Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Скай Кантрі на ЧУ2016  (Прочитано 1230 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vovkaf

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 86
  • Karma: +17/-7
Скай Кантрі на ЧУ2016
« : Липень 07, 2016, 18:20:03 »
Хочу кілька слів написати про крило Містік 4 ,а точніше його прототип.Напевно кращої реклами ніж Володимир Яворський зробив цьому крилу на ЧУ 2016 годі і придумати.Мені ж довелось політати на прототипі минулого року,хоча не думаю що воно чимось особливим відрізняються.Хоч виступив я паршивенько але ж крило в тому не винне ??? .
 Отже про крило.Старт,підйом крила:  вітер штильовий 1-2м\с.Вихід плавний,особливих зусиль прикладати не треба.Крило стає рівно над головою за 2с.Вітер 5-6м\с.Вихід крила без надлишкового прискорення.В кінці виходу  легенько придавлюю клеантами.І полетіли...
 Спіраль:дозволяє крутити плоско в слабких терміках,балансуючи тілом.При вході у вузький термік крило йде за рукою і дається легко стати на "ніж".Вихід з потоку плавний.
 Акселератор:Перша педаль - зусилля на нозі невелике.Швидкість зросла на 6-8км.Крило дуже стабільне,навіть не чути що витиснув спід.Зменшення вертикальної швидкості не відчув.Повний акселератор-вертикальна швидкість трошки впала(десь біля 1м\с) зате горизонтальна!!!Вітер свистить у вухах як на Пік 2.Швидкість зросла десь км на 15.Чудовий глайд на пів-спіда і на повному.
 Посадка: все прогнозовано і контрольовано.Хід клевант достатній(не короткий і не задовгий).
Вуха не закладав -не було потреби.
 За 4 дні жодного натяку на асиметрію чи фронталку,на Піку нахватався цього за 4 роки як сучка блох.Містік трохи зміщається над головою але не дьоргане як Пік.
 Підсумок такий-Якщо є бажання літати на повному акселі (а-ля Богдан Базюк) ,Містік 4 для цього цілком підходить.Комфорт польоту на спіді на порядок вищий ніж на Пік 2 а відповідно і безпека вища.
Рекомендую.