Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Ходосовка  (Прочитано 297637 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #930 : Квітень 30, 2016, 17:04:06 »
Леся, Гена +1. Дякую.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #931 : Травень 02, 2016, 21:05:25 »
Доброго всім. Знов Ходосівка.Приїхав десь о 12.30. Вітерець таки був але Народу теж було повно . Вітер невеликими поривами до 5-6м/с. Може й більше вскакувало,але все поривах. Хто хотів політав,піймавши пориви. Учльоти теж літали. Я вже по трохи як не багато народу в повітрі вчусь літать в динаміку. У всякому випадку вже на склон сідаю, Вниз на так бігаю багато. Є звичайно помилки. але вчусь. Дякую всім хто підказував. Але близько 18.00 все виключилось геть. Потім легенько подуло, начали вниз учльоти летіть , Я на том зібрався і  додому. Радий був побачитись зі знайомими. Ну й пару фот так для наглядності
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #932 : Травень 03, 2016, 22:15:11 »
Доброго всім. Знову сьгодні був на Ходосі. Прибули ми десь о 11.30-12.00. І тільки но піднялись гору. Як зразу включилась дуйка. Доходило до 11м,с  Народ постояв трохи та десь біля двох годин ,та начав розїзжатись. Але як мені думаеться даремно  що поїхали.
Нам втрачати було нічого. Дядько знайомий мій балачаками займався. Я декого з знайомих пабачив, побалакав. Засів в підвіску ще можна сказати прикімарив.Чуть дельтою по голові не дало.Зірвав вітер і об другу дельту шмякнуло. Ну це так для слова.
Ну і біля 15.00 вітер здувся до 5-6-7м\с.Ну і народ на крило то політали всі хто хотів.
Я вже як не дивно приноровився стартувіати вориви від 5 ти до 7м/с.Даже набирав метрів 30 над горою. Що мене дуже порадовало, але й страшнувато було. Бо дещо з спорядження в мне ПОКИ що відсутнє. Не буду озвучувать ,щоб стусанів не получить.
Потім начала доставать не правильно відрегульована підвіска. Пришлось два раза виходить з режима ,,вісіння Груші,, бо начинав боліть прес та ноги. Поки не врегулював. набігався, налітався.На склон трохи потренував посадку.Хоть один раз не зовсім вдало, Але є наука,вроді не критично.Слава Богу все добре Ще народ підїзжав. Взгаалі коли ми збирались в 20.00 ще літав тандем, я за лахами на гору вибирався мірнув анемометром. Від 5 до 7 м/с ще дуло. Народ там ще крутився. ми зібрались і на том поїхали додому. Отакий сьогодні був день. Як на мене досить вдалий.

Трохи фото.
« Останнє редагування: Травень 03, 2016, 23:48:01 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #933 : Травень 09, 2016, 22:01:42 »
Доброго всім. Якщо коротко про Ходос. = прольот.
Вчора вискочив під грозу. Ну думаю сьгогодні відірвусь. прискакав аж 10.00. Ще поки дуло. Скідьки хватило політав трохи в динаміку.
Потім як здулось , то практично й не надувалось. Місцями щось там тужилось до 2.м\с. Першоразники правда позлітували. Іц весь день ШТІЛЯКА.
Я такого штилю на Ходосі поки до сих пір не бачив :o.Отаке.

Фотать на цей раз було нічого. ;)
Бажаючий літать.

Offline Василь

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 460
  • Karma: +143/-27
Re: Ходосовка
« Reply #934 : Травень 10, 2016, 06:38:58 »
Як то не було чого фотати? Ну а штиль східний не часто побачиш
Там, де закінчується земля, життя тільки розпочинається!
095 430 67 20

Offline Сергей_В

  • Full Member
  • Повідомлень: 187
  • Karma: +14/-7
Re: Ходосовка
« Reply #935 : Травень 10, 2016, 14:51:48 »
Доброго всім. Якщо коротко про Ходос. = прольот.
Вчора вискочив під грозу. Ну думаю сьгогодні відірвусь. прискакав аж 10.00. Ще поки дуло. Скідьки хватило політав трохи в динаміку.
Потім як здулось , то практично й не надувалось. Місцями щось там тужилось до 2.м\с. Першоразники правда позлітували. Іц весь день ШТІЛЯКА.
Я такого штилю на Ходосі поки до сих пір не бачив :o.Отаке.

