Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Чемпионат Украины 2016  (Прочитано 37681 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline _Андрей_

  • Кучера Андрей 066-618-13-84
  • Hero Member
  • Повідомлень: 528
  • Karma: +89/-22
  • ZENO
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #75 : Березень 15, 2016, 09:52:10 »
Я вже зовсім заплутався. Якщо ЧУ потрібен тільки для букв, а букви потрібні тільки щоб попасти "ТУДА" і ввійти в кращу 150-ку то в чому суть парапланерного спорту?

так суть любого спорта - попасть "туда", что-бы соревноваться с сильнейшими. Вспомни любой большой спорт: футбол, хоккей, бокс, плавание. Везде цель - мировые чемпионаты, лиги всякие и Олимпийские Игры. И так получается, что для достижения цели нужно иметь не только талант, но и потратить много своих сил, времени и средств.
мы, украинские парапланеристы, можем помочь своим друзьям изменением названия соревнований на подходящее им.
ЧТО В ЭТОМ НЕУДОБНОГО для большинства пилотов??? неужели, от названия соревнований изменится удовольствие от хорошо пройденого таска или разочарование от позорного бомбаута???
« Останнє редагування: Березень 15, 2016, 11:24:47 від _Андрей_ »

Offline Михаил Родичев

  • Full Member
  • Повідомлень: 124
  • Karma: +55/-22
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #76 : Березень 15, 2016, 10:11:49 »
ТСП, мне кажется, вы путаетесь в терминах. Престиж и честь должны быть чем то обоснованы. Что престижно в соревах из 46 украинцев? А что будет престижно в соревах с которых уедут 5 сильных украинских пилотов? Вам хочется потусить и потетать в компании хороших друзей? Так от этого престижность и значимость ЧУ никак не увеличится.
А причем тут рекорд Базюка? То, как пролетел Богдан - это рекорд, это престижно, это выдающееся достижение, и просто мы все очень гордимся этим! Но, это открытая дальность. ЧУ проводится в режиме кросс кантри. Так как рекорд Богдана повышает престижность ЧУ? Вы думаете, что если Богдан будет в списке учасников, то все сильнейшие пилоты мира сразу захотят участвовать в ЧУ в Пилипце? Вы сравниваете биатлон и бег на лыжах! Да, они оба на лыжах, но достижения биатлонистов никак не связаны с достижениями, скажем, в гонке на 50км.
И если вы хотите провести престижные соревнования среди ваших хороших друзей - так назовите их Кубок Моих Хороших Друзей! И они действительно будут престижные и весомые... среди ваших хороших друзей....
Прошу прощения у аудитории - не выдержал...  :)

Дальше по вашим доводам не буду прохдить, т. к. это вообще партия из другой оперы...

А вот про Тараса и укрепление украинско- румынских связей хотелось бы послушать повнимательнее  :) как то это мимо меня прошло...
« Останнє редагування: Березень 15, 2016, 10:32:04 від Михаил Родичев »

Offline ТСП

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 403
  • Karma: +152/-153
  • С.Тюлькин
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #77 : Березень 15, 2016, 10:38:38 »
Прав Виталий! Ой, как прав!

Offline Михаил Родичев

  • Full Member
  • Повідомлень: 124
  • Karma: +55/-22
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #78 : Березень 15, 2016, 11:27:24 »
Ваш коментарий недостаточно раскрыт....
Еще раз повторюсь: радушие организаторов, культурная программа, отличная организация, знакомые лица, вкуснейший плов(!!!!) и, представляете, даже хорошая организация подбора и большое количество летных дней НЕ ДЕЛАЮТ соревнования престижными и значимыми...
Ах да, о чем это я... Это уже 100500 раз писалось... :(

Offline vitali

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 95
  • Karma: +47/-38
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #79 : Березень 15, 2016, 11:38:45 »
Стоп. Брейк.
Тільки не гризіться.
Прочитав тему і стало прикро.
Люди, не перетворюйте  змагання в Карпатах в тему для інтриг і сварок.
Ми, організатори змагань, категорично забороняємо це робити.
Всі амбіції потрібно задовільняти в повітрі з допомогою холодної голови і вправності рук, волі до перемоги.
ЧУ і КК - це свято, серйозна і відповідальна подія, місце зустрічі друзів. На ці змагання як і взагалі на змагання
потрібно приїзджати в доброму настрої.
Стримайтесь від взаємніх образ і намагайтесь зрозуміти інтереси опонента.
Всі Ви нам дуже потрібні на змаганнях. І ТОП-и і поки-що не ТОП-и також.

