collapse

Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Повис на скале - Бакота  (Прочитано 18132 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #30 : Січень 13, 2016, 21:55:54 »
Коля, питання по темі: як думаєш в цій конкретній ситуаціі нормальний ніж-стропоріз, як у фрідайверів, допоміг би? відрізати запаску, чи крило, щоб не стащило у прірву.
давно думаю ніж приладнати на лямку підвіски, щоб під рукою був, але то те, то се, то нафіг..

Offline babak

  • Full Member
  • Повідомлень: 202
  • Karma: +145/-5
  • as far as you can
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #31 : Січень 13, 2016, 22:02:09 »
В каждой шутке - доля шутки  :fly:. Все мы люди , а людям свойственно - ошибаться.  Ты ошибся, но не постеснялся в этом признаться.  Я уверен это  будет тебе  уроком, а может и не только тебе. Ты хороший молодой парень ( мы с тобой на Гымбу поднимались на ЧУ) и я полностью согласен с А. Федаком в  9.53.     Кстати - красиво написал
  Спасибо) Надеюсь еще не только на Гымбу поднимемся) 

Siriuzzz, ЗАВЖДИ мав при собі гарний гострий ніж. Цього разу - ні. Мав би зайву копійку - купив би не розмірковуючи. В моєму випадку як раз через його відсутність я і залишився на схилі, бо мав можливість вилізти, але запаска не пустила. Береженого Бог береже.

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #32 : Січень 13, 2016, 22:14:45 »
дякую за відповідь
пс. тоді такий або подібний. ножни на плече. пробував на стропах і снастях. ріже! ))

Offline Богдан Базюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 3485
  • Karma: +305/-27
  • NOVA, PHI, FLOW, ADVANCE, Syride
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #33 : Січень 13, 2016, 22:44:19 »
дякую за відповідь
пс. тоді такий або подібний. ножни на плече. пробував на стропах і снастях. ріже! ))

Дмитро, такий тесак на плечах, як на мене, дууууже стрьомно. Для таких цілей є стропоріз
http://dostavkausa.in.ua - доставка товарів із США та Європи
Параплани та спорядження NOVA, PHI, ADVANCE, FLOW, KOBO GPS(vario), Syride
e-mail: gradientpara(в)ua.fm +З8О5ОЗ1О4882

Offline Богдан Базюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 3485
  • Karma: +305/-27
  • NOVA, PHI, FLOW, ADVANCE, Syride
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #34 : Січень 13, 2016, 22:50:52 »
P.S. Доречі, Колі + за те, що написав. Через схожу жо*у, пов"язану з токсичним бажанням літати, багато хто з нас проходив у свій час, хай народ читає і не повторює таких помилок
http://dostavkausa.in.ua - доставка товарів із США та Європи
Параплани та спорядження NOVA, PHI, ADVANCE, FLOW, KOBO GPS(vario), Syride
e-mail: gradientpara(в)ua.fm +З8О5ОЗ1О4882

Offline neo19802

  • Full Member
  • Повідомлень: 113
  • Karma: +17/-9
  • Олег
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #35 : Січень 13, 2016, 23:06:25 »
Ще один урок від життя, який говорить не ведися на емоції  :fly: А Чого Мішу з собою з Кельмиців не брав ??. Літав там сам, ти монстр що рішився стартувати звідти, я уходив лівіше для старту.
« Останнє редагування: Січень 13, 2016, 23:33:16 від neo19802 »
Хорошая жизнь начинается только тогда, когда человек принял решение всегда подыматься после падения.

Offline more

  • Hero Member
  • Повідомлень: 640
  • Karma: +53/-0
  • Андрей Топталов
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #36 : Січень 13, 2016, 23:38:01 »
Привет! Тебе очень повезло и это радует! Знаки тебе были ,ты это отметил выше,учись видеть эти знаки и  понимать(это конечно не просто). Молодец что нарисовал картину маслом,для многих это поучительная история превосходства паратоксикоза на благоразумием! Удачи и отличных полётов!
Движение 4EVER!!!!!
GSM +38 (067) 636 1106

Offline babak

  • Full Member
  • Повідомлень: 202
  • Karma: +145/-5
  • as far as you can
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #37 : Січень 14, 2016, 00:33:03 »
Ще один урок від життя, який говорить не ведися на емоції  :fly: А Чого Мішу з собою з Кельмиців не брав ??. Літав там сам, ти монстр що рішився стартувати звідти, я уходив лівіше для старту.
Ммша на вайбер не отвечал)

