Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ  (Прочитано 30233 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline axel

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1201
  • Karma: +238/-86
  • Антонюк Василь
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #60 : Січень 25, 2016, 21:37:25 »
Хто брихло ми так і не встановили,а всі вже здались.
 Так і не зрозумів брати чи не брати крило вирішила одна дірочка чи справді були інші великі дірки?
Як варіант можна відправити крило на перевірку з умовою найдуться дирки- то винуватий продавець він нехай і платить за пересилки+ перевірку так як за них нічого не сказав.
Немає- то винуватий покупець,він і оплачує пересилку+ перевірку + вже оплачує попередню перевірку і заміну строп так як збрихав про наявність дірок.
Хтось однозначно дурить ... хочеться вичислити жуліка :)
Swing Astral 7
0502904072

Мы научились летать в небе,как птицы.
Мы научились плавать под водой, как рыбы.
Осталось теперъ научиться жить на земле как люди.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #61 : Січень 25, 2016, 21:58:29 »
Дорогий mr.jay, якщо ти про цю фразу :
Будь-який олень, котрий скаже щось криве безпідставно в сторону Андрія (і в принципі будь-якого іншого пілота)- не розібравшись в ситуації

Я написав про подію в майбутньому, тобто наперед обізвав оленем того хто буде безпідставно продовжувати ображати Андрія. В подальшій дискусії впринципі явно цього не припустився, тому за моїми критеріями оленячості - олень-count=0  :)
Слово "олень" я особисто почав деколи вживати після виходу пісні групи ТІК з текстом "олені-олені не бриті і не голені". Слову олень навіть до слова "редиска" ще далеко і далеко - я вже не кажу про слова "мошенік", "жулік" і ... "мозго....б"
Чи вжив я це слово по відношенню до автора теми? Відповідаю - ні. Чи є в мене негативне враження про автора теми після всього (особливо найпершого посту) - так. Чи напишу я колись всі ті слова, з якими в мене асоціюється виходка автора теми? Ні.

Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #62 : Січень 25, 2016, 22:05:57 »

Что ж, видимо я понимаю это слово иначе...
+38(O96)46-86-2O5

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #63 : Січень 25, 2016, 22:17:29 »
Навіть якщо це слово для тебе найгірше ругатєльство на землі - я ним не обізвав ні автора теми, ні нікого з учасників нашої гарячої дискусії. Але чесно попередив що обізву (ну або, скоріш, буду для себе так про цю людину думати) якщо хтось до цього надалі опуститься.

Я взагалі вступив в цю дискусію не тому що хотів прийняти участь в спорі за зразком "- ти дурак - сам дурак"... але мене дійсно сильно обурило побачене. Що чоловік вивалив на форум свої негативні емоції в результаті невдалої продажі і при цьому безпідставно намагався привселюдно принизити людину, яка (за результатами нашого колективного розслідування) явно на це не заслуговувала! Я намагався якось довести автору що робити цього в такій формі (чи робити взагалі) не варто було і не гідно будь-якого свідомого чоловіка впринципі. Нажаль дискусія тільки набрала обертів. Повторюю я не настільки зацікавлений в розборках хто винен більше чи менше (ну так як для мене і так все ясно), я просто не хочу щоб подібні теми виникали на нашому славетно форумі. В цьому автор теми не правий! Не правий в тому що створив цю тему!

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #64 : Січень 25, 2016, 22:22:05 »
А може хватить.
Чучко заблокуй пост
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #65 : Січень 25, 2016, 22:34:00 »
Звернемося до словників:

жулик  (Словарь Ефремовой)
1) Вор, занимающийся мелкими кражами.
2) Плутоватый человек, склонный к мошенническим проделкам.

жулик
(Словарь синонимов)
жулик см. вор, плут

http://www.jiport.com/?sname=dal&sw=%D0%B6%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0%BA

жулик
(Русско-английский словарь)
м. (вор) thief*; (мошенник) swindler, cheat; разг. crook,
trickster.
---------------
Мошенник
Тот, кто обманывает других в корыстных целях; плут.