ТОП-и особливо потрібні, - від цього залежить рейтинг змагань. З Вами хочуть змагатися інші, і тому частково
"ревнують" Вас до інших змагань. Приємно читати, що Ви ще придаєте немале значення місцевим змаганням,
а не ігноруєте їх завсім. Ми не завидуемо а щиро раді, що Ви, вирішили багато особистих проблем, знайшли
час і гроші, їздите на закордонні змагання, представляєте нашу Україну. Зрештою по тому хто з Вас вже зареєструвався на місцеві змагання, багато інших вирішують чи є інтерес приймати участь в цих змаганнях
чи ні. Ми розуміємо Ваші побажання і прикладемо зусиль щоб Вам посприяти. Але і Ви  повинні висловлюватися
корректно до інших пілотів. Зрозумійте в кожного є свій конкретний інтерес до таких змагань як ЧУ.

Тимчасово не ТОП-и теж дуже потрібні. Бо змагання - це кузня кадрів (ТОП-ів). І я дуже сумніваюся що в Карпатах нашим ТОП-ам вийде перемогти деяких наших не ТОП-ів. Скоріше навпаки добрий місцевий пілот
може перший раз виїхати на закордонні змагання і порвати там українських ТОП-ів... Мені тільки в нашому регіоні відомо мінімум 5 таких пілотів. Ой, думаю, що вони так просто не віддадуть першість у Карпатах.
Є багато пілотів що прекрасно літають маршрути по 100 і 200 кілометрів. Не знаю, можливо з побутових чи інших проблем вони поки-що не можуть дозволити собі літати регулярно, але в них також є великий інтерес до ЧУ, щоб не тратити форму і відчувати своє місце по відношенню до кращих спортсменів. Є спортсмени які є прикрасою наших змагань, літають маршрути, роблять гол, не хочу переходити на особистості.
Навіть ті пілоти, хто записується фріфлаєрами - роблять свої перші маршрути, беруть точки, хочуть літати поруч з ТОП-ами і мають непідробний інтерес до змагань, особливо ЧУ. Повірте, у всіх населенних пунктах
України є достатньо пива, і ніхто не їде спеціально на Боржаву за пивом, - не оправдується.

Всі інтереси важливі. Нема важливіших. Ніхто своїми не зігнорує. Бо невідомо хто завтра буде в ТОП-ах.
І всі Ви нам бажані і дуже потрібні. Всі хто тут висловлювався були в Карпатах на змаганнях і є патріотами
Карпат. Всі, хто хоч раз тут написав слово Україна - є патріотом України, в пілота за щось болить душа, кожен
хоче щоб було краще. Нам нема що ділити. Особливо тепер ми повинні шукати що нас об"єднує. А такого є багато і особливо - польоти.

Отже всіх чекаємо з радістю. Може навіть колись збудеться моя мрія що на змагання в Карпати приїде сам В.П.

Те, що написав, - написав спонтанно, чисто від себе, не радившись з іншими організаторами.
Навіть не зізвонювався з Миколою, але бачу його позицію.

Тепер будемо збиратися (організатори) думати і радитись. Обіцяємо Вам всім що прикладемо максимум зусиль,
щоб тверезо, незаангажовано вирішити Ваші інтереси. І нехай суддею буде цариця польотів - погода...

Висловлюйтесь побільше, але корректно один до одного і це тільки допоможе у прийнятті рішення.
І наперед будьте готові поставитися толерантно, якщо комусь щось не сподобається.

