Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Обучение парапланеризму  (Прочитано 18527 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #30 : Лютий 03, 2016, 13:35:54 »
"Карма" у нинішньому вигляді абсолютно неінформативна і позбавлена сенсу.
Цікаво було б мати можливість оцінювати конкретні пости. Адже, для прикладу, можливо ти дуже добре відносишся до певного пілота, але не погоджуєшся з якимось його постом. І тоді ти або соромишся псувати людині карму, або мінусуєш йому не конкретний пост, а всю карму. Це ні-про-що. Зворотній зв'язок у такому підході відсутній.
Може спробуйте на тестовій чорновій копії сайту прикрутити, як ви кажете, "неадекватний" модуль кармоводства? А раптом запрацює. )



Давайте перенесем обсуждение в оригинальную тему, дабы не засорять человеку топик:
http://paragliding.in.ua/index.php?topic=12813.0
+38(O96)46-86-2O5

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #31 : Лютий 03, 2016, 18:21:23 »
Похоже, пошел я читать книги...  trava Спасибо, тему можно закрывать.

Шановний повірте на слові, скільки я в тому році вибігав наземки. З Весни  . Мабуть при кожній вільній хвилині. Всі навики які мені допомогли хоть як літати. Це були декілька уроків інструкторів. На тому у мене прошлий сезон і пройшов. І то щось начало получатись тільки під кінець сезону. Хотя пропотівши цілий сезон без фактично інструктора, я навчився дуже мало .Тільки можна сказати начало. З інструктором можна уже буде літати , в перший сезон. Звичайно що підказували. До того ж нижка вам не дасть психологічної впевненості , чи правильно ви робите чи ні. Скільки я протоптався на Ходосовці тому що просто боявся, і був не впевнений в собі.
Тому дуже радив би найти інструктора , і не займатись само вченням. Тому що спорт дуже опасний. Небо помилок рідко прощае. Краще не дразнити.
Слава Богу що вроді за мене беруться. радив би і вам находити інструктора. Або людину, досвідченого пілота,який би взявся за вас.
Вдачі вам в пошуках.
Те що вам дали ссилки на школи, є  достатньо. На сайті теж тут спілкуются досвідченні інструктори.
Бажаючий літать.

Offline mr.jay

  • Gin Carrera
  • Hero Member
  • Повідомлень: 720
  • Karma: +132/-85
  • Євген 3аре4енський
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #32 : Лютий 03, 2016, 19:45:40 »
Похоже, пошел я читать книги...  trava Спасибо, тему можно закрывать.

Шановний повірте на слові, скільки я в тому році вибігав наземки. З Весни  . Мабуть при кожній вільній хвилині. Всі навики які мені допомогли хоть як літати. Це були декілька уроків інструкторів. На тому у мене прошлий сезон і пройшов. І то щось начало получатись тільки під кінець сезону. Хотя пропотівши цілий сезон без фактично інструктора, я навчився дуже мало .Тільки можна сказати начало. З інструктором можна уже буде літати , в перший сезон. Звичайно що підказували. До того ж нижка вам не дасть психологічної впевненості , чи правильно ви робите чи ні. Скільки я протоптався на Ходосовці тому що просто боявся, і був не впевнений в собі.
Тому дуже радив би найти інструктора , і не займатись само вченням. Тому що спорт дуже опасний. Небо помилок рідко прощае. Краще не дразнити.
Слава Богу що вроді за мене беруться. радив би і вам находити інструктора. Або людину, досвідченого пілота,який би взявся за вас.
Вдачі вам в пошуках.
Те що вам дали ссилки на школи, є  достатньо. На сайті теж тут спілкуются досвідченні інструктори.
А чем вам, простите, книжки не угодили? ИМХО, помимо занятий с инструктором неплохо бы прочесть, хотя бы Волкова, для начала.
+38(O96)46-86-2O5

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #33 : Лютий 03, 2016, 20:32:37 »
Я ж не кажу що книжок не треба читати. Треба. І багато можна навчитись. Але це все теорія. Але практика, є практика. А практичні навики, може дати тільки інструктор.
І вибачте не полетиш з книжкою в руці. Краще мати замість того під рукою,  рацію і практичні поради Інструктора, або досвідченого пілота. І як писав вище, психологічно набагато легше коли тобі підказують. тоді і стартуеш впевненіше. Не має той метушні на старті.Або не топчешся на горі ,бо не впевнений в собі. Як було в моєму випадку ,в прошлому сезоні на Ходосовці. Це знаете теж нервів стоїло. Хоть я з Травня місяця, і після роботи, і в вихідний вибігав наземку. А на горі зовсім другі відчуття.
Бажаючий літать.

