Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ  (Прочитано 30246 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #45 : Січень 24, 2016, 18:27:09 »
Andrij, заміна строп чиєю була ініціативою?

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #46 : Січень 25, 2016, 00:58:28 »
Andrij, заміна строп чиєю була ініціативою?
Цікаве і дуже своєчасне запитання, на яке я відразу хотів би відповісти по суті, а після цього подивитись на проблему більш глобально, можливо хтось матиме бажання створити окрему гілку для більш детального обговореня цієї теми.

Отже, оскільки після заявлених (і неодноразово підтверджених) запевнень, що крило крім маленької дірочки (!) ніяких інших пошкоджень не має (!) перед безпосередньою відправкою його мені (тобто після отримання результатів продувки) я запитав чи перевірялась система строп, на що отримав ствердну відповідь що все в нормі, була замінена одна стропа, оскільки мала потертість оплітки і коштувало це недорого. Запитав чи є відповідний документ, або хоча б речення в протоколі, що така перевірка була зроблена і все в межах норми (якщо б було зазначено максимальне відхилення у відсотках було б взагалі чудово). Артем сказав, що на фірмі де робилась перевірка, таких документів не дають (додаю фрагмент обговореня цього питання). Справді цікаво скільки коштує така усна перевірка.
До слова хочу навести приклад європейського протоколу перевірки стропної і запитати, може хтось знає чи є в Україні фірма, яка проводить таку перевірку на такому ж рівні?
« Останнє редагування: Січень 25, 2016, 01:29:43 від Andrij »

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #47 : Січень 25, 2016, 01:36:35 »
Писали, що замінена була одна стропа то тому що вона проблемана.
Коли я перевіряв стропну, то мені описали методику так, що для перевірки рвуть одну стропу верхнього яруса А ряда по центру. Викониються вимірювання, при якому навантаженні іде розрив. Це і є суть перевірки, окрім візуальної. Скільки яка стропа повинна витримувати на розрив коли НОВА - вказано в мануалі. Точно не пам'ятаю, але десь 50% від нової - вважається хороший результат. Орієнтовно нова в середньому тримає 60 кг, це дуже рпиблизно. Мій старий діскавері тримав 15 кг - це вже однозначно сказали на заміну. Після того я сам встав на вагу під турніком і порвав ще пару строп, мінімум було 8 кг. Рвав бо не жалко, тож вся стропна на заміну. Але пальці ріже капець як
Дякую, ця тема справді досить важлива і може бути багатьом цікавою для окремого обговорення.

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #48 : Січень 25, 2016, 09:03:36 »
Andrij, якщо я Вас вірно зрозумів:
- Ви, попросили перевірити стропну  - законне прохання.
- Ви не знали, чи дійсно крило відповідає заявленому;
- Ви хотіли зекономити на майбутніх пересилах по заміні строп.

При цьому, Ви попросили продавця також замінити стропи?
На Ваше прохання продавець не лише перевірив, а я замінив стропи, так?

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #49 : Січень 25, 2016, 09:08:16 »
dimatrek, згоден з Вами про важливість потяжки, але тема не про "Нову", а про те, як повелись покупець і продавець.

дуже прикро, що деякі пілоти поняття "порядності" визначили по принципу "свій-чужий".

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #50 : Січень 25, 2016, 12:20:31 »
Andrij, якщо я Вас вірно зрозумів:
- Ви, попросили перевірити стропну  - законне прохання.
- Ви не знали, чи дійсно крило відповідає заявленому;
- Ви хотіли зекономити на майбутніх пересилах по заміні строп.