Рішення про терміни проведення змагань повинно бути демократичним, але слід памятати, що демократія
- це диктатура демократів(організаторів), на яких можна впливати.

З повагою,
віталій.
(067) - 154 - 56 - 42

Offline Алексей Савельев

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 974
  • Karma: +23/-2
  • In God we trust
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #80 : Березень 15, 2016, 12:12:13 »
Як я радий усіх Вас читати.
Всі живі, здорові, готові писати, сперечатися, рубитися.
In God we trust гы

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #81 : Березень 15, 2016, 13:02:35 »
Колись в Україні було здається 5 етапів кубка (дністер, донбас, карпати і два крима). Зараз лишилося два - дністер і карпати. І то з дністром по погоді шось не везе останні роки і умови побуту там "спартанські".

Це я про те що якщо б знову в україні на рік було 3-4 кубки - то мені особисто пофіг де буде відбуватися ЧУ і як він буде називатися.

Я кілька років яростно спорив за проведення ЧУ в Україні - бо паріотизм, розвиток спорту, престиж країни розкрутка місцевих пара-стартів. Все правильно - але з місцевих парастартів з нормальними льотними умовами і інфраструктурою залишилась тільки Боржава.
Сам я не крутий спортсмен, за кордоном по змаганнях не літав і до рейтингів ще далеко  :) Але літати на гарних змаганнях в гарній тусовці хочеться.

Пропоную організувати в Україні знову 3-4 етапи кубка (може один з них лебідочний?  ???) а ЧУ віддати на ростєрзаніє спортсменам.  ;D
Тобто кубки - для паратусовщиків, яким потрібні класні польоти, душевна компанія і смачний плов - і класні польоти НЕ для букв і цифр. А ЧУ для крутих перців, в крутих умовах (фіг з ним - хай за кордоном) аби приїзжали іноземці міжнародного рівня. А аматори і паратусвощики шліфуватимуть свій рівень на кубках (в т.ч. і рости фінансово  :))  і потрохи вливатися в "спортивну тусовку"

Ну і коротко скажу чому моє бачення ЧУ так розвернулося: минулого року ЧУ був на базі КК.
Крім вивіски нічого не змінилося:
- стало більше спонсорів і якоїсь держ підтримки? - ні
- більше і краще висвітлення в ЗМІ? - ні (стоп а як же ми тоді славу і престиж на батьківщині піднімаємо?) - змі не було - самі не приїхали, та й ніхто не парився запрошувати.
- більше приїхало пілотів? - плюс мінус як завжди на КК
- приїхали іноземці? НІ - не тому що організація фігова - вона якраз супер! а тому що у нас хєрові дороги, правосєки по блокпостах з кулеметами їздять і в європейських новинах Україна виглядає останні 2 роки як якесь Сомалі. PR кампанія націлена на іноземців - далі сторіночки в facebook не дійшла. (як мінімум піар ЧУ могли робити на СВОЇХ САЙТАХ укр. виробники парапланів - їх зараз європейці метуть все більше і більше - і судячи по статистиці на сайти заходять набагато частіше ніж місцеві відвідувачі)
- стала більш продвинутою культмасова програма? - ні. Все кльово - але як завжди. До речі для іноземців хто б був перший раз - була б бімба! ну як мінімум плов. Але щось більш продвинуте не завадило б. (звісно на це треба більше затрат а відповідно спосорів (див. п.1)) ну і для справедливості треба сказати що коли в країні війна не до музики і танців, але напр розширити програму лекціями перців, конструкторів, чемпіонів - не завади ло б.

