Общее > Наезды на вебмастера

Tapatalk і наш сайт

<< < (3/3)

Сергій Прокопенко:
і треба врахувати що на "анрид" можуть йти з першої сторінки. Я так ходжу.
Є недолік - кілька розділів не виводяться на головну, цен не ті закриті, а купівля та ще щось. Мій косяк. Все ніяк руки не дійдуть закрити там можливість постити

Ozz:
Юзер експіріенс:

1. На мобілі захожу на сайт свідомо рідко бо знаю що він не заточений. Якщо це не щось термінове, то переношу заходи на вечір щоб написати з компа. А це зниження відвідуваності.
2. Якщо приспічило терміново - мушу переключатися в "десктопний режим". Мабуть звідси і така статистика.

Адаптивність зазвичай має 3-4 "пороги спрацьовування"
0-640
640-960
960-1200
1200- і в безмежність

Шо там і коли в юзера спрацьовує - це залежить від розширення гаджета. Якшо на мобілі більше розвирення ніж на десктопі - ну так прекрасно :-)
Я думаю що можливість комфортно юзати форум саме з телефона - значно збільшить відвідуваність.

Сергій Прокопенко:
згоден, але є купа але :)

якщо встигну доробити до полігону тестову першу сторінку то подивимось, на сам форум вже є встановлена адаптивна тема і не одна, хто хоче спробувати - зайдіть в свій профіль форума і подивіться. Тема reboot або reseler або exodus. Але їх всіх допилювати ще треба, бо на першу сторінку вони аж ніяк не розраховані. Здавалося б дрібниці, прописати пару класів і все...  :) але портал заточений не на рядки а на стовпці.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version