Offline Nitromax

  • Newbie
  • Повідомлень: 44
  • Karma: +8/-2
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #34 : Лютий 03, 2016, 21:54:02 »
Я ж не кажу що книжок не треба читати. Треба. І багато можна навчитись. Але це все теорія. Але практика, є практика. А практичні навики, може дати тільки інструктор.
І вибачте не полетиш з книжкою в руці. Краще мати замість того під рукою,  рацію і практичні поради Інструктора, або досвідченого пілота. І як писав вище, психологічно набагато легше коли тобі підказують. тоді і стартуеш впевненіше. Не має той метушні на старті.Або не топчешся на горі ,бо не впевнений в собі. Як було в моєму випадку ,в прошлому сезоні на Ходосовці. Це знаете теж нервів стоїло. Хоть я з Травня місяця, і після роботи, і в вихідний вибігав наземку. А на горі зовсім другі відчуття.

Я ни в каком разе не собирался заниматься самостоятельно... я привык ценить свое время, мне лучше поработать с инструктором, а потом оттачивать технику, чем через 5 занятий самостоятельно осознать, что я что-то делал не так. А книги дадут мне ту базу, которая даст мне возможность быстрее учится и понимать о чем мне говорит инструктор поправляя меня.

Offline ChajkaYalta

  • Hero Member
  • Повідомлень: 547
  • Karma: +179/-12
  • Сергей Седых
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #35 : Лютий 04, 2016, 09:34:53 »
Да, почему-то киевляне молчат.
Потому как всё это субъективно (одновременно и полный курс не будешь же проходить у всех, для сравнения где лучше)
Везде есть свои плюсы и минусы, куда без них.
Потратьте время и поговорите в личной встрече с руководителем, о чём? Приблизительный список вопросов уже есть в Вашей голове и + те, которые возникнут при ознакомлении с парапланеризмом по книгам - этого достаточно чтобы Вы почувствовали "своего" инструктора.
Летают долго и счастливо, как правило, те кто не жалеет в воздухе о том, что он не на земле (неправильно оценил погоду, свой уровень, состояние снаряжения, аэрологию лётного места, подпорченный утренний бутерброд попросился тоже полетать  ;D ....)
Удачи! И без фанатизма!!!!  ;)
Жизнь - это движение, движение - это жизнь!

Offline Nitromax

  • Newbie
  • Повідомлень: 44
  • Karma: +8/-2
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #36 : Лютий 04, 2016, 10:48:26 »
спасибо, примерно так себе это и представляю. По инструктору уже определился. Буду осваивать  :fly: мат часть, пока есть время и не летная погода.

Offline Nitromax

  • Newbie
  • Повідомлень: 44
  • Karma: +8/-2
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #37 : Лютий 05, 2016, 15:15:25 »
Кстати, интересно узнать, кто-то из постоянных пилотов (которые постоянно летаю) делает мед. страховку, как никак все под Богом ходим?

Offline Константин

  • Newbie
  • Повідомлень: 36
  • Karma: +16/-0
  • Advance Epsilon 5
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #38 : Грудень 25, 2016, 20:02:25 »
Всім привіт! Читаю цей форум, ваші звіти про польоти, і мрію)

Хочу літати! Хочу літати - вміло і безпечно. Тому збираю гроші на парапланерну школу. Ще не визначився, в яку піду. В ході міркувань виникли такі питання:

1. Коли, за календарним часом, починаються навчання, і коли взагалі можна подавати заявку на навчання?

2. Скільки в середньому продовжується навчання? На сайтах шкіл пишуть курс включає 150 годин занять, я так розумію, тривалість приблизно визначається кількостями днів з "льотною" погодою? Скільки це хоч приблизно виходить, кілька місяців, пів року?


3. І найважливіше питання - припустимо, пройшов я курс, освоїв базові вміння, вмію літати, молодець, і все таке. А далі, якщо ти хочеш літати, і пройшов школу, по логіці, треба купляти своє крило, підвіску, запаску, інші аксесуари, і літати в своє задоволення, розвиватись як пілот. А проблема як раз в тому, що не зможу я так швидко назбирати коштів на все це добро, тим більше, якщо купувати нове. Який же вихід? Оренда льотного обладнання? А якщо після школи довгий час не літати, наприклад, рік, чи більше, чи безпечно буде після такої перерви самостійно стартувати в небо, чи не забудуться всі ті навички, яким навчають в школі?

