Общее > Наезды на вебмастера

Рекламні банери Google на сайті

(1/3) > >>

Сергій Прокопенко:
Може вже звернули увагу, а може ні , але на сайті були рекламні банери Google. За останні дні вони дещо поміняли вигляд, розташування, і навіть їх стало трішечки більше.

Чому таке відбувається?

Утримання сайту потребує грошей, ми використовуємо не паршивий халявний хостинг, а нормальний (можна сперечатися, але...).

Банери, що крутяться приносять якусь копійку. На цей час прибуток від демонстрації цих банерів не покриває навіть витрати на оплату самого хостингу, не кажучи вже про купівлю адаптивних шаблонів для форуму, шоб відвідувачам на мобільних пристроях було зручніше, чи написання корисних плагінів для пілотів і таке інше.

Цим опитуванням хочу дізнатися думку спільноти. Питання поставлене чітко, відповіді начебто теж чіткі. Прошу!

mr.jay:
Пропоную усім вимкнути адблок на вінгсі, якщо він є. Це допоможе заробляти більше на рекламі. Сам вимкнув)

Сергій Прокопенко:
дякую :)

реклама дійсно блокується, принаймні 10 відсотків запитів на показ банерів в холосту.

Покази банерів дають 1 цент (один цент, цент то американські гроші) на тисячу показів. Кожен може приблизно порахувати скільки сторінок він переглядає, помножити на два (в середньому два банери на сторінку, бо є десь один, десь жодного, а десь і три) і помножити на кількість відвідувачів, так отримаємо приблизний дохід від вашого відвідування сайту.

Ну і треба зауважити що гугл виплачує гроші по досягненню порогу в сто баксів (це теж американські гроші, неофіційна назва), тобто ці гроші ми отримаємо в кращому випадку через рік, а скоріше через два. І віддамо якісь проценти за послуги банкам/платіжним системам (хоча тут вже є варіанти оптимізації).

Більший дохід дають кліки по банерам. Останні дні я читаю правила системи, рекомендації по рекламі. Я розумію що то американці, але навіть для них ті формулювання по дитячі наївні :) Незнаю яку рекламу видає система вам, а мені досить корисні посилання, саме те , чим я цікавлюсь. Нічого дивного - і браузер і реклама одного "власника".

Ну і ще "дискримінація" за демографічною ознакою - кліки іноземців коштують дорожче, ніж "українські". Пояснюється це дуже просто - саме рекламодавець ставить ціну за клік/конверсію. Наші рекламодавці трішечки жадібні. Не думаю що відвідувачу з Канади покажуть рекламу Розетки, або контрабадної контори що перепродає сміття з аліекспресу на Лівобережній. Звичайно і нам не покажуть рекламу місцевого канадського магазину. Це дуже спрощено, але десь так.

Андрій Чучко:
Сергію, судячи з активності голосування і перегляду всім глибоко пох...  :fig-vam:

mr.jay:

--- Цитата: serge від Січень 30, 2018, 13:37:12 ---
Незнаю яку рекламу видає система вам, а мені досить корисні посилання, саме те , чим я цікавлюсь.

--- End quote ---


Так і є. Показується та реклама, точніше та тематика, якою юзер цікавився, наприклад, хто шукав засоби для збільшення параплану ;D  побачить рекламу на цю тематику.


Щодо кліків іноземців - серед нас багато людей, що працюють у айті та користують іноземні віпієни, тому вони можуть допомогти пришвидшити процес заробляння грошей.


А може вже час увімкнути платну рекламу на форумі у розділі бізнес пропозицій?
наприклад, 50 гривень на місяць не такі великі гроші, але, напевно, зможуть допомогти із утриманням форума(зараз замінусують ;D )

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version