Великий плюс - те що своєю присутністю накінець-то благословили топ пілоти. Якось більш менш всі разом  :) Спортивне рубілово стало більш цікавішим і драматичним! Інтрига і реальний спорт. Дійсно бракувало ще Миколи Соломко і ще кількох топ-пілотів.
Дякую що не побрезгували на цей рах і сподіваємось вас в такому ж складі бачити і на КК. Мабуть тільки для цього вже вартує так скорегувати графік - шоб в них це вийшло - приїхати на КК.
І ще в тому що рівень КК перейшов в період "застою" - якраз на вашій совісті - дорогі топ-пілоти - бо ігнорите! А як приїдете раз на 5 років - то все хвалите  ;D А не треба хвалити треба критикувати, сварити і вимагати більшого (С)pepsi  ;D

КК завжди був куртий, поміняли вивіску на ЧУ - теж крутий - але точнісінько такий як КК - то якшо він такий же як КК - то най собі і буде КК  ;D Я якщо КК стає ЧУ - то ЧУ має бути на голову вищий від КК - У ВСЬОМУ!

Ну підведу межу одним реченням - паратусовщикам - більше етапів кубка! спортсменам - престижний ЧУ! Організаторам - щоб нічого не накладалось! Фабрики - робочим! Землю - селянам!

Offline Михаил Родичев

  • Full Member
  • Повідомлень: 124
  • Karma: +55/-22
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #82 : Березень 15, 2016, 15:02:36 »
Ага, типа мальчики направо, девочки налево... ;D

Как по мне - пагубная практика...

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #83 : Березень 15, 2016, 15:28:45 »
тю...
яке ще право лєво?  :apstenu:

я ж не пропоную сортувати пілотів і одних не пускати на кубки а інших на ЧУ  :)
Національних Кубків має бути більше і якісних. Щоб аматори нальотувались і натусовувались досхочу і спортсмени ці змагання не ігнорили.
А ЧУ більше заточений під "букви, цифри і рейтинги" і для запрошення іноземних "топів". І типу якшо аматори налітаються то не так сильно будуть протестувати проти ЧУ за кордоном.
А раз на 3-4 роки ЧУ був би на території  України.

Offline MagnusX

  • Hero Member
  • Повідомлень: 530
  • Karma: +313/-262
  • Максим Куликовский
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #84 : Березень 15, 2016, 16:19:44 »

Получается для меня название ЧУ так-же важно как для Кости ЧЕ, вроде ничего не дает, а приятно))
Буду голосовать за приоритет ЧУ!

Также, думаю, что много украинских пилотов воспринимает ЧУ именно как главное рейтинговое соревнование.

Спорт это стать чемпионом - реальное достижение, борьба, а коллекционирование очков и рейтингов это не спорт.
Юр, никто их не коллекционирует. Это официальное мерило достижений в спорте и билет для прохождения дальше, Игорь же все расписал детально, что и зачем.
Уже несколько раз повторили и организаторы с этим согласны, если топ-пилоты не поедут на соревы, то рейтинг их серьезно пострадает, т.к. рейтинг считается по определенной формуле. Или мы совсем разный смысл вкладываем в понятие рейтинговости соревнования, давайте тогда его проясним.

Ты говоришь что тоже интересно погоняться, но вместе с этим голосуешь за вариант при котором пятеро сильных претендентов не приедут. Мне  бы стало гораздо менее интересно.

Offline Юрій Чечайлюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 1169
  • Karma: +286/-292
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #85 : Березень 15, 2016, 16:30:46 »
Макс, тут получается так, что одна группа пилотов очень хочет потусить именно на ЧЕ в августе, хотя есть куча других интересных соревнований высокого уровня. При этом эта группа никак не хочет понять, что есть пилоты которым так-же важно потусить на ЧУ в августе ;)
Вроде интересы и мотивация одинаковые но почему-то у одних важнее.
Почему?
Українська маршрутна ліга
https://www.facebook.com/groups/ukrainexc

