Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Страница ФПУ на Facebook  (Прочитано 29582 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #90 : Лютий 06, 2017, 13:17:55 »
_Андрей_, Андрюха,  Шопки-далеко, почти высокие материи для нас... У нас под боком Ходос накрывается медным тазом. Вся земля распродана под застройку, так или иначе ее застроят. Вопрос времени. Все давно забили.
А про Кременец-в десятку! Я отлично помню, как все начиналось, и кто это все на себе тащил несколько лет. Смешно до слез -первый и единственный в Украине официальный парадром появился практически без участия ФПУ. Везде все делают волонтеры...

Offline duka dima

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2128
  • Karma: +199/-66
  • Niviuk Artik 3
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #91 : Лютий 06, 2017, 13:45:01 »
Тема на Вингсе про страничку ФПУ на ФБ намного более популярна , чем сама страничка ФПУ на ФБ .  ;D

Offline _Андрей_

  • Кучера Андрей 066-618-13-84
  • Hero Member
  • Повідомлень: 528
  • Karma: +89/-22
  • ZENO
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #92 : Лютий 06, 2017, 14:29:19 »
кстати, да. про Ходос
вот кадастровая карта:
http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta
наделы под горой, и правда, есть.
целевое назначение не застройка, пока-что.
сделать официальный парадром было бы выходом. но я не предлагаю, потому, как сам не готов этим заниматься :(

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #93 : Лютий 06, 2017, 14:31:07 »
Можна починати вести статистику просраних парапланеристами парадромів:
- Харків
- Шопки-Північ
- Ходос

Причому коли ми бігали по кабінетах з питанням "щозанах?!", нам великий начальний всієї екології і природніх ресурсів області так і сказав - "чуваки, якби ви потрудилися хоч якось більш менш офіційно визначити це місце, ми б не могли прийняти рішення без вашої участі. Як мінімум шукали б спосіб на кілька десятків метрів переміщати межі кар'єру" - занавєс.

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #94 : Лютий 06, 2017, 14:33:07 »
Целевое назначение не имеет значения. Строят, потом узаконивают. Предложения узаконить тупо на плакатах вдоль дорог висят...

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #95 : Лютий 06, 2017, 14:42:44 »
Вибачаюсь що не по темі. Олександр і скільки часу осталося у Ходоса? На вскидку.
Бажаючий літать.

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #96 : Лютий 06, 2017, 14:54:55 »
Тим, хто вже навчився, вже може бути байдуже. Ще вистатчить політати. А от неофітам може не вистачити. Збудують хату посеред поля-пілоту літати це не завадить. Учень чи покатушнік полетять туди , як бджоли на мед :)))

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #97 : Лютий 06, 2017, 15:00:20 »
А звернення до ,,держиморд,, має бути від профільно громадського об"єднання (ГО) для створення парадрому? Чисто технічно, як воно має бути.
Бажаючий літать.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #98 : Лютий 06, 2017, 15:14:54 »
ГО треба полюбому, щоб ваші звернення мали якусь вагу.
Ще круче якщо ці звернення будуть від ФПУ, аще круче одне+друге.

Парадром ви не узаконите, але можна зарегати шось типу "заповідник", "парк повітроплавання", "місце тренувань спортсменів, молоді і бла бла"
І тут в одну кучу треба підключати дельтіків, паріків, моделістів і всіх хто хоч якось може бути пов'язаний. Чим більший кіпіш тим більший ефект.

Offline fozik

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 77
  • Karma: +44/-7
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #99 : Лютий 06, 2017, 15:32:27 »
_Андрей_, Андрюха,  Шопки-далеко, почти высокие материи для нас... У нас под боком Ходос накрывается медным тазом. Вся земля распродана под застройку, так или иначе ее застроят. Вопрос времени. Все давно забили.
.
Моя хата з краю ... гарна філософія, напевно ФПУ теж її притримується .
Як на мене то ФПУ повинно зпівпрацювати з Міністерство молоді та спорту України тоді можна узаконити такі парадроми що зникають Шопки , Ходос ....

« Останнє редагування: Лютий 06, 2017, 15:40:10 від fozik »

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #100 : Лютий 06, 2017, 15:57:01 »
Моя хата з краю ... гарна філософія

Ти не правий!!! Рядовий пілот не повинен паритися всякою фігньою! Він повинен заплатити внесок і спати літати спокійно!
Для вирішення всіх проблем є начальник клубу/осередку, накрайняк - Федерація.