При цьому, Ви попросили продавця також замінити стропи?
На Ваше прохання продавець не лише перевірив, а я замінив стропи, так?
Справді я попросив перевірити  стопи і якщо вони в нормі то ок, якщо ні то крило брати не буду, але обумовив, що якщо декілька строп не відповідає нормі то їх замінити (виявилось що всього ОДНУ замінили і коштувало це недорого).
Але все це було погоджено і включено в суму 10000 (це зі зворотньою пересилкою грошового переводу). Я мав намір брати це крило якщо б була виконана ПОЧАТКОВА УМОВА:
КРИЛО КРІМ МАЛЕНЬКОЇ ЗАКЛЕЄНОЇ ДІРОЧКИ НІЯКИХ ІНШИХ ПОШКОДЖЕНЬ НЕМАЄ (!)
Власне було кілька неодноразових підтверджень що саме так виявилось що НЕ ТАК.  Після цього я навіть засумнівався що стропи взагаалі перевірялись, особливо що ніякого письмового підтверження цьому немає.
« Останнє редагування: Січень 25, 2016, 12:31:07 від Andrij »

Offline Андрій Чучко

  • Administrator
  • Повідомлень: 2291
  • Karma: +246/-54
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #51 : Січень 25, 2016, 12:33:14 »
Є пропозиція!  ccccoool

Відкриваємо www.ex.ua/97642175
Шукаємо:
10. 
09.You Don't Love Me.mp3,

натискаємо кнопку "играть"

... робимо 10 глибоких вдихів (по бажанню можна накотити грам 30 кон'яку)...

Насолоджуємось життям  sunny

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #52 : Січень 25, 2016, 12:46:32 »
Andrij, дякую за відповідь.
Продавець зі свого боку виконав всі умови.
НА ВАШЕ ПРОХАННЯ, поніс додаткові фінансові витрати і згаяв час по заміні строп.
Визнав, що погарячкував з першою назвою теми і змінив її.
Не вимагає ніяких фінансових компенсацій.

І за все це, йому "мінусують" і роблять крайнім?
БРАВО!!!

Піду на ex.ua музику слухати

Offline lusuu

  • Newbie
  • Повідомлень: 48
  • Karma: +94/-85
  • Тема Бородин
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #53 : Січень 25, 2016, 12:57:33 »
Привіт всім, бачу що тема активно розвивається, до дискусії підключаються нові люди. Вчора тільки поверхнево переглянув це, що було написано і розповів як воно все було насправді з додаванням чеку за оплату зворотньої пересилки крила і фрагментів домовленостей по скайпу.
Не хочу в деталях обговорювати кожне слово написане в цій гілці, додам фрагмент  з відповідними повідомленнями стосовно питань продувки, після якої домовились що буде прийняте рішення щоб відправити крило для огляду  і ОСТАТОЧНОГО прийняття рішення про покупку. Але це все мало бути за однієї (!) умови:  з пошкоджень є тільки ОДНА ДІРКА яка акуратно заклеєна, про що я наголошував кілька разів.
 На даний час ця важлива інформація з оголошення Артема видалена, але зберігся скріншот на якому це видно (бачу зробив його недаремно оскільки вже при цьому, коли крило прийшло з ціною 10200 грн почали закрадатись певні сумніви в порядності продавця).
Коли побачив відразу другу таку саму дірку – сумніви підсилились…
Почав уважно розглядати крило далі (менеджер Нової пошти з інтересом в цьому навіть трохи допомагав, щоб я вже скоріше вирішив питання що будемо робити далі :) )
І от знайшлась ще якась невелика внутрішня латка, здається у лівому вусі. Коли туди заглянув то побачив що внутрішня частина має два РОЗРИВИ (а не порізи) десь по 5-10 см. Склалось враження що крило зісмикнули з якоїсь колючки.
Якщо хтось хоче довідатись хто правий, пропоную з кимось з львівських пілотів підйти до менеджера Нової пошти, який це може підтвердити.
Інший варіант – ПОВТОРНО пересилаємо крило  і я роблю ФОТОГРАФІЇ. Згідний знову оплатити половину розходів на повторну пересилку – чого не зробиш для встановлення ІСТИНИ  :)
Що до оплати продувки Арсен це почав обговорювати вже після зворотньої відправки крила в Харків але я не міг з цим погодитись, оскільки при ВСІХ заявлених пошкодження це крило я би не брав за таку ціну (можливо погодився б на дещо нижчу) але тепер це вже неактуально.