Ну і в моєму розумінні - жулік і мошеннік - це той хто дурить інних людей з метою отримати обманом свою матеріальну вигоду. Але у випадку Андрія який же він мошеннік - якщо він а) не отримав жодної вигоди, а навпаки потратив час і гроші, б) поніс прямі видатки - так як оплатив зворотню доставку.

А тепер вніманіє знатоки, вапрос: як ми назовемо людину, яка вмовить вас за власний кошт оплатити його ремонт чи якусь послугу (тобто отримати матеріальну вигоду для себе)??? Повторюю послуга - для нього, а платите ви?

Незнаю як для кого, але для мене це жулік і мошеннік. Навіть якщо він в якись спосіб домігся від "жертви" пообіцяти йому це зробити... Знову ж нікого прямо не ображаю - даю інфу для роздумів!

Тому дорогі істерички, дуелянти, партнери, купці-продаці. Думайте головою, перед тим як оприлюднювати будь-який спір, незалежно від ступеню вашої правоти в ньому. І чи не вернеться до вас бумерангом бажання на солити комусь у відповідь на отриману ту чи іншу моральну кривду.



Offline Жак Павло

  • PARABUS
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 319
  • Karma: +158/-30
  • SC D4 29
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #66 : Січень 25, 2016, 22:42:38 »
До Ozz.
Ти, можливо, мав на увазі одне, але збоку воно виглядає / читається інакше. Тут я згідний з mr.jay. Від тебе "йде" багато зневаги (не знаю як написати коректно) в сторону Артема. Вважаєш, що порядність вимірюється віком чи стажем у парапланерній тусовці? Я, і думаю до моїх слів більшість приєднаються,  запевняю, що це не так. "Редисок" (назву їх лагідно) не бракує в жодній віковій категорії. І те, що Артем молодший від Андрія зовсім не означає, що він менш порядний. У кожного з них є свої друзі, які ручаються за них як за порядних.
Я не знайомий ні з Артемом, ні з Андрієм (покупцем), принаймні не знаю про кого йде мова. Я не був присутній при домовленостях, не бачив того крила, тож про те хто правий судити не буду. У кожного своя правда.
Артем на твоє прохання перейменував тему, прибрав контакти Андрія з першого посту.
Ага, і + для axel за ..."Хтось однозначно дурить ... хочеться вичислити жуліка :) " Судячи з кількості переглядів теми, таки багато кому хочеться  ;)
Доторкнись до неба

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #67 : Січень 25, 2016, 22:55:58 »
Павло Жак

скажи но будь-ласка:
у двох людей сталося непорозуміння, зірвалася купля-продажа. І один з них - молодший і енергійніший, отримав певні матеріальні і , як видно, моральні збитки вирішив насолити у відповідь. Взяв і отак собі на форум накатав цілу петицію з образами в сторону свого візаві. Обізвав жуліком, виставив його дані і написав - не майте з ним справ - він не порядний. Скажи но Павле - ти підтримуєш такий його вчинок?

Offline Жак Павло

  • PARABUS
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 319
  • Karma: +158/-30
  • SC D4 29
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #68 : Січень 25, 2016, 23:08:20 »
Оскільки не знаю всіх деталей і як то все було насправді, то не можу сказати, що підтримую чи засуджую на 100%, але можу сказати що певним чином розумію. Для прикладу, можна взяти торгівлю на аукро. Щось не сподобалось покупцеві, то він написав негативний відгук (чи то щоб насолити, чи щоб інші знали "його правду", а може просто щоб виплеснути злість, щоб легше стало... і т.д. і т.п.), потім, ймовірно отримає такий самий у відповідь. Так само і тут. І не важливо, хто молодий, а хто старший.
Доторкнись до неба

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #69 : Січень 25, 2016, 23:14:58 »
Добре я спрощу питання...  :apstenu:


Двоє мужиків поспорили. Один з них образився і побіг розповів про все комусь третьому (але стоп не одному - а десяткам, сотням, толпі людей), наговорив на того - що той мошенік і жулік. Твоє відношення до цього?

