Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Парапланеризм - forever!  (Прочитано 12337 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #15 : Червень 11, 2015, 11:17:12 »
2 ТСП:

Звісно точнити на C-шках і D-шках - це збочення  :) І якщо серйозно - то ще й травмонебезпечне.

Я собі окремо для точності прикупив новенький стандарт (ну і для школи звичайно  ;D), але тепер маю спіцом для точності заточене крило якраз на мою вагу.
Для маршрутів в мене С-шка, для точності спокійна Б-шка (Discovery-2 2014 року випуску) ukraine

Крім того в школі ще 4 стандарта. Якщо учльоти не позаймають - можу бажаючим позичити для участі в змаганні. За якесь символічне  pivasik  ;D

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #16 : Червень 11, 2015, 12:47:17 »
Блин ну серьезно, вот что из нашего спорта вы будете показывать в соревнованиях на точность?
посадка на точність:
- на схил
- в ротор
- між деревами
- на єдине дерево посеред поля.
чим не видовище? :)

Offline MagnusX

  • Hero Member
  • Повідомлень: 530
  • Karma: +313/-262
  • Максим Куликовский
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #17 : Червень 11, 2015, 13:56:24 »
- Давайте проведем змагання по даунхілу!  :)
 - Не треба їх проводити, справжній велоспорт - на шосейних велосипедах. Ваш даунхіл малєнькая часть велоспорту шоб приділяти їй увагу  8)
- Але ж це окрема дисципліна....   :-\
- Я вам пропоную взяти шосейнік і проїхати 400км!  8) Більшість шосейних велогонщиків забивають на даунхіл! Але якшо вже вони приїдуть, то позаймають всі перші місця - бо з"їхати з гори це 1% велоспорту!...
- Ну може попробуйте і покажіть нам?
- Ні в мене відпуск закінчується - я їду на шосейні гонки за кордон  bravo

-------------------------
- Давайте зіграєм в шашки?
- Ні, через те шо шашки грають на такій самій дошці - це кидає тінь на таку прекрасну гру як шахи, і взагалі фігня ваші шашки....

--------------

Уважаемый Ozz, у вас проблемы логикой, простите. Давайте не будем доводить дискуссию до абсурда, иначе она теряет смысл и времени на такие глупости у меня нет. Договорились? Отдельной зрелищой дисциплиной является Акро, посадка на точность -  развлекуха без перспектив развития, к тому же травмоопасная, если посмотреть количество свалов в попытке влезть в ноль то вы не будете мне рассказывать о доступности и полезности для учеников.

Чот я далі не пойму яким боком точність представляє ВЕСЬ спорт? 
Вот и я не пойму. Она является мизерной его частью. В оригинальном посте речь идет о допуске парапланеризма к олимпийским видам и указано что в качестве вариантов подали заявку на маршруты и точность. Вы считаете посадку на точность отдельным видом спорта, не связанным с парапланеризмом? Тогда не о чем говорить.


От біда - маю в свому активі і гарні маршрути і кубки і медалі по точності. Ужас! Та й видовження у параплана 6,5. Є ще пару іменитих маршрутчиків, котрі непоцуралися пострибати на точність - і зайняли високі місця. Савєльєв напр минулого року  :) А призовий фонд був такий що за перше місце дали стільки грошей шо вистарчило оплатити участь в маршрутному Кубку Карпат - чим не стимул?  ;D
А там ще сувеніри всіляки і парапланерні няшки. І взагалі гарних азартних 2 дні було перед початком основної програми КК. Як видно одне-іншому не заважає - а навпаки доповнює. Причому більшість учасників  після того як пострибали на точність потім ще класно політали в потоках і по маршрутах. Погода була супер. Зранку точність - з обіду маршрути - благодать  :)

На счет удлиннения это был сарказм и риторический вопрос. Обьясню для вас, меряться им и кубками, в рамках текущей дискусии - глупый инфантилизм.  Леха Савельев участвовал в соревах на точность тоже ради развлекухи а не в качестве серьезного спортивного занятия. Участвуйте, кто ж запрещает, но серьезность спорта не определяется призовыми няшками, вы совсем перепутали мух с котлетами. Кстати, не рассказывайте сказки на счет "с утра точность, днем - маршруты" , все немного не так: с утра брифинг и подготовка, а днем полеты, а точность давно закончилась. Был я в прошлом году на КК, но на отдельные соревы по точности не видел смысла терять время. 

Еще раз, вы пытаетесь подать, как отдельный серьезный вид, крайние 30 секунд полета перед посадкой. Это полный бред, как уже писали выше, в таком случае это ничем не отличается от парашютных прыжков на точность и к параплану не имеет никакого отношения. 

