Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Етап кубку точність приземлення парадром "Соколина Гора".  (Прочитано 16249 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Прохання авторам тримати все обговорення і результати в одній темі - а то якось все розпорошується по форуму, важко слідкувати за подіями )

Offline Gizhik

  • Hero Member
  • Повідомлень: 556
  • Karma: +193/-24
хочу бачити відео з дрона)))... повинно гарно пулучитися))))
був на горі на цьому зманні, дуже гарна гірка,але є одна проблемка, дуже мастяться крила... потрібно придумати на зїди покриття, типу клійонку на землю... згідний оплаувати внесок....  варіант з накриття силусу... вона чорна но дишева і має великі розміри, хоть би класти і придюбилити для того щоб не мурзалось крило... в іншому все зручно і гарно... природа просто супер!!! дякую за хороше проведення часу!!! pivasik ukraine
хотілось би вітру побольше. але ... :crazy_pilot:

Offline Oleg511

  • Full Member
  • Повідомлень: 196
  • Karma: +62/-7
хочу бачити відео з дрона)))... повинно гарно пулучитися))))
був на горі на цьому зманні, дуже гарна гірка,але є одна проблемка, дуже мастяться крила... потрібно придумати на зїди покриття, типу клійонку на землю... згідний оплаувати внесок....  варіант з накриття силусу... вона чорна но дишева і має великі розміри, хоть би класти і придюбилити для того щоб не мурзалось крило... в іншому все зручно і гарно... природа просто супер!!! дякую за хороше проведення часу!!! pivasik ukraine
хотілось би вітру побольше. але ... :crazy_pilot:


Цю проблему вирішимо обовязково. Я у Хм. пригледів тенти ( ними на ринках і будовах користуються часто) Візьму білого кольору. Думаю 10х15 буде якраз.

« Останнє редагування: Жовтень 07, 2015, 15:14:56 від Oleg511 »
Не всім смертним дано подивитися на цей світ з висоти пташиного польоту.

Offline dimatrek

  • Hero Member
  • Повідомлень: 510
  • Karma: +144/-123
Решту що не накриє тентами, хочу засадити травичку. Вже купив насіння, але ніяк не виходить посадити. Мабуть треба приїхати в нельотну погоду і зробити це. Мені їхати всього 100 км (з Рівного)

Offline Oleg511

  • Full Member
  • Повідомлень: 196
  • Karma: +62/-7
За травичку дякуємо!!!
Ми її ще в неділю скурили. dance Так що треба ще... :blyaaaaa:

Ми з Толіком обговорювали питання посіву трави. Вирішили спочатку розчистити старт від дерев. Де потрібно ще підсипати землі. А тоді можна сіяти газон і садити чорнобривці  pivasik
Не всім смертним дано подивитися на цей світ з висоти пташиного польоту.

Offline Gizhik

  • Hero Member
  • Повідомлень: 556
  • Karma: +193/-24
Решту що не накриє тентами, хочу засадити травичку. Вже купив насіння, але ніяк не виходить посадити. Мабуть треба приїхати в нельотну погоду і зробити це. Мені їхати всього 100 км (з Рівного)
на тому грунті трава буде важко рости... подивіться на схилах, але спробувати можнна... :crazy_pilot:

Offline stolik05

  • Лукащук Анатолій
  • Full Member
  • Повідомлень: 239
  • Karma: +153/-8
Друзі звичайно ми застелимо тентом місце старту і посіємо травичку яка там прийметься (в самого крило пильне шо капец :parapente3:), але для початку треба дорозчищати схил з лівого боку зробити людське місце старту яке буде комфортне для всіх. Сьогодні мав розмову з керівниками району які дуже зацікавленні у розвитку гори і ПЕРШЕ що буде зроблено це заховано під землю 400 метрів високовольтки Я дуже на це надіюсь. Також в планах поставити маленьку метеостанцію з вебкамерою + місцевий провайдер інтернету в якого на соколиній стоїть станція сказав що постарається поставити роутер і зробе безкоштовний вайфай на горі  ukraine.

P.S. Відео з дрона буде десь з годом бо просто цей тиждень був дуже насичений зйомками з фестивалів і я немаю коли це все зліпити  :apstenu:
Лазерна різка та гравірування.
067 291 вісім вісім 23

Offline stolik05

  • Лукащук Анатолій
  • Full Member
  • Повідомлень: 239
  • Karma: +153/-8
Лазерна різка та гравірування.
067 291 вісім вісім 23

Offline Gizhik

  • Hero Member
  • Повідомлень: 556
  • Karma: +193/-24
троха фото тут  trava

http://kolya.tim.net.ua/1/

Працює тільки на компі((( напевно

Offline GTMAD

  • Андрій Равчук
  • Full Member
  • Повідомлень: 218
  • Karma: +417/-23
  • Chili 3
Хочу засадити травичку. Вже купив насіння, але ніяк не виходить посадити. Мабуть треба приїхати в нельотну погоду і зробити це.

Друзі,

Думав на цю тему ще минулого року.
Мабудь вартує не траву, а спориш.
- Він не росте високий (фактично не треба косити).
- Добре заплітає грунт, за декілька років буде як килим
- Має міцну кореневу систему (укріплення старту)
- Багаторічна не вибаглива рослина.
- Мінус трави, якщо не правильно висіяти і не доглядати, то буде рости "острівцями" - вивих голеностопу це мінімальний наслідок
Хтось може погуглити насіння споришу?
« Останнє редагування: Жовтень 09, 2015, 19:15:46 від GTMAD »

Offline dimatrek

  • Hero Member
  • Повідомлень: 510
  • Karma: +144/-123
Ну лан, то я тоді це насіння на дачі посажу, якщо Олег з Толіком його ще не скурили  trava

Offline саша sky

  • Newbie
  • Повідомлень: 6
  • Karma: +1/-1


P.S. Відео з дрона буде десь з годом бо просто цей тиждень був дуже насичений зйомками з фестивалів і я немаю коли це все зліпити  :apstenu:
то де відео з дрона чи то просто понти були

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131

Після довгих скарг на відсутність присутності погоди на Соколиній - вона настає! :fly:
Субота і неділя Пд-Сх, Пд. Правда, може засильно як для точности? Які думки аборигенів?  ???

Треба ж розіграти! Інакше перший же Кубок України буде зірвано, хоча Кб пройшов. Залишилося мало!  cry_girl

Чекаю ВЖЕ на думку організаторів. У неділю зможу 100%, а у суботу - якщо дуже треба і ну ніяк не перенести...(я у складі оргкомітету щодворічної конференції з проблем української термінології).
Ваш дід ... :vidixay:
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.


Offline stolik05

  • Лукащук Анатолій
  • Full Member
  • Повідомлень: 239
  • Karma: +153/-8
Лукащук до неділі буде вже на місці. А прогноз дійсно непоганий на неділю. Якщо прогоз незіпсується тоді проводимо етап кубку соколиної.  ukraine
Лазерна різка та гравірування.
067 291 вісім вісім 23