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #70 : Січень 25, 2016, 23:22:59 »
Хто брихло ми так і не встановили,а всі вже здались.
 Так і не зрозумів брати чи не брати крило вирішила одна дірочка чи справді були інші великі дірки?
Як варіант можна відправити крило на перевірку з умовою найдуться дирки- то винуватий продавець він нехай і платить за пересилки+ перевірку так як за них нічого не сказав.
Немає- то винуватий покупець,він і оплачує пересилку+ перевірку + вже оплачує попередню перевірку і заміну строп так як збрихав про наявність дірок.
Хтось однозначно дурить ... хочеться вичислити жуліка :)
Можливо  пропустили, я вже писав про це
Почав уважно розглядати крило далі (менеджер Нової пошти з інтересом в цьому навіть трохи допомагав, щоб я вже скоріше вирішив питання що будемо робити далі :) )
І от знайшлась ще якась невелика внутрішня латка, здається у лівому вусі. Коли туди заглянув то побачив що внутрішня частина перегородки має два РОЗРИВИ (а не порізи) десь по 5-10 см. Склалось враження що крило зісмикнули з якоїсь колючки.
Якщо хтось хоче довідатись хто правий, пропоную з кимось з львівських пілотів підйти до менеджера Нової пошти, який це може підтвердити.
Інший варіант – ПОВТОРНО пересилаємо крило  і я роблю ФОТОГРАФІЇ. Згідний знову оплатити половину розходів на повторну пересилку – чого не зробиш для встановлення ІСТИНИ  :)

Offline Jim

  • Владимир Хорунжий
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 380
  • Karma: +10/-0
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #71 : Січень 26, 2016, 04:13:21 »
Цитувати
Зазвичай схема така - відправку оплачує продавець...

Пост не относится к теме, но пока эту ветку читают:

Доставку обычно оплачивает покупатель!

Достаточно много отправляю / получаю товар по НП, поэтому попробую объяснить для тех, кто не часто пользуется услугами служб доставок.

Как продавец товара - абсолютно не имею понятия, какую сумму насчитают на НП при отправке груза (есть много факторов влияющих на сумму доставки одного и того же товара, и она может быть разной). И калькулятор сайта здесь небольшой помощник (если не оформляешь ТТН самостоятельно). По-этому, для покупателя дешевле, если продавец отправит товар за его счёт. Иначе, продавец обязан включить стоимость доставки в стоимость товара, что явно завысит цену товара. Отсюда, доставка за счёт покупателя - обоюдовыгодна.
Во всех интернет-магазинах цена стоит на товар. Никто не завышает стоимость товара включением доставки.
Если это аукционы и доставка товара стоит - "бесплатно", значит в цену уже включена максимальная стоимость доставки.

По поводу продажи и осмотра крыла. Продавец и так рискует, отправляя на осмотр крыло незнакомому человеку, а также количество желающих посмотреть крыло может не соответствовать стоимости самого продукта. При низкой стоимости крыла очень рискованно завышать стоимость.

Если продавец отправляет товар за счёт покупателя, а покупатель откажется оплачивать доставку - товар вернут продавцу после оплаты продавцом доставки в оба конца.

Если продавец отправляет товар за счёт покупателя и покупатель должен осмотреть товар, то оператор сначала возьмёт деньги за доставку с покупателя, а потом попросит залог в размере полной стоимости товара перед осмотром. Если покупатель после осмотра отказывается забирать груз, то покупателю возвращают залог, а продавцу вернут товар, после оплаты пересылки обратно.

Если продавец отправляет товар за счёт покупателя, а покупатель просто не приходит в отделение, то продавец может заказать в письменном заявлении возврат товара и после оплаты доставки в оба конца, получить его.

Как видите, господа, в данных пересылках у продавца шансов больше пострадать от "необязательности" покупателя, поэтому
Доставку обычно оплачивает покупатель!