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #18 : Червень 11, 2015, 14:54:32 »
Про точність зранку і маршрути вдень - це я про 3 дні до початку КК. Звісно не в залікові ж дні КК фігньою займатись.
І всі хто приймав участь - робили це для развлєкухи. Мали час і можливість. Приїхали і позмагалися - було цікаво і азартно. І призи гарні. Організація, суддівство - все на високому рівні. Рятувальники були і медики - все по феншую. Призи вручав наш давній знайомий - шановний мер Воловця.

Я нічого не питаюсь подать. Точність на параплані давно офіційний вид змагань FAI. Мабуть це вони шось там перепутали?  ;D
От біда в тому що в Україні - всерйоз цим видом спорту ніхто не займається. І з таким відношенням основної маси пілотів зрушень в позитивну сторону чекати ще довго. Добре що є ентузіасти такі як Леонід Адамович і 2-3 десятки пілотів, котрим як мінімум не влом прийняти участь.  pivasik
Білоруси і особливо прибалти давно попереду нас. І мені чисто "за дєржаву абідно" (С)  :'(

Думаю що якщо і поставлять точність в програму ОІ - то це ніяким боком не нашкодить "ортодоксальному" парапланеризму. А якщо все пройде на ура - то може за кілька років і дійсно поставлять марштуртні змагання в ОІ - було б круто звичайно.

А я можу сказати навпаки - що з 50-ти українських маршрутчиків немає нікого хто з трьох спроб на точність дасть всі три "нулі".  ;D І можна роздути теорію що по маршрутах літати то фігня - а от три з трьох - це вєлічайша наука  ;D

От ви дивитесь на точність з якоїсь високої колокольні. Типу це якись недовид спорту і не серйозний і уваги йому приділяти не варто.
А на мою думку і багатьох пілотів - цілком повноцінний вид. Про якісь там 30 секунд той во. До вашого відома побудова правильної глісади починається набагато раніше - відповідно і секунд там більше  8)

Є що одна похідна від парапланеризму - мото-параплани. Теж окремий вид зі своєю технікою, змаганнями і прихильниками. Чи це теж від лукавого?  ;D
А ще всілякі спідглайдери, однослойніки і т.д. Думаю не за горами той час коли і для цього збоченства вар'яти придумають якісь змагання.  ;D

Ну давайте чесно - чисто теоретично - якби у вас в машині завалялась якась Б-шка, і був час на 2 дні перед початком КК. Ви б не поборолися за пару пристойних лиж в змаганні на точність?  rose  :)

Ще раз скину відео
- ну нема в Україні пілотів (поки), які ТАК вміють!

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #19 : Червень 11, 2015, 14:59:08 »
ви такі дебати тут розвели.
будь-яка популяризація спорту сприятиме його розвитку.
саме видовищне - акро;
простіше всього організувати - посадка на точність.
маршрути - нікому не потрібні крім нас. людина далека від польотів не зрозуміє в чому кайф пройти маршрут.
там враження приблизно такі: ого, 50 парапланчиків в небі - дуже гарно.
візьміть, наприклад, парапланериста, посадіть його у кафе Плай на КубкуКарпат і нехай насолоджується видовищем!
уявили цей "драйв", це "шоу"?
замініть парапланериста, на якогось менеджера, що приїхав відпочити. вже бачу картину як він "взахлеб" розповідатими свідком яких гонок він став? ага.
куди там Ф-1. :)

Offline dimatrek

  • Hero Member
  • Повідомлень: 510
  • Karma: +144/-123
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #20 : Червень 11, 2015, 15:50:34 »
"Ще раз скину відео
- ну нема в Україні пілотів (поки), які ТАК вміють!"
Вони є, сам бачив. Таких не багато. Це рівень досвіченого інструктора.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #21 : Червень 11, 2015, 16:35:16 »
окремі рази багато хто так попадав. А от щоб підряд 3-4 рази - таких у нас нема. А це вже ювелірний рівень. Чемпіон світу за 7 спроб дав сумарно 30 з чимось сантиметрів, друге і третє місце - до метра.  :popkorn:

Offline Жак Павло

  • PARABUS
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 319
  • Karma: +158/-30
  • SC D4 29
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #22 : Червень 11, 2015, 16:48:35 »
MagnusX, кажете: "Отдельной зрелищой дисциплиной является Акро, посадка на точность -  развлекуха без перспектив развития, к тому же травмоопасная...". Ото насмішили  ;D ;D ;D. А акро - то просто з гірки злетіти, і взагалі це найбезпечніше, шо може бути....  ;D ;D ;D Що це видовищно, тут я погоджуюсь. А от що змагання на точність приземлення це щось дуже небезпечне і не варте уваги, так от ні. Так само і про маршрутні польоти - крутяться в одному потоці 50 - 150 пілотів... - гарно, видовищно, але чи безпечніше ніж посадка на точність??? Все в житті небезпечне, і до всього треба підходити з розумом. Мені відомі випадки, де дитина впала з велика і померла, дядько виходив з авто, посковзнувся і зламав ногу, сьогодні бачив як жінка йшла по сходах, не знаю, чи завтикала, чи ще що, але момент... і вона лежить лицем на бруківці, а там було тільки 3 сходинки. Про травми в парапланеризмі писати не буду.
Підтримаю Андрія Когута, і скажу, що далеко не кожен маршрутник може приземлитись у дану мішень. Порівняння з велоспортом, як на мене, теж вдале. Тут вже що кому цікаво - чи проїхати по рівній асфальтованій дорозі 150 км/день, чи спуститись поміж дерев з гори на велику, стрибаючи при тому на трамплінах. Прихильників вистачає і тут і там. Так само і в парапланеризмі.
Погоджусь з siriuzzz:
будь-яка популяризація спорту сприятиме його розвитку.
саме видовищне - акро;
"простіше всього організувати - посадка на точність.
маршрути - нікому не потрібні крім нас. людина далека від польотів не зрозуміє в чому кайф пройти маршрут.
там враження приблизно такі: ого, 50 парапланчиків в небі - дуже гарно."  і ще - о, він пролетів 50 - 150 чи скільки там км. - круто. Сказали і забули.
Доторкнись до неба

Offline babak

  • Full Member
  • Повідомлень: 202
  • Karma: +145/-5
  • as far as you can
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #23 : Червень 11, 2015, 16:50:09 »
-OFFTOPIC-
Кто там что писал про шоссе  8)?) Настоящий шоссер никогда не посмотрит в сторону DH байка  ;D  У окружающих мы вызываем такое же непонимание как и маршрутные пилоты у обычных людей  trava

Offline MagnusX

  • Hero Member
  • Повідомлень: 530
  • Karma: +313/-262
  • Максим Куликовский
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #24 : Червень 11, 2015, 17:05:52 »
Андрей, ну вы же сами себе постоянно противоречите. Основная суть парапланеризма - парящий полет, именно в стремлении к ней крылья развивались определенным образом. Вы можете развивать какие угодно теории, но основывать их все же стоит на реальных фактах а не на ваших желаниях и фантазиях. Маршрутные крылья затачиваются под скорость и глайд, и для посадки на точность будут идти в полусрывном режиме, что чревато падениями и компрессами, что уже неоднократно происходило на подобных соревнованиях.

Всерьез этим видом именно потому и не занимаются, что он не серьезный. Дальше показов на фестивалях и маленьких соревов, он никуда не пойдет.
Вы ж сам постоянно говорите что вот была бы Б-шка, значит соглашаетесь что техника более подходящая для посадки на точность идет в разрез с общей тенденцией спорта.

На точность я может и попрыгал бы, будь лишнее время и возможность, но только ради развлечения, заниматься этим на крыле с удлиннением 7 - глупо и небезопасно.

Велогонки на большие дистанции тоже смотрят далеко не все. В самой по себе езде на велосипеде тоже нет никакого особого драйва, там проверяется в основном выносливость и тактика. Ну вот едут 100 человек на велосипедах и что?

В маршрутном гонке множество разных составляющих и которые делают ее столько интересной и сложной: тут и та же выносливость и умение работать с крылом и тактика и знание метеорологии и аэродинамики, умение быстро принимать решения и просчитывать наперед свои действия.

При хороших комментариях и правильно организованной трансляции, гонка может быть очень и очень интересной, даже не связанным со спортом людям.


Ну в общем конечно это все демагогия, т.к. совсем не от нас зависит как же решится вопрос. Просто очень хотелось бы увидеть параплан в качестве олимпийского вида и может даже поучаствовать.


Offline Жак Павло

  • PARABUS
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 319
  • Karma: +158/-30
  • SC D4 29
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #25 : Червень 11, 2015, 17:17:43 »
совсем не от нас зависит как же решится вопрос. Просто очень хотелось бы увидеть параплан в качестве олимпийского вида
ccccoool
Доторкнись до неба

Offline MagnusX

  • Hero Member
  • Повідомлень: 530
  • Karma: +313/-262
  • Максим Куликовский
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #26 : Червень 11, 2015, 17:19:03 »
Ото насмішили  ;D ;D ;D. А акро - то просто з гірки злетіти, і взагалі це найбезпечніше, шо може бути....  ;D ;D ;D
У вас очень странное понятие о безопасности. Еще раз сравните опасности обоих видов и потом смейтесь сколько угодно. Акро проводится над водой и пилоты несут по две запаски, что, по совокупности, сводит травмоопасность к минимуму. С другой стороны, соревы на точность: пилот рискует, вводя параплан в опасный режим, в самый опасный момент полета - очень близко к земле, и в случае срыва, он успеет лишь крикнуть "мама" т.к. на запаску высоты и времени нет, а дальше - только собирать позвоночник в тряпочку. Все еще смешно?
Приведенные вами примеры инцидентов с травмами при падениях с низкой высоты, подтверждают как раз мою точку зрения, разве вы не видите?

