Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Електронна читалка KOBO: запуск XCSoar, підключення GPS, Vario, пищалки та ін.  (Прочитано 75255 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Богдан Базюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 3485
  • Karma: +305/-27
  • NOVA, PHI, FLOW, ADVANCE, Syride
попробуй продублювати в папку на карточці G:\XCSoarData\fonts\ туди просто весь той архів розпакуй
Проблема вирішилась попередньою прошивкою Кобо. В чергове ресетнув до заводських настройок, сетапнув, як виявилося - підтягнулась попередня прошивка 2.1.2 - і все запрацювало! :0-133:
http://dostavkausa.in.ua - доставка товарів із США та Європи
Параплани та спорядження NOVA, PHI, ADVANCE, FLOW, KOBO GPS(vario), Syride
e-mail: gradientpara(в)ua.fm +З8О5ОЗ1О4882

Offline seyn

  • Newbie
  • Повідомлень: 15
  • Karma: +0/-0
  • Андрій Кавчук
привіт!! допоможіть будьласка.. kobo mini припаяв gps зайшов в налаштування пристроїв і в першому пристрої який бачився як с пристрій змінив швидкість за замовчуванням була 4800 а я поставив 115000. після того як зберіг девайс відрубався. Тепер мертвий нінашо нереагує лампочки несвітяться . При натисканні кнопки вкл зявляється напруга на юарт порті 3,3вольта і тухне через пару секунд. GPS відєднав те саме. Походу негрузиться система ?? Знаю я сам винен і зараз обливатимете болотом, але дуж прошу допоможіть. Скиньте хтось образ флешки , буду дуж вдячний.  rose rose
Для польотів необовязково щоб був вітер..... ГЛОВНЕ ЩОБ ВІН БУВ В ГОЛОВІ))))))

Offline dimatrek

  • Hero Member
  • Повідомлень: 510
  • Karma: +144/-123
Образ зможу пізно ввечері скинути. Може він розрядився? Постав на зарядку на 20 хв. Бажано потужну зарядку, 500mA, а більше краще

Offline seyn

  • Newbie
  • Повідомлень: 15
  • Karma: +0/-0
  • Андрій Кавчук
напруга на батареї 3,89v .. перед підєднанням жпс показувало 75 відсотків заряду..  Тоді жду образ і готую ящик пива  pivasik pivasik pivasik
Для польотів необовязково щоб був вітер..... ГЛОВНЕ ЩОБ ВІН БУВ В ГОЛОВІ))))))

Offline seyn

  • Newbie
  • Повідомлень: 15
  • Karma: +0/-0
  • Андрій Кавчук
чуть незубув, і при натисканні кнопки вкл. лампочка навіть неморгає.. Можеш вийняти флешку і попробувати без неї включити ?? цікаво чи то дійсно в тій настройці біда, чи то вже згоріла книжка (((
Для польотів необовязково щоб був вітер..... ГЛОВНЕ ЩОБ ВІН БУВ В ГОЛОВІ))))))

Offline dimatrek

  • Hero Member
  • Повідомлень: 510
  • Karma: +144/-123
Тут описано, що робити: http://www.mobileread.com/forums/showpost.php?p=2597246&postcount=15
Там спеціальний образ без серійного номера. Мабуть якщо ставити звичайний образ з чужим серійним номером, то будуть потім проблеми.
Коли у тебе все вийде, напиши будь-ласка українською, що і як ти робив ;)

Offline stolik05

  • Лукащук Анатолій
  • Full Member
  • Повідомлень: 239
  • Karma: +153/-8
привіт!! допоможіть будьласка.. kobo mini припаяв gps зайшов в налаштування пристроїв і в першому пристрої який бачився як с пристрій змінив швидкість за замовчуванням була 4800 а я поставив 115000. після того як зберіг девайс відрубався. Тепер мертвий нінашо нереагує лампочки несвітяться . При натисканні кнопки вкл зявляється напруга на юарт порті 3,3вольта і тухне через пару секунд. GPS відєднав те саме. Походу негрузиться система ?? Знаю я сам винен і зараз обливатимете болотом, але дуж прошу допоможіть. Скиньте хтось образ флешки , буду дуж вдячний.  rose rose