Для того спорсмени і засновують федерації - щоб рядові учасники не парили собі моск всякою фігньою!  :apstenu:

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #101 : Лютий 06, 2017, 18:12:32 »
От халепа! Хотел поставить +Ozz за крайний пост, а оно пишет, шо я исчерпал какой-то лимит +   -"ждите 6 часов". Шо, уже  есть лимит на + ????????????

По сути, fozik, я никак не хотел обидеть Шопки, я всего лишь о том, что мы пока не научились спасать даже то, что у нас под боком-надо же с себя начинать. ФПУ проблему исчезающих мест для полетов не видит.
А нахиба вообще ФПУ, если она не в состоянии узаконить места полетов? Хоть какие-то попытки были?  Вернемся к истокам -это всегда был один из пунктов, для чего она нужна. Ну, кроме марок ФАИ и карточек пилота.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #102 : Лютий 06, 2017, 19:12:52 »
ФПУ повинна розробити шаблони документів для реєстрацію ГО-параклубу, і кожен хто виявить таке бажання - повинен мати змогу скачати їх з сайту і підставити свої параметри/реквізити.

І взагалі ФПУ повинна розробити шаблони найбільш типових документів, положень змагань, типових листів і т.д.

Варіант "хто як хоче так і д....че" не підходить  ;D Якщо купа людей буде винаходити купу велосипедів - це бардак, трата часу і сил! Природньо що більшість проблему бачать, але займатися не мають ні часу ні натхнення. Ну і накрайняк якщо якихось норм, законів, правил не існує, хтось крутий з ФПУ (президент???) повинен ловити якихось депутатів і такі "папірці" готувати і просувати. Тепер коли депутати і чиновники стали фейсбук-воінами і як вогню бояться всяких активістів - треба цей момент використати в свою користь.

Зараз моя бурна діяльність дійшла до того що я хочу чи не хочу - але повинен реєструвати ГО. То якись шмат поля в "колгоспу" треба попросити, то якимось селянам наші польоти очі мозолять, і Голова села типу і радий їх заткнути але треба папірець, то треба якісь змагання-фестиваль поближче до цивілізації організувати ... ну і т.д. і т.п. А при всій двіжусі за нашими спинами має стояти моцне і потужне ФПУ - яку всі бояться і поважають  ;D

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #103 : Лютий 06, 2017, 19:52:10 »
Давайте створимо ГО,,Парадром Ходосівка,, ::)
Я вже є в составі другої ГО. Участвував в створенні. є деякий досвід. У всякому разі є у кого спитать.
Бажаючий літать.

Offline Petro Zelenko

  • Newbie
  • Повідомлень: 6
  • Karma: +8/-0
Re: Страница ФПУ на Facebook
« Reply #104 : Лютий 06, 2017, 21:21:16 »
Для розвитку парапланеризму вкрай необхідно освітлювати цікаві події, різні заходи , важливу інформацію на різних інформаційних майданчиках, в тому числі і на Facebook. Та дивує незрозуміла позиція ФПУ щодо   сторінки  ФПУ на Facebook.       Сторінка є неофіційною, але використання емблеми і анонсування інформації яка має публікуватись на сторінці (про пілотів,внески та офіційні заяви федерації) свідчить про повну офіційність сторінки. Якщо так, то слід би було зважено і розумно підійти до використання мови ведення - пріоритет українська(державна), дублювання іншими мовами, а пости - кому якою мовою зручно.                   Якщо ж сторінка неофіційна, і не враховуються думки і пропозиції інших пілотів-членів ФПУ, тоді посилання на ФПУ і емблема слугують лише для піару і розкручування чийогось приватного проекту.  Ось так все виглядає.. Ось в цьому всі непорозуміння і претензії тепер,  і невідомі наслідки в майбутньому. (якоюсь гібридністю попахує)                                                                         Хочеться щоб були згладжені всі гострі кути інепорозуміння і щоб ФПУ була дійсно прогресуючою і обєднуючою організацією для всіх ,без вийнятку пілотів парапланеристів ,і могла відстоювати наші загальні інтереси в сучасних непростих умовах.   Тоді дивись , і держава, і місцеві чиновники підтягнуться зі своєю підтримкою.                                   P.S. Інформаційний простір це також територія яка може бути захоплена без нашого відома !