Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Печальное состояние украинского парапланерного спорта  (Прочитано 12057 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lisse Fan

  • Сладкое Облако
  • Hero Member
  • Повідомлень: 669
  • Karma: +265/-42
  • Олеся Тарасюк
Отчет Максима Куликовского на Чемпионате Италии https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1401208173328733&set=p.1401208173328733&type=3&theater
« Останнє редагування: Липень 21, 2017, 15:36:00 від Lisse Fan »

Offline Михаил Родичев

  • Full Member
  • Повідомлень: 124
  • Karma: +55/-22

Offline Lisse Fan

  • Сладкое Облако
  • Hero Member
  • Повідомлень: 669
  • Karma: +265/-42
  • Олеся Тарасюк
Вот так, прижимаясь к скалам, вот на таких узких суперновых крыльях летают и украинские пилоты, набираясь опыта и рейтинга, на 15 Чемпионате мира в Монте Авена.
https://vimeo.com/225945517

Offline BAD

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 436
  • Karma: +64/-22
  • Дмитрий
Пару копійок від мене.

Наразі в Ензо 3 для тих, хто в кубку Світу не претендує на перемогу хоча б в таску я сенсу не бачу. На Чемпіонаті в Італії на Зено вдавалось робити те саме, що місцеві топи на Ензо 3. Тільки набагато менш стабільно, але це питання до пілота. А в українських пілотів Зено вже під десяток. Широковідомий Стен Радзіковськи на Gin Carrera+ давав в Італії жару всім.

Чому мало їздять на змагання?

Мені здається, що переважній більшості пілотів в даний час це просто не цікаво. Знайти 2 тижні в рік і 1000 євро, якщо є бажання саме змагатись, я вважаю цілком можливе. А при відношенні як до "покатитись на вєліках по лісу" не буде нічого.

Offline MagnusX

  • Hero Member
  • Повідомлень: 530
  • Karma: +313/-262
  • Максим Куликовский
Ну давайте тогда предметно.

http://www.dhv.de/db2/index.php?id=639&lang=en

Это ссылка на регистрацию на соревнования в Толмине(Словения) для новичков. Третья неделя сентября. Место очень хорошее и интересное. Соревнования планируются организаторами именно для начинающих. Перед ними будут еще одни, но более высокого уровня, несколько наших спортсменов, включая меня,  собираются в них участвовать. Это хороший шанс для начинающего, получить первый опыт, научиться чему-то новому, в поездке вместе с более опытными товарищами, которые с удовольствием помогут советом.

Есть желающие?

« Останнє редагування: Серпень 07, 2017, 14:13:51 від MagnusX »

Offline Данилюк Роман

  • Newbie
  • Повідомлень: 21
  • Karma: +11/-1

Offline Николай Гаврилюк

  • Ozone Zeno - Gin Carrera - Skywalk Chili 3 - SC Discovery 4
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 297
  • Karma: +67/-32
Всім доброго дня.
Участь в наших змаганнях виходить надто дорогою. Тому особисто я обираю або закордонні або ж просто фан польоти. + брак часу.
Можливо зараз просто не самий вдалий час, у багатьох є питання які треба вирішувати. але пілотів котрі літають у нас стало більше.

Offline MagnusX

  • Hero Member
  • Повідомлень: 530
  • Karma: +313/-262
  • Максим Куликовский
С точки зрения финансов, есть достаточно неплохие соревнования в  Македонии, Словении, Италии.

Offline Sergiy Gurnitskiy

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2241
  • Karma: +153/-20
Всім доброго дня.
Участь в наших змаганнях виходить надто дорогою. Тому особисто я обираю або закордонні або ж просто фан польоти.
Цікава думка.
А чому на вашу думку наші змагання дорожче за закордонні? Напишіть які аргументи?
Страх, це не життя.
t. O67254442O
t. O66653O736

Offline Jim

  • Владимир Хорунжий
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 380
  • Karma: +10/-0

Offline Lisse Fan

  • Сладкое Облако
  • Hero Member
  • Повідомлень: 669
  • Karma: +265/-42
  • Олеся Тарасюк
Успішно пройшли й завершилися чергові змагання чемпіонату України - Україна-Молдова опен! Серед учасників були українці, молдовани, літовці, венгри, поляки.
Молоді й перспективні спортсмени подекуди витіснюють перців попередніх поколінь. Але найнаснажливіші борються, як леви!)))
Різноманітність класів і виробників крил. Градієнт, Скай Кантрі, Озон, Джин, Нівьюк, Пьюр...
Любителі відстежувати не спортсменів-учасників, враховуючи їхній досвід і всілякі обставини, а саме марку й новітність моделі параплану можуть спробуаати зробити такий зріз, але обережно, щоб не заробити собі когнітивний дисонанс, бо на відміну від світових змагань в цих більше ніж два-три найменування. А найновітні типу Ензо-3 далеко не серед перших в рейтингу.
https://airtribune.com/2017-ukraine-moldova-open/results

Offline Lisse Fan

  • Сладкое Облако
  • Hero Member
  • Повідомлень: 669
  • Karma: +265/-42
  • Олеся Тарасюк
У ці ж саме дати проходили словацькі змагання в Македоніі.
Три українські спортсмени брали участь й завоювали 2- ге, 8-ме й 19- те місця серед 135-ти учасників із понад двадцяти країн світу.
Дмитро Баликін завоював 2 ге почесне місце!  bravo Віталій Уманський - 8-ме  bravo , Максим Куліковський - 19-те.  bravo
То ж не таке вже й препогане становище українського парапланеризму!!!  rose rose rose
https://airtribune.com/krushevo2017/results

Offline Михаил Родичев

  • Full Member
  • Повідомлень: 124
  • Karma: +55/-22
Согласен. :-) не совсем печальное :-)

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Печально те, що більшість чемпіонів України проігнорили Чемпіонат України. Якось це не по чемпіонські. І погода була і рівень організації росте.... дивно...

Offline _Андрей_

  • Кучера Андрей 066-618-13-84
  • Hero Member
  • Повідомлень: 528
  • Karma: +89/-22
  • ZENO
я давайте спитаємо, чому проігнорили.