« Останнє редагування: Січень 26, 2016, 04:22:03 від Jim »

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #72 : Січень 26, 2016, 10:32:53 »
Покупатель - це той хто купив. Ну або на 100% заявляє що купить. (напр як в інтернет магазині, де ви купуєте новий товар, який апріорі якісний).
А тут оглядини товару. Тому він поки не покупатєль а оглядатєль. :-) І чесно обумовив що рішення про покупку він прийме тільки після огляду товару. Не зі слів продавця, не за результатами продувки.
Продавець до відправки і до продувки і тех.огляду був поставлений до відома, що оглядатєль може не купити товар.
Коли б він оглянув і все підійшло - він б став покупатєлєм. Тому і сам запропонував додати до ціни +200грн на компенсацію доставки і пересилки грошей.
В любому випадку наш покупатєль/оглядатєль не жулік і не мошеннік  :apstenu:
Звісно все повинно було б відбуватися за тими умовами за якими вони між собою домовились. Якщо хтось умови порушив той не правий. Хто тут шо порушив - чорт собі ногу тепер зламає  ;D Фактом є тільки те що один з них не мав ніякого морального і етичного права виставляти все це сміття на показ.

Напр. інтернет магазин Розетка. Ви замовляєте товар, вам ставлять ціну + вартість доставки. Товар приходить - ви його оглядаєте, якщо вам шось не сподобалось ви його не забираєте але оплачуєте доставку обидва боки. Продавець шле вам якісний новий товар і якшо вам зайшло і ви його не взяли (не сподобався) ви оплачуєте доставку (бо це ваш "каприз").

Але два рази в мене було коли прислали товар а він мав дефекти (1 раз подряпини, 2 раз не вмикався). Звісно я відмовився і продавець оплатив доставку в два боки, вибачився, а потім ще й оплатив доставку повторної відправки. І що мене вразило менеджер по телефону сказав "це наша помилка, просимо вибачення, ми все виправляємо і є особисте прохання не поширюватись про цей випадок" (типу нехай ця прикрість залишиться між нами).

Для норм. людей в любих спірних питаннях важливо тримати свою честь і гідність на рівні. Не опускатись до рівня істерик і скандалів. Амінь  :)

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #73 : Січень 26, 2016, 11:13:11 »
Я тобі більше скажу. Кожну годину заходить і мінусує.  ;D
В мене до кінця дня буде менше нуля.  ;D

Та хоч -1000, від того ганебний вчинок не стане менш ганебним! І свою репутацію чиїмись мінусами не відмиєш  clizma

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #74 : Січень 26, 2016, 11:25:00 »
Не знаю чи тільки мені так здається, але мабуть вже всі крапки над “і” - кожний хто хотів виклав своє бачення ситуації. Мабуть ця тема вже багатьом починає набридати і її можуть або закрити, або перевести в розділ “Політика”, як безконечну тему  :smile114:
Ініціатор цієї теми бачу суттєво поповнив свою “карму”, ну мені, виступаючому в ролі “шахрая” зрозуміло, але не розумію ЧОМУ МІНУСУЮТЬ Андрію Ozz ??? – тому що він був небайдужий і першим відгукнувся до проблеми іншої людини (коли людину називають шахраєм – це справді проблема). Він виклав свою точку зору і нікого думаю особливо не образив.. Безпідставно називати шахраєм – це нормально?
Якби не Андрій Ozz, який першим зауважив цей БРЄД і підняв це питання можливо я б ще декілька днів би не заглядав на форум, можливо хтось з наших пілотів міг би щось додати, але розумію що не хочуть лізти в це болото щоб не псувати карму...
ПС хочу зауважити що ми відносно короткий час знайомі (я більш менш часто виїзджав на польоти між 2003-2009 роками, а потім була перерва, так що Андрій просто проявив свою НЕБАЙДУЖІСТЬ і ЛЮДЯНІСТЬ!
То хтось може це пояснити чому мінусують Андрієві Ozz ???
« Останнє редагування: Січень 26, 2016, 16:26:20 від Andrij »