Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: AirDesign  (Прочитано 49534 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Юрій

  • Newbie
  • Повідомлень: 43
  • Karma: +4/-0
  • AD RISE 2
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #60 : Вересень 11, 2014, 14:32:39 »
Кто Райз 2 пробовал? Правду Теоретик пишет?


Не щовно придбав RISE 2, велика подяка дилеру "AD" за швидку доставку крила. Що стосується польтів, то було всього декілька виїздів на  горку :fly:. Мої враження про крило однозначно найкращі, якість пошиття та матерялів на високому рівні, крило  EN B видовження 5,7  має присутні технології які використовуються в парапланах performance, в передній кромці присутні жорсткості з поліамідних стрижнів, вільні ряди зшиті з вузької стропи 12мм, на "С" рядах вшиті пластикові кульки для керування крилом на переходах і в турболентності, клеванти мають можливість регулювання розміру обшиті помягшенням з неопрену також присутні вертлюги, (фото в деталях пізніше, я нароботі..).
Декілька слів про польти, приїхавши на гору дістаю з рюкзака новеньке крило яке знаходиться у зручній концентрині, відкриваю дістаю крило розкладаю емоції переповнюють так як це перше моє нове крило, мабуть так завжди буває коли мрій здійснюються, ну що треба чіпляти підвіску та пробувати що там як і до чого. Підвіски своєї зараз немаю, тому інструктор позичив мені підвіску до поки непридбаю свою, чіпляю підвіску, трохи наземки щоб відчути крило,  збираю все спрорядження і піднімаюсь нагору щоб здійснити перший політ на RISE 2, але перший політ на  RISE 2 здійснив інструктор я з захопленням спостерігав як він на ньому літає,
приземливщись біля мене перше що вів сказа, "виявляється воно літає, бери та літай" ;D. Буду вдячний Андрію якщо більш коректно опишить враження про те як веде себе крило у польоті. pivasik
Піднявшись на гору розкладаю крило,перевіряю чи все ок, пробую стартувати, перших декілька разів невдалось так як я недовиводив крило, зрозумівши помилку додав зусиль і все получилось ,крило дійсно легко виводиться і впевнено тримається над пілотом, далі невелика пробіжка і я полетів, потім ще декілька польотів тривалістю 10хв., небагато але хоть щось, погода в цей день була дуже слабенька. Через тиждень хороший прогноз їдемо знов, розкладаю крило піднімаю виводиться легко я знов полетів ,в цей день налітався, погода тримала дуже добре, багато пілотів полетіло на маршрут , я пілот недосвідченний тому літав біля горки. Терміки не обробляв, крило по відчуттях набагато комфортніше ніж моє стареньке попереднє. Тепер маю хороший інструмент в руках, буду літати та вчитись поряд з досвідченними пілотами. :parapente3:
Бажаючим спробувати крило можна буде в Шопках при нагоді.  pivasik

Offline pioneer

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 52
  • Karma: +11/-3
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #61 : Вересень 11, 2014, 14:48:40 »
але перший політ на  RISE 2 здійснив інструктор я з захопленням спостерігав як він на ньому літає,
приземливщись біля мене перше що вів сказа, "виявляється воно літає, бери та літай" ;D. Буду вдячний Андрію якщо більш коректно опишить враження про те як веде себе крило у польоті. pivasik
...
Бажаючим спробувати крило можна буде в Шопках при нагоді.  pivasik
ааа, это когда Андрей на нем без шлема летал? мне, наверное, вряд ли есть смысл именно летать, насколько помню, у тебя вилка 70-90

крыло в самом деле по пошиву отличное, но интересен именно комфорт в болтанку и маневренность, а еще минимальный налёт и вообще опыт, необходимый для этого крыла

Offline Андрій Чучко

  • Administrator
  • Повідомлень: 2291
  • Karma: +246/-54
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #62 : Вересень 11, 2014, 15:57:29 »
Андрію якщо більш коректно опишить враження про те як веде себе крило у польоті. pivasik

Та все класно!  bravo Літати маршрути під хмарами й насолоджуватись таким життям  sunny
 "Фірмову" поведінку відчув одразу   :fly:,
мені подобається той компроміс комфорт/маневренність,
який AD реалізовує в своїх крилах, тому враження однозначно дуже позитивні.  ccccoool
Головна проблема скорше буде в тому, щоб не нагліти пілоту через відчуття вседозволеності  :popkorn:

