Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Учитель, я нашел горку в 30 метров. Можно ли там летать? - Да- да -да! -2  (Прочитано 23412 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Ви, звичайно, всі класні пілоти, але, в погоні за "в кого довший" забуваєте одну річ: найважливіше в польоті - це безпечна посадка!
старт дає наземка, навик польотів "лєбьодка", а от посадки тренувати краще з гірок!!!
величезний плюс гірок - це КІЛЬКІСТЬ ПОСАДОК!

Offline Юрій Чечайлюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 1169
  • Karma: +286/-292
На рівнині це не актуально! Посадку на рівнині першоразники виконують після інструктажу в 15 хв.
Та і в горах теж спірне питання, подивіться як буржуї - криво стартують, як попало сідають, але літають як дємони! Якщо ти літаєш впевнено то завжди долетиш до безпечної посадки.
Українська маршрутна ліга
https://www.facebook.com/groups/ukrainexc

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Ви, звичайно, всі класні пілоти, але, в погоні за "в кого довший" забуваєте одну річ: найважливіше в польоті - це безпечна посадка!
старт дає наземка, навик польотів "лєбьодка", а от посадки тренувати краще з гірок!!!
величезний плюс гірок - це КІЛЬКІСТЬ ПОСАДОК!
Да,совершенно верно,посадка самое основное, почемуто все травмы получаються при столкновении с землей а в воздухе их не бывает.
Air Design Rise-3

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Petrovich, в мене перший польот був на Фасовій і проблем з посадкою не було - ТАМ ЖЕ ЦІЛЕ ПОЛЕ :)
Але притулитись правильно на п'ятачок, або на схил з першого разу не получиться, а другого може не бути.
Я розумію, що для "перців" вже давно забуті ті часи, коли "паряться" за посадку, і навіть допускаю, що маршрути вони почали робити з першого польоту і ніхто з них ніколи не травмував ноги. Нажаль, я до такої когорти не дотягую, тому бути тренувати посадки, коли є можливість.
пс. не знаю як буржую, а в Денезлі бачив компетиторів, які не могли години 2 стартанути, але вже як полетіли, так полетіли - що правда, то правда. правдою залишається і те, що ми цих 2 години вже були вище 3000м :)

Offline Константин Гончаренко

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1250
  • Karma: +70/-11
  • +380 67 460 52 25
Чего далеко ходить, и на Кубке Крыма в прошлом году были такие компетиторы :)

Offline Peterbond

  • Full Member
  • Повідомлень: 104
  • Karma: +54/-22
  • Петро Бондарчук

Недостатки.
Требует наличие отдельного авто( не обязательно, но весьма и весьма желательно)
Требует наличия лебедочной команды - мин 3 чел( водитель, оператор, выпускающий)
Все затяжки платные. (Цена, в среднем. около 10 долларов.)
Требует наличия дополнительного снаряжения у пилота(отцепка)
Актуально наличие дорог или полей в зависимости от типа лебеды - активка или  пассивка или малинка( еще более актуально)
Актуально наличие кворума пилотов - лебедочная команда врядли поедет на поле при отсутствии кворума пилотов( т. е. ради одного желающего летать - хрен кто поедет, не так ли?)
Исправления и дополнения  приветствуются!)))

Виходячи з власного досвіду затяжок на малинці, дозвольте заперечити цим (недостаткам)
Окремого авто не потрібно.  Яким авто їдемо тим і затягуємось. Чим більше пілотів тим білше авто :-)
Особисто для мене і моїх друзів (не чайників)  достатньо одного водія. Він і оператор і випускаючий.
Так, затяжки платні. Але ж зїздити на пупир теж треба кошти. В нашому випадку сума однакова.
Отцепка? О дійсно саме дороге спорядження.  :-)  Пошили самі. Служать вже не один сезон.
Дорога?  У нас на рівнині знайти дорогу легше ніж льотний пупир.
Кворум? Наша малинка виїзджає на затяжки навіть при бажанні одного пілота.

   Товариші, малинка рулить!!!
   
 


Offline Jnets

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2133
  • Karma: +346/-181
  • Дмитрий Меленевский
Не надо лукавить!
На горке ты можешь бесплатно летать целый день.
На лебеде за каждый полет ты платишь.
Следите за знаками!

Offline duka dima

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2128
  • Karma: +199/-66
  • Niviuk Artik 3
На лебедке можно улететь с первой затяжки и тоже летать целый день.
Во всяком случае есть к чему стремиться, есть цель куда расти.
И даже со второй-третьей затяжки - это дешевле, чем ехать за 200 км на 40-метровую горку. И эффективнее.
Я не перестаю удивляться - летаем с одних и тех же дорог не один год, а нет двух одинаковых полетов на лебедке. Каждый полет  - новая задача, новые нюансы погоды, новые впечатления. И с посадками нет проблем - с высоты выбрал поле поровнее (над равниной же летим) и зашел в середину.
А на мелкой горке быстро надоедает это елозанье вдоль перегиба. И как это вяжется с безопасностью - висеть на высоте 15-20 м над перегибом в ветер на грани сдувания, опасаясь развесится на деревьях или получить сложение в приземной турбуленции? Запаска в таких условиях - практически бесполезна.
Повторюсь - мелкие горки для обучения, восстановления и т д.
Вот вы пишите про частые посадки - но ведь это по сути отработка одного упражнения "посадка". Сколько лет вы планируете ее отрабатывать? Или старт. Обучиться старту в сильный ветер на горке - это хорошо. Но если вы из года в год его повторяете, то что дальше?Движения вперед-то нет! А дальше притупляется бдительность и "...опа".

