Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: одаїв -ісаків -і тд  (Прочитано 126214 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #120 : Січень 09, 2014, 23:20:57 »
А з бородою в нас тільки КЛИМ а його не було так що Віктор був діом морозом.
Air Design Rise-3

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #121 : Січень 09, 2014, 23:21:50 »
А це зустріч 02.01.2014
Air Design Rise-3

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #122 : Січень 09, 2014, 23:22:49 »
+ коллективна фотографія
Air Design Rise-3

Offline Воло-димир

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 50
  • Karma: +1/-0
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #123 : Березень 22, 2014, 22:52:28 »
Прочитав всю тему. На початку розказується як проїхати на авто до Одаєва, але ніде не говориться як проїхати іншим транспортом. А що ж робити сірим і убогим парапланеристам у яких немає вибору? Тому у мене є пару додаткових запитань. Може хто відповість? Буду дуже вдячний.

Підкажіть, а як краще проїхати до Одаєва залізницею? Зрозуміло що такої залізничної станції як Одаїв немає (ще немає ccccoool), але де краще вставати, якщо їхати зі сходу, і якими автобусами потім добиратися до самого Одаєва?

І ще питання: я зрозумів, що магазин там є поряд із "парадромом" і з голоду не загинеш, а от у самому селі можна зняти якусь кімнату чи ліжко? А то перспектива жити днів з десять у наметі мені якось не дуже подобається. Та і перспектива тягнути той намет на собі разом із парапланом та іншим скарбом мене не надихає. :(

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #124 : Березень 22, 2014, 23:11:38 »
Як мені здається - поїзд до Ів.Франківська, на автостанції спитати яким автобусом (паспорта не питають поки що). Одаїв збоку від основної траси. На трасі поворот на Одаїв у с.Олеша, Тлумацький р-н. По верху площадки проходить дорога, за якою є "наша" хата - там нам і їсти варять, і жити можна. Магазин поруч. З площадки, у нижній частині, де вже крутий берег, старт, є дорога на луг. Місце взагалі дуже гарне. Це на Пн вітри, +-20-30 градусів. На Сх вітри недалеко, вниз по течії Дністра, є с.Ісаків.
Удачі!  :parapente3:    ukraine
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline стах

  • Moderator
  • Повідомлень: 623
  • Karma: +59/-67
  • Niviuk PEAK 2
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #125 : Березень 22, 2014, 23:22:06 »
Варіантів два. Перший і більш надійний. Залізницею до Івано Франківська, потім місцевим автобусом в напрямку Городенки, вигрузка в селі Озеряни. Далі якщо повезе то автобус, або стопом. В озорянах всі знають де відбуваються польоти,це приблизно 6-7км дорогою, але Одаїв як орієнтир варта називати))) Ну і якщо завчасно зголоситися про час приїзду, то на вокзалі не лишим  ;) ukraine
Другий варіант, це зв"язатися з тернополянами, або чернівчанами, хлопці надійні. завжди поможуть. Приїздіть,будемо раді.

Offline стах

  • Moderator
  • Повідомлень: 623
  • Karma: +59/-67
  • Niviuk PEAK 2
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #126 : Березень 22, 2014, 23:26:03 »
Пан Леонід, Олеша не найліпший орієнтир)

Offline Воло-димир

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 50
  • Karma: +1/-0
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #127 : Березень 22, 2014, 23:41:27 »
От це я і хотів узнати. Тобто їхати з Івано-Франківська у Тлумач не варто? Можна відразу з Івано-Франківська проїхати на Одаїв.
« Останнє редагування: Березень 22, 2014, 23:50:08 від Воло-димир »

Offline Воло-димир

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 50
  • Karma: +1/-0
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #128 : Березень 22, 2014, 23:45:34 »
А з Тернополя маєте на увазі що можна приїхати автобусом у село Горигляди, яке поруч з Одаєвом, але вже в Тернопільській області? Але ж там, як я зрозумів із карти, немає мосту через Дністер. (Сам я там ніколи ще не бував, тому можу орієнтуватися тільки по Гуглю.)

Offline стах

  • Moderator
  • Повідомлень: 623
  • Karma: +59/-67
  • Niviuk PEAK 2
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #129 : Березень 22, 2014, 23:47:39 »
Ходять але ліниво))) Озеряни буде шидше, якщо не підберуть одаївські, то доберешся до Олеші, а звідти і пішки близенько)))

Offline стах

  • Moderator
  • Повідомлень: 623
  • Karma: +59/-67
  • Niviuk PEAK 2
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #130 : Березень 22, 2014, 23:50:39 »
Пішки це жарт, просто в льотний день, туда валять пілоти звідусіль, і сме в Озерянах їх шляхи збігаються))) Ясно що людину з специфічним чувалом ніхто з наших не омине.

Offline Воло-димир

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 50
  • Karma: +1/-0
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #131 : Березень 22, 2014, 23:52:21 »
Ходять але ліниво))) Озеряни буде шидше, якщо не підберуть одаївські, то доберешся до Олеші, а звідти і пішки близенько)))
Дякую. Начебто потроху розбираюсь. Раніше все на Крим їздив, на Клємуху, а тепер вирішив трохи спробувати щастя в іншому місці.

Offline Воло-димир

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 50
  • Karma: +1/-0
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #132 : Березень 22, 2014, 23:59:02 »
Як мені здається - поїзд до Ів.Франківська, на автостанції спитати яким автобусом (паспорта не питають поки що). Одаїв збоку від основної траси. На трасі поворот на Одаїв у с.Олеша, Тлумацький р-н. По верху площадки проходить дорога, за якою є "наша" хата - там нам і їсти варять, і жити можна. Магазин поруч. З площадки, у нижній частині, де вже крутий берег, старт, є дорога на луг. Місце взагалі дуже гарне. Це на Пн вітри, +-20-30 градусів. На Сх вітри недалеко, вниз по течії Дністра, є с.Ісаків.
Удачі!  :parapente3:    ukraine
У Нашій хаті якийсь готельчик? А скільки там коштує доба проживання ніхто не знає? Розумію що більшість місцевих, мабуть, не користується, але може хто ночував?

Offline стах

  • Moderator
  • Повідомлень: 623
  • Karma: +59/-67
  • Niviuk PEAK 2
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #133 : Березень 23, 2014, 00:04:29 »
завтра зясую

Offline Воло-димир

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 50
  • Karma: +1/-0
Re: одаїв -ісаків -і тд
« Reply #134 : Березень 23, 2014, 00:11:49 »
Дякую. При зустрічі в Нашій хаті з мене пиво. ccccoool
Може і телефончик цієї Хати відразу можна буде узнати щоб в разі чого перетелефонувати. А то на Клємусі, наприклад, на травневі свята вільних місць ніколи не було.