ПС Хочу подякувати колегам за підтримку (і плюси в карму :)), оскільки було багато сказано того, що сам хотів написати але мені допомогли висловити це ще краще.



Хочу сделать последнее сообщение в этом посту, далее просто не интересно "бороться с мельницами".

И так в этом сообщении Андрей подтвердил все мои слова, которые я описал в самом начале этой темы, а так же доказывал во всех последующих диалогах.
Начну с того, что Андрей прикреплял скриншоты наших переписок, которые не несут смысловой нагрузки и какой то доказательной базы. Прикрепил скриншот того, что я согласился продуть крыло, но после нового года. И что? Что то доказал? Мне не понятно к чему это было. Прикрепил фото, того что он оплатил обратную дорогу - так я это сразу написал. Зачем спрашивается? Скриншот о том, что я согласился на то, что бы он посмотрел крыло в отделении новой почты? Да, это логично, но что он хотел этим доказать или подтвердить?

Далее по дыркам в крыле. В объявлении на продажу написано что есть ОДНА дырочка от кузнечика, аккуратно заклеена рипстопом. Признаю, их ДВЕ (о какой ужас!) находящиеся рядом и обе заклеены с двух сторон. При чем аккуратно и латки того же цвета что и крыло. Дело в том, что после покупки крыла я его осмотрел и обнаружил 2 маленькие дырочки от кузнечиков (2 года назад, в памяти все не удержишь), естественно их заклеил. При написании поста, я указал что там есть дырочка, но то что их там 2 я просто не помнил. А если взять в расчет что они находятся практически у самой задней части крыла, то даже не заклеенные они никак не влияют на ЛТХ. Не надо раздувать из мухи слона.

По тому что я не оплатил обратную доставку НП. Об этом я написал в первом своем посте + перед отправкой я говорил Андрею, что не разу не пользовался НП. После звонка Андрея я извинился за неудобства и в течении получаса оплатил обратную доставку. Сотрудник НП не сказала мне ничего за обратную доставку, я не спросил. В итоге поступил как договаривались и трагедии в этом не вижу.

Теперь о скриншоте и "удаленной" мною информации. На сайте есть несколько объявлений о продажи крыла и все они скопированы и имеют одинаковый текст. В последствии что то добавлялось (редактировалось), но ничего я не удалял. Пост, о котором говорит Андрей остался не тронут - информация одна и та же. Вот на нее ссылка http://paragliding.in.ua/index.php?topic=14658.0

Теперь о разрывах или разрезах. Как я и говорил ранее после приезда я тщательно проверил крыло на наличие вышеуказанных дефектов - ничего не нашел. Более конкретно я описал где то выше в этой ветке. Как владелец крыла я могу вам прямо заявить, что крыло не весело ни на кустах ни на ветках, а все сложившиеся впечатления Андрея где и на чем оно весело - это всего лишь впечатления, домыслы и предположения. Я купил его уже полностью обученный полетам и летать умел, не тягал его по земле и не учился на нем.