Дуже хочеться літати, хочеться вчитись цьому, але як правильно поступити - збирати гроші на школу, йти вчитись, а потім збирати на крило, чи краще назбирати відразу на школу і крило з аксесуарами, і тільки тоді йти вчитись?





Offline Nitromax

  • Newbie
  • Повідомлень: 44
  • Karma: +8/-2
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #39 : Грудень 26, 2016, 07:16:24 »
1. Обучение начинается "по погоде" нужна правильная погода и нужное направление ветра. Это где-то начало апреля и до осени.
2. Так и есть +-150 часов, не знаю, как это засекают, все по твоему прогрессу. Можно научится поднимать крыло за 1-2 занятия, а можно 2 недели, все зависит от тебя. Полеты проводятся в основном по выходным. Рассчитывай где-то на целое лето. Надо понимать, что не всегда, когда у тебя есть желание и время на выходных поехать на обучение, будет нужная погода. А можно приехать на место и пол дня ничего не делать, ждать изменения погоды.
3. После обучения снарягу можно брать в той же школе на прокат, на сезон это примерно +- 300 USD/EURO, как договоришься. Как правило сначала покупают крыло, потом подвеску, все постепенно, нужно понять, что тебе надо на каком этапе. Тут не мало пользы дает инструктор, подсказывая и общение в коллективе.

Offline Sigareta

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 369
  • Karma: +93/-15
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #40 : Грудень 26, 2016, 11:34:33 »
На сайтах шкіл пишуть курс включає 150 годин занять

Да у нас не каждый среднестатистический парапланерист налетывай столько за ГОД, не смешите. ! )
150 часов, это если школа начинает учитывать часы обучения с момента, как вы завязываете дома шнурки, для того что бы выехать на склон и до момента как вы засыпаете после учебного дня + теоретическая подготовка.  Иначе им пришлось бы учить Вас не один год !)

Offline Stasmor

  • Full Member
  • Повідомлень: 209
  • Karma: +31/-12
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #41 : Грудень 26, 2016, 14:50:18 »
Цитувати
курс включає 150 годин занять
Уууууух!
150 часов, это ооочень, оочень круто!
А какие школы говорят о таком кол-ве часов?
И что входит в них?(завязывание шнурков летных ботинок и обучение застегиванию шлема во сколько часов оценивают интересно ukraine)
Цитувати
После обучения снарягу можно брать в той же школе на прокат, на сезон это примерно +- 300 USD/EURO
сейчас еще летающее крыло и простенькую подвесь можно за 300Евров взять...

А вообще у нас с летными школами напряженная ситуация конечно...=(
Я бы посоветовал Жукарина, но сами знаете, Крым теперь ихний =(((

В каждой области есть Адекватные Парапланеристы, которые смогут поделиться знаниями и могут адекватно подсказать и поучить(некоторые, конечно, за определенную благоданость, или плату позанимаются с Вами), но без толкового, адекватного наставника - никак!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Eugene Kozhyrnov

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 80
  • Karma: +42/-4
  • Євген Кожирнов
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #42 : Грудень 26, 2016, 15:32:21 »
Да у нас не каждый среднестатистический парапланерист налетывай столько за ГОД, не смешите. ! )
150 часов, это если школа начинает учитывать часы обучения с момента, как вы завязываете дома шнурки, для того что бы выехать на склон и до момента как вы засыпаете после учебного дня + теоретическая подготовка.  Иначе им пришлось бы учить Вас не один год !)

Никто и не обещает 150 часов НАЛЕТА, а если посчитать: 20 занятий по 8 часов, то так примерно и выходит. :) :parapente3:
Gradient Nevada...

Offline Nitromax

  • Newbie
  • Повідомлень: 44
  • Karma: +8/-2
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #43 : Грудень 26, 2016, 18:20:57 »
Друзья не надо придираться к цифрам, это все условности... все зависит от учащегося и его желания! Можно и 150 часов отходить и бестолку. Никто в шею не гонит и на часы не показывает, что мол все время закончилось, иди гуляй. Главное в этой теме не так какая школа, а какой инструктор и насколько он доходчиво объясняет и тд.

Offline Константин

  • Newbie
  • Повідомлень: 36
  • Karma: +16/-0
  • Advance Epsilon 5
Re: Обучение парапланеризму
« Reply #44 : Грудень 26, 2016, 22:12:27 »
Дякую за відповіді.

Поспілкувався з людиною, яка вчилась у Федака. Сподобалось  :)

А чи є хто тут, хто вчився у Силенка Володимира? Цікаво було б дізнатись, як вчаться у інших інструкторів)