Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Кубок Карпат-2017  (Прочитано 10807 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #45 : Серпень 07, 2017, 04:50:03 »
Футболку не отриману мною на КК мені компенсували додатковою футболкою на ЧУ. Тому офіційно скасовую свою претензію.  ;)

Також було приємно, що хоч на цей раз я не оплачував внесок наперед - відповідно був готовий до того, що якщо значно запізнюся на реєстрацію, мені може не вистарчити, все ж футболка мого розміру мені дісталася. Навіть люб'язно було запропоновано поміряти ще розміри. Найкраще підійшов той розмір, який був вказаний на обох сайтах при реєстрації.
Також не чув про проблеми з футболками від людей з мого оточення у котрих теж раніше виникали подібні проблеми і, власне, під тиском яких і був написаний той пост.
На цей раз "той хто замовляє футболки" справцював дуже добре.  pivasik

Висловлюю жаль з приводу того що організатори сприйняли мій сатирично-іронічний фельєтон на тему футболок як особисту образу.
Моя впевненість в тому що оплачена 100% наперед послуга гарантує її отримання в повному обсязі зіграла зі мною злий жарт.
Те що я трохи переборщив було ясно коли кожен другий в перші 3 дні підходив і замість "здрасті" питав "ну шо дісталась тобі футболка?"  ;D Більшість звісно з підколками і жартома, але хтось і цілком серйозно. Ще раз висловлюю впевненість, що більше таких дрібних проблем на українських змаганнях не виникатиме.

Подяка організаторам і особисто Віталію Кузьмичу за адекватну реакцію на неоправдано гостру публічну критику.

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #46 : Серпень 07, 2017, 08:16:16 »
Везе ж декому!  ;D

обіцяного 3 роки ждуть?   ???
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.