Общее > Оффтопик

Особисте звернення.

(1/7) > >>

Sergiy Gurnitskiy:
Доброго всім часу.

Я довго намагався не писати про це бо мені і так допомагають, та підтримують рідні, близькі, НАШ Хмельницький Парапланерний Клуб, Підприємство на якому я працюю, за що їм ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!

Але вже так сталось, що поступово дізнаються пілоти та пропонують допомогу. Раніше я відмовлявся та рахував, що це не парапланерна тема і т.і.
   
Тепер без сентиментів та по суті:
   
25.01.17 року я взнав, що на протязі двох років в мене розвивалась така хвороба як "рак".

На теперішній час вже пройдено два курси хімо - променевої терапії. Думав, хімією все і закінчиться… 

Після спілкування з лікарями, що мова йде про життя, та зважень всіх за, та проти, довелось лягти на операцію та видаливши злоякісну пухлину, 01.06.17 я отримав другий шанс на життя та ще один День Народження. Йду на поправку!!!

Дякуючи Богу, лікарям Хмельницької Обласної Лікарні та препаратам, в моєму випадку хвороба піддається лікуванню.

Все йде добре! Боротьба продовжується!!!

Але для реабілітації та продовження лікування ще будуть потрібні кошти.

Тепер я прошу допомоги знаючи на скільки підступна та "дорога" ця хвороба!

Моя картка Приват Банку
5168 7554 0213 8966
Гурницький Сергій Анатолійович.

П.с. Дуже хочу Вас всіх бачити, та  намагаюсь зробити все щоб не пропустити Кубок Карпат 2017!!! БО ЦЕ САМІ КРАЩІ ЛІКИ!!!

Всім ЗДОРОВ'Я, та побачимось!!!

Богдан Базюк:
Друже, ми всі тебе любимо! Дай Боже тобі здоров"я! Це правильно, що ти тут написав, підтримаємо! Ще не раз  pivasik pivasik pivasik

Данилюк Роман:
+ Тримайся!!!

Андрій Чучко:
Одужуй!  pivasik

Struk:
Не здавайся, у нас з тобою ще багато справ!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version