Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Рация, радиостанция, связь.  (Прочитано 9753 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Віталій Бахтіаров

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 341
  • Karma: +46/-9
  • 063-740-46-79
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #30 : Березень 20, 2016, 15:10:00 »
Судячи з того що я прочитав в цьому пості.. В мене зявилось таке враження що кожен парапланерист "ПОВИНЕН" мати дозвіл на раціюну і таке інше!!.. Скажіть будьласка!! Для чого!? можна ж на землі домовитись про частоту-канал ( без ліцензіонному діапазоні)  виставити мінімальну мочность на рації, В групі зробити те саме..  Перед вильотом вибрати аварій канал ( якщо треба)... Для чого з цього робити щось таке  що б ускладнювати ситуацію.. Може я і бредятину несу, але я Сам таке робрю на зборах на затяжкі..  в нас є 3-и  канала..
1- робочий
2- резерв
3- аварійно пошуковий (з радіомаяком)Ну і саме головне авжеж дотримуватись радіо етекету.. ( без матів) але... згоден! не завжди получаеться..
прагни дойти до мети, АЛЕ ЖИВИ сьогоднішнім ДНЕМ !!!

Offline Jnets

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2133
  • Karma: +346/-181
  • Дмитрий Меленевский
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #31 : Березень 20, 2016, 15:47:27 »
Судячи з того що я прочитав в цьому пості.. В мене зявилось таке враження що кожен парапланерист "ПОВИНЕН" мати дозвіл на раціюну і таке інше!!.. Скажіть будьласка!! Для чого!? можна ж на землі домовитись про частоту-канал ( без ліцензіонному діапазоні)  виставити мінімальну мочность на рації, В групі зробити те саме..  Перед вильотом вибрати аварій канал ( якщо треба)... Для чого з цього робити щось таке  що б ускладнювати ситуацію.. Може я і бредятину несу, але я Сам таке робрю на зборах на затяжкі..  в нас є 3-и  канала..
1- робочий
2- резерв
3- аварійно пошуковий (з радіомаяком)Ну і саме головне авжеж дотримуватись радіо етекету.. ( без матів) але... згоден! не завжди получаеться..

Согласно закону государства, если мощность ваших передатчиков имеет техническую возможность перестройки частоты и увеличения  мощности - вы нарушаете закон и подпадаете под действие его законов и карательных органов в полной мере.
Следите за знаками!

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #32 : Березень 20, 2016, 16:54:06 »
Не ускладнюйте !
На справді, навіть дана тема не варта тих мінімальних зусиль які потрібно для того, щоб отримати дозвіл на роботу в радіоефірі.
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline ADWING coast

  • Мир без границ и пограничников.
  • Full Member
  • Повідомлень: 145
  • Karma: +361/-353
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #33 : Березень 20, 2016, 17:35:40 »
Я дядя взрослый мне разрешений ни от кого не надо. И поддерживать разрешителей не в моих традициях.
Вы должны ещё принять во внимание то что мир не стоит, и эфир давно используется индивидуально. В вашем варианте если желаете надо обращаться к талантливым программистам для шифрования ваших каналов связи. Узурпация эфира государством это преступление против технологического процесса.
 
Вопрос: - Какие услуги, которые пойдут мне во благо я получу от них, за 27 грн?
Крим це Україна.
Коллаборанты вам всю жизнь будет хреново. Впрочем как и было!

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #34 : Березень 20, 2016, 17:40:45 »
У нас різні погляди на радіоефір. Свою думку я доніс.
Вашу я не розумію. Але в всюда має бути порядок, як і в радіоефірі так і в ПДР.
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline ADWING coast

  • Мир без границ и пограничников.
  • Full Member
  • Повідомлень: 145
  • Karma: +361/-353
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #35 : Березень 20, 2016, 18:02:19 »
 Моя позиция понятна, и приемлема для всех.
Если мне необходима услуга я её куплю у Вас, или у кого мне захочется.
Но навязывать правила для дальнейших поборов это то что мы искореняли и будем искоренять.

 Есть заповеди написанные историей человечества (библия).(Я атеист но библию прочёл). Это то что необходимо для нашего мира. Всё остальное, Конституция, законы, постановления, правила это невероятный тормоз нашего прогресса.
Крим це Україна.
Коллаборанты вам всю жизнь будет хреново. Впрочем как и было!