Можливо флешка здохла. З віндовса її непобачиш став R-studio чи шо то  тіпа того.
як альтернатива просто з цього посту
Тут описано, що робити: http://www.mobileread.com/forums/showpost.php?p=2597246&postcount=15
Там спеціальний образ без серійного номера. Мабуть якщо ставити звичайний образ з чужим серійним номером, то будуть потім проблеми.
Коли у тебе все вийде, напиши будь-ласка українською, що і як ти робив ;)


Я сам відновлював після того як положив кобо, все працює і щоб просто оживити серійний непотрібно міняти, будуть просто 000000000  але туди треба 4 гіг флешку, образ під такий обєм.
« Останнє редагування: Лютий 13, 2014, 18:32:46 від stolik05 »
Лазерна різка та гравірування.
067 291 вісім вісім 23

Offline stolik05

  • Лукащук Анатолій
  • Full Member
  • Повідомлень: 239
  • Karma: +153/-8
чуть незубув, і при натисканні кнопки вкл. лампочка навіть неморгає.. Можеш вийняти флешку і попробувати без неї включити ?? цікаво чи то дійсно в тій настройці біда, чи то вже згоріла книжка (((

без флешки нічого моргати небуде
Лазерна різка та гравірування.
067 291 вісім вісім 23

Offline seyn

  • Newbie
  • Повідомлень: 15
  • Karma: +0/-0
  • Андрій Кавчук
в мене інша ідея.. скачав образ прошивки з флешки знайшов ту область де я міняв швидкість.. і зараз вручну попробую поправити .. Якщо то через те негрузиться то думаю все буде гуд.. Як все вийде напишу.
Для польотів необовязково щоб був вітер..... ГЛОВНЕ ЩОБ ВІН БУВ В ГОЛОВІ))))))

Offline seyn

  • Newbie
  • Повідомлень: 15
  • Karma: +0/-0
  • Андрій Кавчук
все перепробував. образ заливав, ресетував, флешку міняв. Непрацює і все хоть убий. Напруги по живленню на всій платі є все малоб працювати. Вмикаю напруга є 5-8 секунд вимикається .. ех чую без консолі нерозібратися. Хто знає як ресетнути настройки біоса в кобо ??
Для польотів необовязково щоб був вітер..... ГЛОВНЕ ЩОБ ВІН БУВ В ГОЛОВІ))))))

Offline GO!

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 1918
  • Karma: +31/-2
  • Летай с размахом!
подскажите как вызвать это Quick menu в XCSoar - удобная вещь, у меня получается только закрыв открыв крышку чехла ;D

Можно надеть перстень с магнитиком ;)

Offline seyn

  • Newbie
  • Повідомлень: 15
  • Karma: +0/-0
  • Андрій Кавчук
ура я знаю що вмене сталося з kobo.. підєднався на роботі до юарта через ттл юсб перехідник і глянув що робиться в консолі.. і вгадайте що там робиться ?? а нічого проц мертвий мертвющий. новий проц 120 грн в китайців + ще трафаретку знайти щоб bga шаріки нормально відновити. Одним словом секс забезпечений.  Всім любителям секску на шару в пристроях ставте швидкість 115200 і буде вам щастя ))))
Для польотів необовязково щоб був вітер..... ГЛОВНЕ ЩОБ ВІН БУВ В ГОЛОВІ))))))

Offline GO!

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 1918
  • Karma: +31/-2
  • Летай с размахом!
Читабельность внушает! Не видно только, когда зайчик поймаешь.

Offline Богдан Базюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 3485
  • Karma: +305/-27
  • NOVA, PHI, FLOW, ADVANCE, Syride
припаял GPS-модуль, сварганил из подручных средств (а именно - коробочки, в которой был модуль) кожух. Вот что получилось.
http://dostavkausa.in.ua - доставка товарів із США та Європи
Параплани та спорядження NOVA, PHI, ADVANCE, FLOW, KOBO GPS(vario), Syride
e-mail: gradientpara(в)ua.fm +З8О5ОЗ1О4882

Offline covex_sev

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 289
  • Karma: +6/-0
сам модуль GPS и KOBO с Ибея везли?