Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Львівський Джедай! Затяжки гідропасивкою у Львові  (Прочитано 45986 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: SC Lviv презентує - Львівський ДЖЕДАЙ!
« Reply #150 : Вересень 02, 2016, 20:46:04 »
Завтра у нас на затяжках VIP гість! Денис Якобчук! ... з тандемом.

Ми типу не дуже сильно запрошуємо пілотів-спортсменів, бо кілька вільних місць вже зайняті учльотами SC Lviv, але ви можете запросити всіх хто хоче покататися!
А в будній день - велкам! Хто запросить 2 пасажирів - затяжка в будні - безкоштовно, ггг  ;D

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: SC Lviv презентує - Львівський ДЖЕДАЙ!
« Reply #151 : Вересень 03, 2016, 20:19:31 »
Газієв нині утнув! Упиляв з затяжки в Олесько! http://paradrom.com/index.php?tpl=forguest/flybookforguest&uid=46960&idflyshow=11584
Вітаємо з особистим рекордом! І це тільки рік минув з початку навчання! Молодець!

Нажаль більш досвідченим не вдалося добре полетіти. Зате класно політали обидва тандеми.

Offline Rulich

  • Newbie
  • Повідомлень: 8
  • Karma: +18/-1
Re: SC Lviv презентує - Львівський Джедай!
« Reply #152 : Вересень 03, 2016, 21:43:12 »
Я вчора трошки підготувався
Чекнув прогноз на xcskies і на windguru, роздивився маршрут Куликів-Тернопіль в гуглмапс,
тобто я морально був готовий до довгого польоту.
Зі стартом я не спішив бо максимальний ліфт індекс був обіцяний  12 до 15 PM.
Дякую команді SC Lviv- гарно запуляли мене лебідкою прямісенько в потік з якого я і почав свою подорож.
База хмар була біля 1900 абс. За своїм звичаєм політав у хмарі, але довго висіти у молоці депресивно, тому швидко став нв перехід.
По дорозі докручував все що піднімає.
Терміки в основному були м'ягки та широки, до +3, правда теж було пару моментів коли хотілося на землю.
Намагався декілька разів звязатися із Шопками, але мабудь із моєю радіостанцією щось не те -
чув якісь обривки фраз, але коментув де я і що у тишу.
Я планував маршрут на Тернопіль, але коли перетнув трасу на Київ, перевірив вітер на висоті,  і вирішив летіти до тещі на вареники у Радивилів.
Попереднього разу на затяжках я планував Буськ, але не долетів.
Цього разу все йшло гладко,  накрутив над  Буськом до 1400 і далі я намагався йти уздовш траси.
Крутив потоки із яструбами дуже близько, факін щіт, камера виявилася виключеної.
Нажаль пару км за Буськом небо повністю закрило висотною хмарністю і халява скінчилася.
Вже йшов на посадку в Янголівці у суцільних мінусах, як раптом спрацювало свіжопахане поле і я трішки набрав для фінального глайду до Олесько.
якось так.


Offline DenYakobchyk

  • Full Member
  • Повідомлень: 236
  • Karma: +112/-5
Re: SC Lviv презентує - Львівський Джедай!
« Reply #153 : Вересень 04, 2016, 09:50:26 »
І я спробував що таке гідропасивка.Дуже сподобалась організація і індивідуальний підхід операторів Джедая до пілотів. Зробив 5 тандемних затяжок,в середньому запулювали на 400м.
Дякую всім хто приймав участь,команді Sky-Country Lviv та позитивним пасажирам!Ми прожили цікавий,насичений і веселий день,а це головне!Дякую)))

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: SC Lviv презентує - Львівський Джедай!
« Reply #154 : Вересень 04, 2016, 10:44:21 »
Доречі одиночника Dimatrek запуляли вчора на 660м. Що є для нас рекордом наразі на цій (не дуже довгій) дорозі.
Інших спортсменів теж випулювали в районі 600м.