До речі, недостатку маневреності не відчув аж ні разу, навіть навпаки,
крило здалося надзвичайно приємним і точним в різких маневрах  :parapente3:


Offline mersmen

  • Шевчук Константин
  • Hero Member
  • Повідомлень: 780
  • Karma: +142/-57
  • Директор газа
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #63 : Вересень 14, 2014, 10:26:13 »
AD хорошие крылья делает - спокойные ) если чесно мне сейчас на Вольте как то легче и спокойнее чем на Стайле 2

Offline Андрій Чучко

  • Administrator
  • Повідомлень: 2291
  • Karma: +246/-54
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #64 : Жовтень 28, 2014, 00:23:32 »
Відео від Ziad Bassil про RISE-2
https://www.youtube.com/watch?v=Y5NBaujOlKA

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #65 : Жовтень 29, 2014, 21:49:14 »
Rize
Air Design Rise-3

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Air Design Rise-3

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Air Design Rise-3

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #68 : Листопад 15, 2014, 19:33:49 »
Кто Райз 2 пробовал? Правду Теоретик пишет?
Судячи по відгуках має бути класне крило,напевне поїду завтра і куплю собі таке.
Air Design Rise-3

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #69 : Листопад 16, 2014, 22:47:01 »
Сьогодні придбав собі Райз-2 Відразу хочу подякувати Андрію за швидку доставку а саме 2 тиждні,щойно заніс до хати і разпакував.Тепер про комплектацію поставки.Рюкзак-досить великий,красивий,з багатьма додатковими кішенями,з логотипом фірми зо всіх сторін зроблений з водонепроникної тканини.Концертина Аір Пак нового зразка ,мешочок для вільних кінців,педаль акселератора з крючьями Брамеля,Рип стоп всіх кольорів що яснують на крилі,Флешка з інструкціею, наклейки чорного і білого кольорів з логотипом фірми.Дуже багато різних приемних мелочушек і даже колдун.Сам параплан ще не витягував з концентрини,роздивився уважно вільні кінці,дуже сподобалися клеванти,мягки і регуліруемі по розміру,ткань параплана на ощупь жирна,нагадуе тканину з якої шьють Свінгі або Озони.Поки все завтра буде час розгорну і докладніше напишу :vidixay:
« Останнє редагування: Листопад 25, 2014, 21:58:19 від jagger »
Air Design Rise-3

Offline axel

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1201
  • Karma: +238/-86
  • Антонюк Василь
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #70 : Листопад 16, 2014, 23:05:01 »
Сьогодні придбав собі Райз-2 Відразу хочу подякувати Андрію за швидку доставку а саме 2 тиждні,щойно заніс до хати і разпакував.Тепер про комплектацію поставки.Рюкзак-досить великий,красивий,з багатьма додатковими кішенями,з логотипом фірми зо всіх сторін зроблений з водонепроникної тканини.Концентрина Аір Пак нового зразка ,мешочок для вільних кінців,педаль акселератора з крючьями Брамеля,Рип стоп всіх кольорів що яснують на крилі,Флешка з інструкціею,красива футболка жовтого кольору і наклейки чорного і білого кольорів з логотипом фірми.Дуже багато різних приемних мелочушек і даже колдун.Сам параплан ще не витягував з концентрини,роздивився уважно вільні кінці,дуже сподобалися клеванти,мягки і регуліруемі по розміру,ткань параплана на ощупь жирна,нагадуе тканину з якої шьють Свінгі або Озони.Поки все завтра буде час розгорну і докладніше напишу :vidixay:
Вітаю Сашко ...а то я думаю чому мене весь день так горло чухає :t0322.gif: :t0322.gif: :t0322.gif:.
Swing Astral 7
0502904072

Мы научились летать в небе,как птицы.
Мы научились плавать под водой, как рыбы.
Осталось теперъ научиться жить на земле как люди.

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #71 : Листопад 17, 2014, 20:34:44 »
Комплектація
Air Design Rise-3

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #72 : Листопад 17, 2014, 20:36:29 »
І ще
Air Design Rise-3

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #73 : Листопад 17, 2014, 20:40:29 »
Пошив якісний,тканина Докдо така сама з якої шьють всі сучасні крила
Air Design Rise-3

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: AirDesign -предложения к продаже.
« Reply #74 : Листопад 17, 2014, 20:42:56 »
Ліпучка на отворі для видалення сміття вітсутня-такова конструкція.
Air Design Rise-3