Путешествия, приключения, поездки по Украине и за её пределы > Сборы в дорогу

Чорногорія

(1/2) > >>

Ananas:
Доброго дня шановні пілоти!!!
Поділіться досвідом.
Буду в Чорногорії вперше, хочу брати з собою параплан, але чи можна там літати соло і що для того потрібно не знаю.
Підкажіть будь ласка хто має досвід, що потрібно для соло польотів в цій країні.
Можливо хто знає місця стартів.
намагався дізнатися інформацію в місцевих тандемщиків, то нічого конкретного не почув.
Буду вдячний за інформацію

Владимир К.:
https://paragliding.me/ru/kontakty

Ananas:
Я з ними звязувався. Кажуть щоб літати соло потрібна страховка та ліцензія, але якщо нема то можна теж літати якщо люди літають. Але якщо нічого нема то теж бери літай, типу срльніки нікому не цікаві. Але якщо попадеш на перевірку то штраф 2т євро. Але шанс попасти на перевірку малий.
Ось і питаю можливо хтось має власний досвід польотів у цій країні

Юрій Чечайлюк:
Маю досвід польоту в Чорногорії з доставкою в місцевий суд, викликом консула і цілим процесом.
Місцевий авіаційний інспектор регулярно проводить рейди і штрафують парапланеристів.


Польоти там зовсім не цікаві, як на мене, я б радив насолоджуватись морем і взагалі не брати снарягу.

Кажуть що є легальний шлях - реєстрація в місцевій авіаслужбі і отримання дозволу на польоти, але я пробував і не вдалось отримати за місяць часу. Наскільки я розумію це єдиний шлях легально літати.
У тандемщиків там якось все по іншому.

Ananas:
Дякую за відповідь.
Налітався :vidixay:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version