Дякую Дену і його друзям за те що допомогли визначити і усунути черговий глюк Джедая. Тепер тягне ще краще!  ;)


Offline dimatrek

  • Hero Member
  • Повідомлень: 510
  • Karma: +144/-123
Re: SC Lviv презентує - Львівський Джедай!
« Reply #156 : Вересень 04, 2016, 20:56:05 »
Джедай рулить!
Вчора політав з джедая. Вперше на гідропасивці.
Порівняно з малинкою - м'якше. Спочатку здалось, що повільно, але затянули на 666 метрів. По треку видно перепади від +2,5 до +4,5. Але восновному іде +3-4. Дуже стабільно.
З мінусів що дорожче аж на 30 грн ))) ніж малинка.
А ще з плюсів що оператор бачить пілота - це безпечніше.
Тепер під західний вітер їду до вас, мрію долетіти додому

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: SC Lviv презентує - Львівський Джедай!
« Reply #157 : Вересень 09, 2016, 12:44:33 »
Сб-Нд - тягаємось в Куликові. Дальній старт.
Є місця для двох-трьох спортсменів.

Запрошуйте знайомих на тандем  ;)

Offline Василь

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 460
  • Karma: +143/-27
Re: SC Lviv презентує - Львівський Джедай!
« Reply #158 : Вересень 09, 2016, 21:56:10 »
Всим привіт!А чого б не зробити змагання по буксировці?
Там, де закінчується земля, життя тільки розпочинається!
095 430 67 20

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: SC Lviv презентує - Львівський Джедай!
« Reply #159 : Вересень 09, 2016, 23:06:22 »
Думаємо про це з весни. Є певні плани, поки не озвучуємо.

Offline Василь

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 460
  • Karma: +143/-27
Re: SC Lviv презентує - Львівський Джедай!
« Reply #160 : Вересень 10, 2016, 08:42:08 »
Справа до зими так що час приймати рішення.
Там, де закінчується земля, життя тільки розпочинається!
095 430 67 20

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: SC Lviv презентує - Львівський Джедай!
« Reply #161 : Вересень 11, 2016, 08:51:32 »
Чудово політали в суботу. 13 затяжок тандема. Всі польоти тривалі і високі, непощастило тільки одному пасажиру  :-\ . Завдяки фіксу лебідки в після 17.00 випулювали тандем на 460м в штиль! :o
Трушна трикутна погода, база приблизно 1500 над стартом. Широкі стабільні потоки +2/+3. Прибрані поля термічать аж фуфайка завертається.

Облітали крутий старт під східні вітри, шкода що літом він під пшеницею. Завдяки цьому шлях затяжки подовжився на 100м. Будемо пробувати домовлятися з "агрономами" щоб не засівали той клаптик на наступний рік  :)

Сьогодні тягаємося знову. Нажаль всі місця і на тандем і для спортсменів вже зайняті...

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: SC Lviv презентує - Львівський Джедай!
« Reply #162 : Вересень 11, 2016, 19:59:00 »
Сьогодні було не так прикольно як вчора...  :-[ Відніше до 14.30 все було зашибісь. Гарні набори на тандемі, тривалі польоти. Але після 14.30 все якось здохло і всьо тут.
Також непогано політав один учльот.

Плануємо затяжки ще завтра (понеділок, 12 вересня). Пасажирів на тандем буде небагато - тому запрошуємо пілотів-одиночників в необмеженій кількості.  :) Затяжки з 12.00 до 15.30.

Offline Жак Павло

  • PARABUS
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 319
  • Karma: +158/-30
  • SC D4 29
Re: SC Lviv презентує - Львівський Джедай!
« Reply #163 : Вересень 13, 2016, 23:16:03 »
В понеділок вперше мав нагоду  спробувати що то таке затяжки. Прогноз показував базу 2600+, що насторожило. Штиль, тільки іноді задував вітерець від сходячого терміка. Небо без хмар, що, зважаючи на обідню пору, не тішило. Затягнули на 400м. Вдалось політати трошки більше ніж півгодини. Перед стартом забув запустити xcsoar. Вдалось знайти декілька потоків (навіть добряча трієчка була). Та на маршрут піти не вийшло. Ну що я зроблю, що я недосамовар :) і не вмію літати? Майже одразу після мого приземлення погода скінчилась. Навіть Андрій не тандемі не зміг політати.
 
Доторкнись до неба

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: SC Lviv презентує - Львівський Джедай!
« Reply #164 : Вересень 24, 2016, 09:41:46 »
Сб-Нд в Палаці Мистецтв на Коперніка 17, виставка-конкурс стендових моделей копій.
SC Lviv один зі спонсорів призового фонду.

Будемо тусуватися там після 12.00. Приєднуйтесь!