Offline MagnusX

  • Hero Member
  • Повідомлень: 530
  • Karma: +313/-262
  • Максим Куликовский
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #86 : Березень 15, 2016, 16:50:14 »
Макс, тут получается так, что одна группа пилотов очень хочет потусить именно на ЧЕ в августе, хотя есть куча других интересных соревнований высокого уровня. При этом эта группа никак не хочет понять, что есть пилоты которым так-же важно потусить на ЧУ в августе ;)
Вроде интересы и мотивация одинаковые но почему-то у одних важнее.
Почему?
Вот здесь ключевая ошибка. Для нас это не "потусить" а серьезное соревнование, на котором мы хотим выступать не только как отдельные пилоты но и представлять страну, чтобы попасть на это "потусить" тратится много времени и денег. Если ты посмотришь календарь ФАИ то увидишь что никакой кучи интересных соревнований в это время нет, а уж тем более сравнимых по уровню - в год по пальцам можно пересчитать. А с другой стороны, пилотам которые этим всем не интересуются, да, действительно, нужно лишь потусить и классно полетать, на что название соревнований абсолютно никак не влияет.


Offline Юрій Чечайлюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 1169
  • Karma: +286/-292
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #87 : Березень 15, 2016, 19:06:28 »
А почему ошибка? Я приезжаю на ЧУ как на серьезное соревнование (не так как на кубок) и тапку давлю с серйозной рожей и к табличке на стенке бегаю ;) смотрю где Макс где я ))
Вспомни эти толпы с фонариками возле листика с результатами, разве это не спорт?
Единственная разница это фаи рейтинг, мне он важен только когда смотрю что в табличке ЧУ пилоты с высоким рейтингом ниже. Это меня вдохновляет )) Начинаю за страну гордицца ukraine

Рейтинг ЧУ тоже такое себе, важно табличка с результатом! Вот есть чемпион, медалька это да, а рейтинг то такое.

Если на ЧУ не приедут 5 пилотов с большим рейтингом то да, буду скучать. Но будет хорошая погода, полеты и наверняка азарт еще больше, да и участников не меньше.

Вообще хорошая дискуссия, обсуждаем, спорим, никто еще никого не послал ни разу :)
« Останнє редагування: Березень 15, 2016, 19:42:18 від Petrovich »
Українська маршрутна ліга
https://www.facebook.com/groups/ukrainexc

Offline MagnusX

  • Hero Member
  • Повідомлень: 530
  • Karma: +313/-262
  • Максим Куликовский
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #88 : Березень 15, 2016, 21:27:07 »
А почему ошибка? Я приезжаю на ЧУ как на серьезное соревнование (не так как на кубок) и тапку давлю с серйозной рожей и к табличке на стенке бегаю ;) смотрю где Макс где я ))
Вспомни эти толпы с фонариками возле листика с результатами, разве это не спорт?
Единственная разница это фаи рейтинг, мне он важен только когда смотрю что в табличке ЧУ пилоты с высоким рейтингом ниже. Это меня вдохновляет )) Начинаю за страну гордицца ukraine

Рейтинг ЧУ тоже такое себе, важно табличка с результатом! Вот есть чемпион, медалька это да, а рейтинг то такое.

Если на ЧУ не приедут 5 пилотов с большим рейтингом то да, буду скучать. Но будет хорошая погода, полеты и наверняка азарт еще больше, да и участников не меньше.

Вообще хорошая дискуссия, обсуждаем, спорим, никто еще никого не послал ни разу :)


Ну т.е. по факту, исходя из описанного, тебе не нужен ЧУ, тебе нужны хорошие соревнования с хорошими соперниками. Медальки и кубки точно такие же на КК как и на ЧУ.
Именно эт мы и предлагаем, те кому интересно гоняться и соперничать - получат сильное соперничество, в июле, те кому важна паратусовка и не важен ЧУ - тусовку с классными полетами в августе + бонус в виде отсутсвия вечно путающихся под ногами топов. Профит! Всем хорошо, все пьют и радуюца  pivasik

Offline Михаил Родичев

  • Full Member
  • Повідомлень: 124
  • Karma: +55/-22
Re: Чемпионат Украины 2016
« Reply #89 : Березень 15, 2016, 21:45:50 »
Так все таки, что Тарас сделал с румынами для налаживания дружественных связей?  :)  :popkorn: