розумію на сайті все одно ні в кого немає.:) Тож будемо сподіватися на краще, а там як буде.:)
« Останнє редагування: Березень 29, 2014, 22:21:59 від Воло-димир »

Offline Воло-димир

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 50
  • Karma: +1/-0
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #143 : Березень 29, 2014, 22:17:11 »
а вы какие-то мероприятия кроме разорения магазина планируете на майские?
А цього хіба мало??? :o ;D

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #144 : Березень 29, 2014, 22:28:23 »
Там у магазину, досить дивний графік роботи. Скільки їздемо, ніяк не можемо зрозуміти графік роботи даного закладу.
 :apstenu:
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline тарас

  • Hero Member
  • Повідомлень: 520
  • Karma: +238/-11
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #145 : Березень 29, 2014, 22:39:51 »
Одаївці, Привіт! Як політали сьогодні?

Offline Воло-димир

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 50
  • Karma: +1/-0
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #146 : Березень 29, 2014, 22:42:53 »
Там у магазину, досить дивний графік роботи. Скільки їздемо, ніяк не можемо зрозуміти графік роботи даного закладу.
 :apstenu:
Деякі магазини працюють не за графіком, а за потребою. Потреба є - магазин працює, потреби немає - магазин не працює. :) Може і там так? :)

А щоб не пропустити коли магазин відкриється, краще взагалі не відволікатися на місце старту і всілякі там польоти.  ;D Тоді гарантовано можна буде скупитися. ;D

Offline napets

  • Full Member
  • Повідомлень: 162
  • Karma: +37/-33
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #147 : Березень 29, 2014, 22:51:08 »
Час будувати готельчик

Offline KiT

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1404
  • Karma: +184/-130
  • Стас Вишневський
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #148 : Березень 29, 2014, 22:51:36 »
Планую їхати десь 15-20 квітня. Їду сам. Знайомі поки що планують підтягнутися на 1-4 травня. Хочу прожити там днів 10-15. Вимог фактично дві.
Перша це кімната, або ліжко під кришою. Жити удвох, або декільком у одній кімнаті це не проблема, а навпаки - навіть веселіше. А от жити два тижні в наметі щось боюсь.
Друга вимога вже не так важлива, - хочеться щоб була якась їдальня. Щоб хоч раз в день можна було замовити обід. Проте якщо її не буде, то не біда, магазин є - не пропаду.

Тож і хотів наперед узнати скільки коштує доба проживання у тій Нашій хаті? І якщо можна, телефон тіє хати, на всякий випадок. Можна просто телефон, а все інше я узнаю сам. Так навіть краще.:)

Є, правда, ще одна вимога щодо гарної льотної погоди.  ;D Але ж прямих зв'язків з "ТИМ", хто вирішує ці питання, я так розумію на сайті все одно ні в кого немає.:) Тож будемо сподіватися на краще, а там як буде.:)
їдальні не має, але можна купити домашню їжу у тих самих хазяїв, у яких знімете кімнату)))
на магазин сильно не розраховуйте : мінералка, пиво, цукерки, майонез і тому подібне + крупи та овочі, а от консерви краще  свої мати, вино теж є, але якщо ви не дуже вибагливий))) 
про ціни на проживання/харчування сказати не можу - не пам'ятаю. телефон хазяйки у якої зупинявся надішлю в приват (вважаю негарним світити чужий телефон на паблік без дозволу ;) ) це перша вліво від магазину хата, великий будинок перед ним майданчик із дачним наметом-навісом.
про погоду : варто брати з собою гумові чоботи і якийсь дощовик - запросто може бути так що в один день сильний дощ, а на наступний гарна льотна погода.
Фен-Шуй в голові, а не навколо...
а Дзен не залежить від обставин :)

Offline Воло-димир

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 50
  • Karma: +1/-0
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #149 : Березень 29, 2014, 23:18:39 »
Телефон отримав, дякую.