Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: SkyCountry Mystic-3  (Прочитано 2623 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
SkyCountry Mystic-3
« : Червень 14, 2013, 22:41:05 »
Ииии... хотілося б почути про цей крил. Особливо від людей які його розробляли -> випробовували -> і зараз використовують.  pivasik

Якщо я не помиляюся це остання сертифікована і запущена в серію розробка від укр. виробника.
Наразі знайшов дуже мало інфи про нього (окрім кількох постів на параплану.ру і кількох іноземних форумах), немає ні огляду від якогось авторитетного видання, ні відео і т.д.
Було б добре якщо б в цій темі Ви навіть просто постили посилання на будь-яку інфу про крило.

Також цікава думка людей які літали на попередніх скорпіонах, містіках, еволюшенах. І людей яких цікавить саме Містік-3, як продовження (на мою думку) досить вдалого Містік-2 і що вони від нього очікують.

Offline Андрей Дында

  • Full Member
  • Повідомлень: 143
  • Karma: +6/-1
  • Андрей Дында
Re: SkyCountry Mystic-3
« Reply #1 : Червень 15, 2013, 00:49:53 »
Я вот тоже думаю продать свой Скорп (а то приелся уже) и опробовывать Мистик-3. Крыло с учётом доработок и спректированное по требованию сегодняшнего дня должно быть ну очень жирным. Я думаю что Скорпы, да и Мистики-2 рядом не валялись. Инфы о нём и я не нашел, только видели там да сям, как неуловимое привидение..Прийдётся брать "вслепую".
SCorpion 4

Offline механик

  • Full Member
  • Повідомлень: 112
  • Karma: +13/-3
  • Жизнь прекрасна!
Re: SkyCountry Mystic-3
« Reply #2 : Червень 15, 2013, 07:55:49 »
Вот тема о Mystic-3
http://paraplan.ru/forum/post/1352330