Украина > Киевщина: лебедки, склоны и тд

Пагорби с.Барахти.Обговорюєм польоти.

(1/6) > >>

Карпуха:
Доброго всім. Ну шо ж хотілося б обсудить цю місцину. Мучаясь від начала зимньої інтоксикації,Ковирявся в гугль мап і по підказці знайомого Під Васильковом 5-ть кілометрів від останнього є таке село Барахти. І є там склон на скільки я розімію під північ , і в принципі більш перспективний це западний.
Ну і тут засвєрбіло в одному місці. І таки запланував туди на Неділю я з"їздити.
ПрОшу сильно не копняти, але б хотілося відкрити тему може хто там вже бував. Може є якісь спроби там політати.
Пока що вся інфо умене по фотам в гугль мап. На вигляд вродф як и виглядає симпатично.
Зараніш дякую всім за відгуки по цій місцині.
Фото не виковирював з гугля.але якщо треба,виковиряю.
Координати місця. (50.109706 - 30.329822)

siriuzzz:
Карпуха, там одне фото з полем і селом. В Гостомелі від трамвая такий же краєвид.
Що ви надієтесь знайти?

Богдан Базюк:
Володя, в меню наверху є чарівна кнопка "пошук". Забиваєш слово "Барахти" і буде тобі щастя
Користуйся нею частіше ;)

Kotov Roman:
Это,нормальное и естественное эволюционирование пилота. По моим наблюдениям подавляющая часть начинающих пилотов (1-3 год)увлечением полётами ищют у себя в окресностях Шамбалу. Но поверте на слово ,с нынешним уровнем комуникации всё что есть уже давно разведано, и облётано в том числе и эти барахты.Кто там пробовал подлётывать может отпишутся. Более правильной горки с точки зрения аэрологии в киевской обл лучше Ходоса востока нету даже примерно. Типа ходоса запада может пару горочек можна найти. Но каждый самурай сам должен пройти этот путь. О, вот и Бодя отписался. Если хочеш летать маршруты а не ломать ножки "с горочки в  ямку" ,то Карпаты,Днестр на крайняк лебёдка ,четвёртого не дано.

Карпуха:
Всім доброго.Дякую всім за відгуки. Будем подумать. Роман та в принципі я великих ілюзій не тримаю.
 Так вроді невеличку аоьтернативу Бугаївці видивлявся. В Бугаївці всеж таки такий собі СІВ курс по старту.  Там аерологія в принципі не проста. Але при певній погоді, і напрямку вітру хоть якась альтернатива сидінню дома.
Але дуже все стиснено.Там ложка ну може 50м.Мабуть для спокою поїду хрть гляну.
Дякую всім.
З мене фотозвіт.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version