Фотать на цей раз було нічого. ;)


Дык прогноз так и показывал :vidixay: Посматривай здесь   http://www.airclub.kiev.ua/index.php?option=com_weather&place=100055

Очень часто не врет  :parapente3:

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #936 : Травень 10, 2016, 21:35:02 »
То Василь. Та шось настрою не дуж було. Але все одно трохи політав. Й на тому дякую небесній канцелярії.
А от сьогодні народ трохи політав з невеличкими наборами. Знайомі відзвонилися.
Я нажаль не зміг, хоть з роботи відпросився. На городі загорав. Треба закінчувати, щоб не відволікало . Отаке.

То. Сергій дуже дякую . Буду провіряти посилання на погоду. +1.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #937 : Травень 26, 2016, 21:48:50 »
Всім доброго. Не думав не гадав. Але вирвався сьогодні на Ходос. Прибув десь біля другої години. Дядько й учльот вже був на горі. Якщо всіх порахувати було десь троє. На момент коли прибув вже один трохи політав , але треба було на роботу. То він поїхав . Візуально знаю, але нажаль не знаю по Імені. Що до польотів. То вітер дув зі змінами напрямку. від 4 до 7-8 м/с.Північ схід- Схід.Заходи на пініч десь до 50 град. В мене вийшло покрутитись в динаміку десь біля часу, на скільки я зміг розібратись було трохи термічки. Трохи часу прогавив бо відпросився з роботи, час від часу риходилось сідати щоб подивитись хто звонить. Потім заходи на північ стали постійним явищем. Потренував посадку на склон. трохи поганяв. Ну й сдулось все. Вийшло сонце , трохи все прогрілось знову подуло. Але все той же північ-схід. Але вже десь до 45град. Якщо правильно розібрався. Ну й пару заходів вниз з крутим разворотом проти вітру. Машину на цей раз стави знизу.
Аскому збив після дощів і др. Подихав свіжим повітрям. Посиділи на горі перекусили.Та й на тому поїхали.
Фото поки не зможу виставити. Ноут зараза загнувся. Комп старий включив смарта не бачить.Отаке.
« Останнє редагування: Травень 26, 2016, 21:58:35 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline SanioK

  • Newbie
  • Повідомлень: 13
  • Karma: +3/-6
Re: Ходосовка
« Reply #938 : Травень 28, 2016, 19:09:31 »
доброго дня, на завтра по прогнозу восток, кто-то будет ехать ?

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #939 : Травень 28, 2016, 21:31:35 »
Як на мене на ближчий час нічого цікавого.
Бажаючий літать.

Offline SanioK

  • Newbie
  • Повідомлень: 13
  • Karma: +3/-6
Re: Ходосовка
« Reply #940 : Травень 28, 2016, 21:36:05 »
ветер слабоват ??? еще ни разу не был на Ходосовке, какие там необходимые условия ? ветер В, СВ, З, СЗ ?

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Ходосовка
« Reply #941 : Травень 28, 2016, 22:12:16 »
в-св, на виндгуре 3-4 метра, тогда по факту будет 5-8. Мы в вс будем-для попрыгух, но есть небольшой шанс на полеты-именно небольшой :)

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #942 : Травень 28, 2016, 22:47:03 »
Вибачаюсь якщо не правильно розібрався зз прогнозом.. а Чи не дуже косий напрямок?
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #943 : Травень 29, 2016, 19:42:48 »
Доброго всім. Ну шо ж як свербить то тут нічого не зробиш. Не стерпів  я і таки рвонув на Ходос. Політати не вдалось .Їхав з надіею що може погода видасть шанс. та ні косий північ-схід. Злетів разів 5-6. Взяв крило у свого дядька з вилкою 100-130. держить на багато краще получається внизу вилки.Був Федак з учоьотами,та й другі пілоти були. теж мабуть з надією , пробували також .Але зібрались тай поїхали. той я крило опробував тай з тим поїхав. Отаке.

Фото не робив бо з інета тільки смарт.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #944 : Травень 30, 2016, 20:53:46 »
Доброго всім. А що скаже шановне панство про п'ятницю.
Бажаючий літать.