По доказательствам и новой почте. Конечно я не сомневаюсь что на новую почту берут нормальных и адекватных людей, но обращаться к сотруднику НП за доказательной базой того, что на крыле была дырка, порез или разрыв - как минимум ошибочно. Я могу прокатиться любому человеку не относящимся к пилотам о том что тут и дырки и неправильное строение, а отверстия для перетекания воздуха - это вообще дефект и брак. И он поверит. Вряд ли кто то из нас хорошо разбирается во всех темах и может подтвердить что угодно, если это не относится к вашей теме, например биохимия, генная инженерия, программирование и тд. Любой эксперт в своей тематике может навешать лапшу на уши.
ПОВТОРНАЯ ПЕРЕСЫЛКА! Гениально, особенно с тем условием что я потрачусь на отправку туда просто что бы там его сфотографировали? Нет уж, хватит с меня. Особенно беря во внимание тот факт, что дальше он пишет, что крыло он явно не собирается брать.
И еще один момент который мне очень понравился - это "при ВСІХ заявлених пошкодження це крило я би не брав за таку ціну (можливо погодився б на дещо нижчу)". Вот оно и есть доказательство торгов! Это то о чем я писал в первом моем посте тут, почитайте.


Теперь о вопросе Сириуззза. Как и было написано инициатором проверки и замены строп был Андрей. Всех кроме клевант, об этом я написал еще в посте на продажу. Как видно из скрина, который Андрей прикрепил он хотел еще, что бы я сделал тест по стропам (мой ответ вы можете видеть в скрине). Уверен, что и этот тест остался бы не оплачен.


Пока я писал это письмо добавилось несколько сообщений.
Приведу цитату Андрея "Власне було кілька неодноразових підтверджень що саме так виявилось що НЕ ТАК.  Після цього я навіть засумнівався що стропи взагаалі перевірялись, особливо що ніякого письмового підтверження цьому немає." И так, если бы они не проверялись, то замены строп бы не было! И очень хорошо, что была заменена только одна стропа + парная, а не целая стропная система.

За все время переписки Андрей только раз (могу ошибаться) назвал меня по имени правильно. Остальные разы я для него был Арсен. Возможно, он забыл все наши условия договора, а не только мое имя.


Хочу сказать, что следить за темой буду, но отвечать на что либо - не вижу смысла (чувствую себя Дон Кихотом борющимся с мельницами). Так же хочу поблагодарить всех кто участвовал в КОНСТРУКТИВНОМ диалоге, а не просто встал на сторону Андрея, потому что "он наш, я его знаю, он хороший и старше тебя в 2 раза". Так же отдельное СПАСИБО всем, кто ответил в личной переписке на мои вопросы вопросы и поддержал меня. А так же всех кто меня знает и поддерживал на протяжении этой темы, самому отбиваться было сложно :)

Моя цель была исключительно предупредить остальных продавцов, а не унизить или оболгать покупателя. Пусть каждый делает свои выводы, если что то не понятно - читайте тему с начало, я старался отвечать максимально развернуто и конструктивно.

Ни на кого не обижаюсь, давайте жить в мире!

 rose rose rose
« Останнє редагування: Січень 26, 2016, 14:14:32 від Lusuu »

Offline Jnets

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2133
  • Karma: +346/-181
  • Дмитрий Меленевский
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #54 : Січень 25, 2016, 13:41:44 »
Какая там цена на аппарат? 300 евро, если не ошибаюсь?  Странно, что кто то думает, что крыло уже т. с. пожившее, будет продаваться за такую цену и иметь вид и состояние нового.  Понятное дело, что гельвинор - очень живучая ткань, тем более еще тот - настоящий гельвинор.  Но крыло уже прошло немалый путь и  он оставил на нем свои следы. 
Чтобы не искать подводных камней  лучше брать новое крыло, там уж точно не будет ни разрывов, ни порезов ни пятен. 
Вся эта история еще раз доказывает, что необходимо оговаривать все нюансы и если эти нюансы требуют каких то проверок, замен и т. д - то они должны оплачиваться той стороной, которая их инициировала. И оплачиваться сразу.   А продавцы должны описывать все  недостатки и нюансы, уж они то лучше всех знают о всех подводных камнях продаваемого аппарата.  Тогда и обид не будет.  :fly:
Следите за знаками!