Для эффективных полетов - лебедка или нормальные выезды в нормальные горы.

У нас есть чел, который уже лет 10 отрабатывает старты и посадки на 30 метровой горке. А есть люди, которые за год-полтора лебедочных полетов уже начали летать маршруты. И ездят на Боржаву для отработки горных стартов и посадок :)

Offline KOLDUN

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 469
  • Karma: +77/-15
  • Життя прекрасне і дивовижне!
 cry_girl
Спрашиваю в лоб clizma:
Почему кубки и чемпионаты не проводятся с лебедки?
 :vidixay:

Offline duka dima

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2128
  • Karma: +199/-66
  • Niviuk Artik 3
cry_girl
Спрашиваю в лоб clizma:
Почему кубки и чемпионаты не проводятся с лебедки?
 :vidixay:
В России уже проводятся.
И у нас можно.
Узкое место - за короткое время поднять в воздух большое количество пилотов

Встречный вопрос - где проводятся соревнования с 30-и метровых горок?

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Вот вы пишите про частые посадки - но ведь это по сути отработка одного упражнения "посадка". Сколько лет вы планируете ее отрабатывать? Или старт. Обучиться старту в сильный ветер на горке - это хорошо. Но если вы из года в год его повторяете, то что дальше?Движения вперед-то нет! А дальше притупляется бдительность и "...опа".
Для эффективных полетов - лебедка или нормальные выезды в нормальные горы.
...
И ездят на Боржаву для отработки горных стартов и посадок :)
ІМНО !!!
Дмитро, по-перше, я не проти затяжок, а швидше "за" обома руками. Полетіти з маленької гірки це супер (в мене це просто таємна мрія - тоді крило можна буте скрізь брати з собою), але гірка класно підходить для відпрацювання саме "старт-посадка". На попередній сторінці перераховули плюси/мінуси гірок і затяжок, а цього не зазначили.
На Боржаві вітер в момент старту і на посадці може сильно різнитись і надіятись на те, що "мля, на Фасовій посеред поля сідав без проблем і тут раз плюнути" - крайній випадок дибілізму. Посадка на схил, це взагалі окрема тема: психологічно важко не почати зажимати крило раніше.
для любителів статевих алегорій: в одних швидко "встає і падає" ("горочінки"), а в інших "летить" гарно ("лєбьодочніки), але без сторонньої допомоги не може "встати". не думаєте, що жінкам і ті, і інші виглядають інвалідами?

Offline duka dima

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2128
  • Karma: +199/-66
  • Niviuk Artik 3
Опять, же...
все что вы описываете - это  упражнения из разряда обучения.
Вот научитесь вы и что дальше? Будете отрабатывать достигнутые результаты на мелких горках 10 лет пытаясь попасть в ту узкую часть погоды, которая позволяет повисеть на вашем "домашнем пупыре"?

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Ні, ні і ще раз ні.
я просто не розумію, чому Ви свідомо викреслюєте гірки і робите це так наполегливо. Навчився і все, нафіг звідти.
є можливість - відпрацьовуй!
Шорохов говорив, як можна використовувати гірки для правильних навиків центрувати поток -  є на відео параплан.ру. Це ж не правило, яке вивчив і ти вже "перець", тут постійно потрібно вчитись, от і вчись. погода на Боржаві? - їдь обов'язково.
не потрібно категорично замінювати "гірки" на "затяжки", потрібно доповнювати.
чому з Ходосівки Базюк майже завжди робить маршрут, а решта "тупить"? Богдан, це питання до Вас :)

Offline duka dima

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2128
  • Karma: +199/-66
  • Niviuk Artik 3
Я этого не говорил.
Я утверждаю, что полеты с лебедки эффективнее и безопаснее чем попрыгушки на мелких пупырях в термичку.
Повторюсь еще раз, мне не трудно - мелкие горки нужны для обучения, восстановления навыков после долгого перерыва, проверки настройки снаряжения, встряска во время зимней спячки.
Хочешь расти дальше, чем отработка старта и посадки в условиях средне-русской возвышенности, - лебедка !
Вот и все.
ПС:
Да,  и Ходосовка - это не "30-ти метровая горка".
Я в Сторожевом улетал в 5 вечера, но Сторожевое - это тоже не "30-ти метровая горка".
И на Карачуне набирал в 8 утра, пока не сдуло, но это тоже не "30-ти метровая горка".

А мы говорим именно о 30-ти метровых горках. Придерживайтесь этого параметра ;)
« Останнє редагування: Вересень 27, 2013, 11:29:33 від duka dima »

Offline Юрій Чечайлюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 1169
  • Karma: +286/-292
Ні, ні і ще раз ні.
я просто не розумію, чому Ви свідомо викреслюєте гірки і робите це так наполегливо. Навчився і все, нафіг звідти.

Друже, мова йде про гірки висотою менше 30 метрів! І про те що польоти там це крутіше ніж на затяжках.

З Ходосівки ми всі літаєто і далеко, це материнські бугри і у них підходящий розмір!  А от ти запитай чому не літають на Ходосівці при західному вітрі? там теж метрів 30 буде.
Українська маршрутна ліга
https://www.facebook.com/groups/ukrainexc