Підтримаю Андрія Когута, і скажу, що далеко не кожен маршрутник може приземлитись у дану мішень.
А знаете почему? Открою вам секрет: изначальный смыл полетов не в этом и цель развития пилота-маршрутника совсем другая.

Давайте по-другому: если взять опытного пилота маршрутника и дать ему для тренировки несколько дней, уверен он отлично будет заходить на цель и садиться в мишень. Если дать несколько дней пилоту тренировавшемуся только на точность, сможет он занять высокую позицию в сложной маршрутной гонке? Нет. Потому что это годы тренировок и опыта. Согласны?



Offline Yavorsky V.A.

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 435
  • Karma: +90/-53
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #27 : Червень 11, 2015, 17:34:13 »
Надо найти компромисс: точность, с одновременным стартом за 100 км, на минимальное время. :-)

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #28 : Червень 11, 2015, 17:55:53 »
если взять опытного пилота маршрутника и дать ему для тренировки несколько дней, уверен он отлично будет заходить на цель и садиться в мишень. Если дать несколько дней пилоту тренировавшемуся только на точность, сможет он занять высокую позицию в сложной маршрутной гонке? Нет. Потому что это годы тренировок и опыта. Согласны?

Ну хоч встрельте не розумію чому ви протипоставляєте маршрутні польоти точності? Так ніби одне виключає інше. Точність це похідна дисципліна від парапланеризму (так само як мотопараплан чи спідглайдер). Вона не краща не гірша - вона просто є елементом того що ми називаєм "парапланеризм". І ви якось вписуєте точністів в категорію безбашенних які свідомо йдуть на ризик на малій висоті. Та понятно що ніхто не змагається на точність на компетах і ніхто свідомо не буде заганяти крило на посадці в небезпечні режими.

Чи ви переживаєте за те що якщо на ОІ покажуть точність то прості обивателі подумають що весь парапланеризм такий? Ну ми живемо в світі високих технологій - хто зацікавиться - той за хвилини знайде інфу про "правильний парапланеризм". А кому не цікаво - тому ті змагання будуть - як мені Керлінг чи Санний спорт  ;D

І шо це за пара-шовінізм? Типу хто маршрутчик той д'Артаньян а всі інші ...... А прикиньте як на весь той найправільніший парапланеризм дивляться дельтіки? Мабуть ржуть в тряпочку так як ви з точності. А з них в свою чергу планеристи і т.д. Пацани з МКС взагалі дивляться на всю авіацію як на мале пиво  ;D

У нас точність в зачуханому стані. Тому її треба рохзвивиати і підтримуват - хоча б морально.

А прикиньте якшо за пару років прийде рознарядка на наш олімпійський комітет представити команду?  ;D А вону куда звернуться - ясно шо в ФПУ - ото двіжуха почнеться!!!  :жена: А ще як наклюнеться спонсор???  ;D Чує моє серце шо в чергу побіжимо шикуватися розпихуючи один одного ліктями  ;D ;D ;D Я б в Японію на олімпіаду поїхав з радістю навіть в якості розкладача парапланів на старті, не кажучи вже про участь в змаганні.  ;D

Offline MagnusX

  • Hero Member
  • Повідомлень: 530
  • Karma: +313/-262
  • Максим Куликовский
Re: Парапланеризм - forever!
« Reply #29 : Червень 11, 2015, 18:11:15 »
Андрей, с вами очень сложно спорить в текстовом режиме, вы меняете показания от поста к посту ))). Вы сами выше начали говорить что мол наши топовые маршрутники не смогут садиться в цель, на что я вам ответил что это дело пары дней тренировки, а теперь вы мне говорите что Я их противопоставляю?
Вы меня совсем не понимаете. Я вам пытаюсь сказать что уже неоднократно озвучивалось в этой ветке: сами по себе соревнования на точность, по своей специфике, мало чем отличаются от прыжков с парашютом на точность и не должны ассоциироваться у олимпийского коммитета как вариант проведения соревнований по парапланерному спорту.

И нет, не поеду я прыгать на точность в Японию, ни со спонсорами ни без, принципы дороже :).