Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Запаска+підвіска+мішок+підножка за 50Є або як ми сходили в секонд-хенд :-)  (Прочитано 1675 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Короче сижу і ржунімагу  ;D

Маякнув вчора учльот шо на Сихові в секонді Єврошоп стоіть підвіска. Модель стара але без слідів експлуатації. І знеї торчать підозрілі шнурочки. Скинув ще підпільно зроблене розмите фото.
Ну ми сьогодні зірвалися і поїхали дивитись.

Підвіска якоїсь австрійської фірми 2002 року. Нагадує Aeros Fashion по виду. Ніяких потертостей і слідів експлуатації. Але видно пролежала в якогось Фріца на чердаку довго бо вся ліпучка розвалилась від старості.
А підозрілі шнурочки виявились ЗАПАСКОЮ. Мабуть любопитні продавці випадково витягнули запаску і коли вона вивалилась нічого кращого не придумали як засунути її в багажник цієї самої підвіски.  ;D
Причому запаска теж без жодних слідів експлуатації, правда 99 року. Перемацали всю тканину і стропи - ну як нова і капец.  ;D І мішок NOVA.

Коли набрались наглості і почали торгуватись мабуть блиск в очах нас видав і продавці запідозрили шось неладне і не хотіли торгуватись. Але всетаки втулили нам ще законну знижку в 8% і картку знижок  ;D ТОж ще мінус 130грн  :) За все вийшло 1470 грн  trava

Ну і в догонку:
минулого року так на секонді в Дрогобичі купили шолом Charly Insider - за.... 240 грн. Причому продавець ще плювався шо цей "гавняний" шолом жоден райдер мопеда брати не хоче бо він якісь не такий як треба. Потім я його виміняв на такий самий тільки розмір більший і іншого кольору.  :)

ПС: в кого були подібні історії - діліться  ukraine


Offline Віталій Бахтіаров

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 341
  • Karma: +46/-9
  • 063-740-46-79
щастить Вам... pivasik Я теж мрію на такий секонд потрапити...Правда і в нашому місті я якось натрапив на трекінгове взуття але.. розмір 37.5-38=((  так  жаба давила=(( :-[ :-[ :-[ :-[
« Останнє редагування: Лютий 16, 2015, 22:57:27 від Виталька »
прагни дойти до мети, АЛЕ ЖИВИ сьогоднішнім ДНЕМ !!!