Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: IQ-ONE ДОпоможіть  (Прочитано 2710 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Віталій Бахтіаров

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 341
  • Karma: +46/-9
  • 063-740-46-79
IQ-ONE ДОпоможіть
« : Серпень 19, 2014, 12:19:27 »
Доброго дня!. Є у мене варіометр  IQ-ONE тільки от така проблема. Він живе своїм життям, хоче пише трек хоче ні, (я знаю що він сам автоматично це робиль) АЛЕ! припосадккі час іде!=( я помятаю раз  в динаміку пролилитів так він мені записав трек 2години.. А я пролетів можливо десь 40-50 сек.. Мені говорили що треба виставити поріг при якому з працьовує запис. Але опять таки він же пише автоматично!. Допоможіть будьласка розібратись, інструкцію вже перелапатив по кілька разів, без результатно нічого не можу знайти підходящого..
Можливо я роблю щось не так??
прагни дойти до мети, АЛЕ ЖИВИ сьогоднішнім ДНЕМ !!!

Offline Rampart

  • Full Member
  • Повідомлень: 109
  • Karma: +6/-0
  • Дорощук Максим
Re: IQ-ONE ДОпоможіть
« Reply #1 : Серпень 19, 2014, 18:23:33 »
Этот варик может распознать только взлет, посадку он не распознает. Вдруг вы не приземлились а просто летаете два часа без снижения? Соответственно чтобы точно считалось время полета, надо ручками останавливать счетчик времени. Но и момент взлета он определяет грубо - по пороговому превышению показаний скороподъемности. Подует ветер, изменится локальное давление, варик и решит что вы уже набираете плюс полтора. :-)
О663236338

Offline Віталій Бахтіаров

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 341
  • Karma: +46/-9
  • 063-740-46-79
Re: IQ-ONE ДОпоможіть
« Reply #2 : Серпень 19, 2014, 19:40:01 »
тоді шо получаеться, це треба якщо записувати трек. то треба включати "CHRONO"а як буде показувать память польота?А як виставить порог показання скороподйомності?
прагни дойти до мети, АЛЕ ЖИВИ сьогоднішнім ДНЕМ !!!

Offline Rampart

  • Full Member
  • Повідомлень: 109
  • Karma: +6/-0
  • Дорощук Максим
Re: IQ-ONE ДОпоможіть
« Reply #3 : Серпень 20, 2014, 13:38:26 »
Вы под словом "трек" понимаете барограмму? А зачем она Вам?

Отправлено с моего MB526 через Tapatalk

О663236338