Offline ChajkaYalta

  • Hero Member
  • Повідомлень: 547
  • Karma: +179/-12
  • Сергей Седых
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #38 : Січень 14, 2016, 09:18:31 »
ЗАВЖДИ мав при собі гарний гострий ніж. Цього разу - ні. В моєму випадку як раз через його відсутність я і залишився на схилі, бо мав можливість вилізти, але запаска не пустила.
От запаски можно избавится сняв подвеску, да и лезть по скалам в подвеске .... Тут скорее всего сработал и психологический фактор - крыло держит подвеску, выстёгиваться из неё - остаться без какой либо страховки вообще, на скалах снег. Если отрезать запаску и подниматься в подвеске с надеждой, что при срыве купол опять тебя остановит.... ээээ, а если нет? Разумнее дождаться помощи чем испытывать судьбу ещё раз. Полюбовался видами, подумал о смысле бытия, обуздании желаний ....  ;D в общем получил массу удовольствия  ;D ;D ;D Спасибо за рассказ, толково, максимально критично к самому себе.
Жизнь - это движение, движение - это жизнь!

Offline Александр Хлебников

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 2482
  • Karma: +80/-22
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #39 : Січень 14, 2016, 10:44:28 »
Весело-весело встретим Новый Год.. (с)
Главное снаряжение пилота - ум. Если забыл взять его на полеты, придется задействовать быструю реакцию и везение :)
Из неозвученных замечаний, только одно - считаю что надо было сразу бросать ЗП как только огреб в такой близи от рельефа.

Offline babak

  • Full Member
  • Повідомлень: 202
  • Karma: +145/-5
  • as far as you can
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #40 : Січень 14, 2016, 11:51:37 »
ChajkaYalta - неее, снимать подвесь вообще не вариант было))) Я стоял ногами на 2 маленьких зацепах и мог в любой момент улететь вниз. Сразу отбросил эту идею и выбрал самый разумный вариант)

Александр, вот за это я себя уже ругал, как-то про запаску вообще мысли не возникло, а должна была. Хоть и обычно в полёте часто хватаю ручку для наработки рефлекса.

Offline Алексей Савельев

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 974
  • Karma: +23/-2
  • In God we trust
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #41 : Січень 14, 2016, 12:48:45 »
Как скучно  я живу (
In God we trust гы

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #42 : Січень 14, 2016, 17:23:18 »
Дмитро, такий тесак на плечах, як на мене, дууууже стрьомно. Для таких цілей є стропоріз
Богдане, при всій повазі, не погоджусь, бо:
- фото для прикладу. є невеликі.
- на відміну від гачка, він ріже, але небезпечніший
- кріпиться на ліву лямку біля плеча, вздовж тіла, ручка вниз.

наприклад, на курсах Шорохова, хлопчина заплутався і так ввійшов у воду без запаски.
про випадок у Криму ти знаєш.

ІМХО, це як варіант. без претензій на істину.




Offline dimatrek

  • Hero Member
  • Повідомлень: 510
  • Karma: +144/-123
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #43 : Січень 14, 2016, 17:59:49 »
Да, тесак - это вариант!
Если всё совсем плохо, можно справиться одной рукой.
Тесак висит на лямке ручкой вниз. Достаточно его вынуть из ножен, упереть в колени и резко наклониться вперед. Харакири.
Но тогда придется отказаться от идеи привязывать руки к рядам. Это тоже полезно, когда очень страшно. Видел так делают:



"Это специальные веревки ,чтобы пилот не мог закрыть лицо руками когда будет страшно"
https://www.facebook.com/groups/1420969901555590/permalink/1519432841709295/

Offline axel

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1201
  • Karma: +238/-86
  • Антонюк Василь
Re: Повис на скале - Бакота
« Reply #44 : Січень 14, 2016, 19:55:08 »
Народ бензопила теж можливо пригодилась би  :)
Краще думати головою щоб стропоріз не пригодився ... але як варіант мати з собою ножик або маленький стропоріз щоб звільнитись вразі гнізда десь на високих соснах в безлюдному місці
Великий тесак може зашкодити ... незнаєш як твоє тіло може скластись в разі падіння
Swing Astral 7
0502904072

Мы научились летать в небе,как птицы.
Мы научились плавать под водой, как рыбы.
Осталось теперъ научиться жить на земле как люди.

 

* Авиаинциденты