Offline Andry

  • Full Member
  • Повідомлень: 138
  • Karma: +140/-128
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #55 : Січень 25, 2016, 13:52:02 »
Andrij, дякую за відповідь.
Продавець зі свого боку виконав всі умови.
...
Піду на ex.ua музику слухати

Заперечую! Перша і КЛЮЧОВА умова НЕ БУЛА ВИКОНАНА,  КРИЛО  МАЛО ДОДАТКОВІ ПОШКОДЖЕННЯ!
Після неї інших можна було не виконувати, або заявити про ВСІ ІНШІ пошкодження і вже після цього вести подальші переговори - можливо домовились би за іншу ціну, тепер це вже неактуально!
Також краще буду музику слухати  :popkorn:

ПС на Артема не ображаюсь, розумію що погарячкував, коли розпочав цю тему, але якщо хтось вважає що я в корені не правий, то можна продовжити обговорювати цю тему. Якщо таких буде переважна більшість, готовий компенсувати цю продувку і перевірку в форматі "стропи нормальні, можна літати" + заміна однієї стропи  :vidixay:   pivasik
« Останнє редагування: Січень 25, 2016, 19:54:37 від Andrij »

Offline Shine

  • Hero Member
  • Повідомлень: 917
  • Karma: +105/-20
  • Світлана Белінська
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #56 : Січень 25, 2016, 14:25:47 »
Хлопці, то у вас зимовий паратоксикоз, не інакше  trava Підіть на лижах поганяйте краще  pivasik
Історія про те, як не зійшлися покупець і продавець існує з моменту, як придумали натуральний обмін, а ви як діти малі, виставляєте свою сварку на огляд всій тусовці типу "А нащо він мені шапочку розпустив?!"
Живу!
www.a-world.in.ua - поехали с нами!

Offline ТСП

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 403
  • Karma: +152/-153
  • С.Тюлькин
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #57 : Січень 25, 2016, 20:00:47 »
Пришла Света и разогнала всех к "чертовой бабушке"!  rose
Света, тебе в ООН надо, конфликты улаживать.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #58 : Січень 25, 2016, 20:45:27 »
"Я нагадив тут трошки, але принюхайтесь - зовсім не смердить. І в мене є союзники, які мене підтримують. І давайте жити дружно". Ну красавчік, шо тут скажеш  :)

Це замість того шоб усвідомити свою помилку і попросити адмінів прибрати цю тему взагалі. Шоб просто не позоритися перед людьми.

У мене до "союзників" і мунусувателів карми кілька простих запитань - спробуйте чесно відповісти, от хто відповість відкрито - той настоящий товариш нашого героя ;D:

1. Ви згідні з тим що у випадку виникнення непорозумінь, якась маловідома в 2 рази молодша за вас особа,  буде писати цілий трактат де буде вас принижувати (вживаючи слова жулік, мошеннік, не майте з ним справ і т.д.)? І це при тому що сам він як мінімум неправий трішки більше ніж ви? Також він буде виставляти ваші дані, телефон, скайп, імейл і т.д.
2. Кожен раз отримуючи чергового "пендаля" він буде правити тему і тексти постів, але дурак і брехло всеодно ви.
3. Чи згідні ви щоб його "друзяки"  :) так же привселюдно підтримували його і так же застосовували мат і інші образи в вашу сторону?
4. Чи хочете ви кожен раз при огляді товару (який в звязку неналежним станом ви всеодно не купите, або сумніваєтесь що купите) ви оплачувати його ремонт і технічний огляд?
5. Чи хотіли б ви побачити як ті що вжили образи і матюки дивляться в очі тому кого образили при особистій зустрічі?


Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: ВНИМАНИЕ! НЕДОБРОСОВЕСТНЫЕ ПОКУПАТЕЛИ
« Reply #59 : Січень 25, 2016, 21:02:32 »

Пока, боюсь единственный, кто употребил в этой теме оскорбления и матюки, обозвав незнакомого человека оленем в первом же посте этой темы, это ты, Андрей.
+38(O96)46-86-2O5