Общее > Разговоры обо всём

Війна, форуми, спілкування...

(1/2) > >>

Stasmor:
Війна, загарбники, смерть, страх, бої...
Це наше сьогодення, Борімося та поборимо!!!

Почав я свої польоти фактично з Клемухи, та форуму ПП.ру, 10 років я фактично жив там і трохи тут, дуже багато інформації я отримував звідти(фільтруючи купу сміття :blyaaaaa:), кожного дня я туди заходив і для мене не було різниці, що це за форум та які національності у його учасників, ми всі пілоти і це об'єднувало!!! Але прийшло, а точніше прилетіло на ракетах 24.02.2022 і почалась війна, війна на нашій землі, війна яку ніхто не кликав :blyaaaaa:
Те що відбувається, не можна назвати ні якими нормальними словами, але завдяки ВСУ, завдяки духу Українського народу, завдяки мужності та спритності хлопців ми вистояли, стоїмо та переможемо! Слава Україні, Слава Героям!!! ukraine

Про що я, ага. Не хочу я більше бути поряд із нацією, яка робить такі страшні звірства. Що б не об'єднувало мене, чи це небо, чи крила, чи потоки, із людьми що підтримують таке страхіття, це не важливо, я не хочу бути поряд.
Немає гарних і добрих росіян, що не мають відношення до цього мраку, та винного у всьому путіна! Винні всі так чи інакше!
Прочитав трохи тем з розділу політики, на тому самому форумі ППру - я просто в страшному шоці, на скільки люди живуть у пропаганді, у придуманому для них їх керівництвом світі, це просто мрак, це Дж.Оруел 1984 на яку, навіть гірше. А далі самі себе підтримують, вигадують, підігрівають, а найголовніше в тому всьому, що їх критичне мислення в очевидь просто не працює. Вони просто беруть інформацію з своїх каналізацій або блохерів, або ще звідкись і без сумнівів її сприймають.
Довго про це можна говорити :blyaaaaa:

Через це я особисто пішов з їх форуму, попросив адміна мене видалити чи заблокувати у бан!
Я буду більше тут та на міжнародних форумах на PF наприклад.
Не маю права когось закликати до подібних дій, але для себе прийняв таке рішення.
Краще бути поряд тут, у себе вдома, в Україні, об'єднуватись, спілкуватись, ділитись досвідом, підтримувати один одного.

Слава Україні!!!

paraban:
Для себе зараз зробив поділ, на рашистів та тих, хто ще намагається вилізти з того болота. Основний показник, соціальні мережі. Якщо людина там висвітлює все, що відбувається, називає речі своїми іменами, то ця людина не втрачена. Якщо в соціальних мережах тиша, нехай йде це чмо слідом за кораблем.
Ось, наприклад, приїхав до Грузії Чепелєв три тижні тому. Почав тут тандеміти. Розповідає, що він проти війни. І що у його оточенні виявилося багато вати. Це при тому, що топив з 14 року за російський Крим на повну, і в Абхазію їздив тандемити. І що ж його соціальні мережі після 24 лютого? А нічого. Загалом пішов би цей Чепелєв за кораблем. ukraine

Stasmor:

--- Цитувати ---Для себе зараз зробив поділ, на рашистів та тих, хто ще намагається вилізти з того болота. Основний показник, соціальні мережі. Якщо людина там висвітлює все, що відбувається, називає речі своїми іменами, то ця людина не втрачена. Якщо в соціальних мережах тиша, нехай йде це чмо слідом за кораблем.
Ось, наприклад, приїхав до Грузії Чепелєв три тижні тому. Почав тут тандеміти. Розповідає, що він проти війни. І що у його оточенні виявилося багато вати. Це при тому, що топив з 14 року за російський Крим на повну, і в Абхазію їздив тандемити. І що ж його соціальні мережі після 24 лютого? А нічого. Загалом пішов би цей Чепелєв за кораблем. ukraine
--- End quote ---

100%
Соц мережі це як лакмусовий папірчик!!!
Вати нажаль дуже багато, і у неї підгорає, їй пече, і це добре!
Вата шукає будь які можливі і неможливі приводи, доводить всьому світу всіма силами свою правоту, хоча світ бачить що вата - то є просто вата не більше не менше.
Дякуємо ЗСУ, допомагаємо Україні, робимо кожен своє, а вата - то є натуральний матеріал що гарно горить!!!

Stasmor:

--- Цитата: Алексей М від Квітень 08, 2022, 07:00:18 --- Молодец Стас ,с форума их то ушел а новый свой параплан из рашки специально заказанный  asa spirit5 почему не отдал ? Или одно другому не мешает ?  popa

--- End quote ---
Цікава ти людина Олексій, напевно пече тебе мій вибір, адже ти по всюди його хочеш висвітлити та показати з негативної сторони(згадати хоча-б Одеську группу у Ваййбер, де майже тими ж словами ти спробував показати, що моє крило є "не патріотичним" вибором, і тобі пояснили що це просто вибір кінцевого продукту - крила), хоча це вибір ринкового продукту, так само як вибрати крило із брендів SC, Axis, NIVIUK,SEA, ASA.... не більше не менше. Крило було замовлено ще у травні 21го року, і це свідомий вибір конкретного крила, і для мене не важливо у якій країні воно було зроблено, так само як і твоя машина Калина  :smile50:
Для мене важливе моє відношення до моєї країни, до мого самопочуття у країні, моя любов до нашої землі, до краси нашої землі, до гарних людей, до наших прекрасних дівчат, до людей яким болить за горе людей. Я маю багато поваги до тих кого поважаю та величезну зневагу до ворогів, до тупих людей, до підступних та не справжніх людей....
Багато можна говорити. :blyaaaaa:
Маю надію що наше суспільство, що раніше було розділене по різним причинам стане єдиним та міцним, і тоді вороги ніколи не підступлять!

Stasmor:

--- Цитувати ---Здорово Стас , время покажет , есть хорошая пословица не плюй в колодец ещё воды придется напиться , твой выбор меня не впечатлил . :vidixay:  я  облетаю свою Д-шку уже в Крыму заодно и Чепелеву привет передам . Небо у нас всех одно  и Всем мира!!!!
--- End quote ---

Небо у вас, москаликів у душі одне, у нас інше.
Будь здоровий, привіт від СБУ та ВСУ...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version