Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Кубок Карпат-2017  (Прочитано 10803 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MELnik

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 88
  • Karma: +168/-4
  • Весь в муці, risers в руці
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #30 : Червень 29, 2017, 21:57:19 »
https://www.youtube.com/watch?v=ly1gsVTpgLk А взагалі ми всі за здоровий спосіб життя

! No longer available
« Останнє редагування: Червень 29, 2017, 22:48:35 від Андрій Чучко »

Offline Мирошник Виталий

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 436
  • Karma: +40/-22
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #31 : Червень 30, 2017, 09:29:22 »
Цитата: Albatros
Дуже хотілося побачити оновлені ППМ та треки з першого таску???
Здесь треки:
https://airtribune.com/2017-carpathian-cup/results
Мирошник Виталий, Экстрим клуб "ТОРНАДО" г. Курск. mvy(в домене)tornado.kursk.ru

Offline Albatros

  • Full Member
  • Повідомлень: 121
  • Karma: +52/-0
  • Павло Краматорськ
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #32 : Червень 30, 2017, 09:45:11 »
Та немає там ніяких треків! ZIP файл пустий!

ps.
Тепер усе є на сайті, дякую!
« Останнє редагування: Червень 30, 2017, 22:27:49 від Albatros »

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #33 : Липень 03, 2017, 12:04:33 »
У мене запитання до того хто займався замовлення футболок:

1. Скільки українських пілотів з розміром футболок S i XS за 30сек без підказок ви зможете назвати?
а) 1-3;
б) 3-5;
в) може і я якись карлик але я хз;
г) який XS - ви бачили тих кабанів? Як вони наярюють плов по 4-5 порцій?

2. Скільки пілотів з розміром футболок S i XS в списку зареєстрованих, який у вас був за 2-3 тижні до початку змагань, ви можете вказати?:
а) 0;
б) до 3;
в) до 6;
г) реально дофіга - майже всі - побільше маленьких футболочок!;
д) ну і шо шо малі і нафіг ненада, най жінкам берут, діткам
е) вопше на жінок М-ки в самий раз, але S i XS мусят бути!

3. На якої холєри при реєстрації на сайті paragliding.lviv.ua є поле "розмір футболки":
а) для красоти;
б) треба строчно витерти то поле і далі робити дофіга S i XS;
в) для того щоб знати скільки яких футболок замовтити і бачити які розміри переважають. А переважаючих розмірів треба замовляти побільше.

4. Навіщо на змаганнях футболки:
а) шоб відстали і не замахували
б) всі так роблять - хз нашо
в) на пам'ять пілотам і для реклами і як сувенір і шоп їм було приємно потім в тому приїхати колись на польоти

5. Шо думає пілот, котрий зарегався і оплатив за місяць наперед, вказав розмір, а йому нічого не дісталося:
а) йоп#$%@@#$%%
б) та х&^%$$##$$$
в) ну ку&^%$$#$%%%

6. Скілько вже разів виникала одна і та сама хрєнь з кількістю і РОЗМІРОМ футболок:
а) більше 3
б) більше 6
в) більше 10


Offline ChajkaYalta

  • Hero Member
  • Повідомлень: 547
  • Karma: +179/-12
  • Сергей Седых
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #34 : Липень 03, 2017, 13:34:21 »
видимо придётся худеть, очень сильно худеть  ;D
это единственный способ сломать систему....  ;D ;D ;D
Жизнь - это движение, движение - это жизнь!

Offline Kerghan

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 56
  • Karma: +35/-2
  • Виталий
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #35 : Липень 03, 2017, 15:57:33 »
Ото десь як воно виглядало з висоти парапланьєго польоту :) .. :
! No longer available

Offline Gvozd

  • Hero Member
  • Повідомлень: 809
  • Karma: +158/-19
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #36 : Липень 04, 2017, 10:04:54 »
На Зено і в картоплю.... :blyaaaaa:
Все є не тим, чим здається...

Offline Struk

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 285
  • Karma: +88/-5
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #37 : Липень 04, 2017, 21:00:54 »
Щодо футболок.....
Просте питання, але викрило певні проблеми щодо реєстрації молодих пілотів без досвіду участі в інших змаганнях, крім Дністра і Капат.
Все це проявилось після приватної розмови з Андрієм Когутом. Виявилось, що кілька пілотів принципово не заповнювали реєстраційні картки і не ставили свої підписи на цих картках, аргументуючи це тим, що вони виклали всю необхідну інформацію на сайтах реєстрації.
Сама реєстраційна картка з підписом пілота є кінцевим підтвердженням участі пілота у змаганнях. Форма картки встановлюється організаторами. Те, що плоти без реєстраційних карток було внесені в протокол учасників КК,- це недогляд Сергія Гурніцкого, як реєстратора, і моя особиста, як директора змагань, який мав би перевірити картки.
Є кілька аксіом при організації змагань: змагання проводяться згідно Кодексу ФАЇ, згідно законів тих країн, де вони проводяться і згідно правил організаторів, якщо ці правила не суперечать двом попереднім.
Маючи 20-річний досвід змагальних польотів у 17 країнах світу, у мене ніколи не виникало думки  заперечувати  встановленим правилам, тому що отримав би однозначну відповідь: " ви можете не дотримуватись правил, але ви тоді не можете бути зареєстрованим на цих змаганнях, не зважаючи на те, що ви оплатили стартовий внесок". Було таке, що у мене попросили паспорт і я повертався в своє житло за 20 км  і надавав його, хоча всі дані я вніс в інтернет -реєстрацію.
Панове Інтернет-Перці, якщо крім реальних польотів, ви живете у віртуальній реальності, то знайте, що є ще об"єктивна реальність, з часу вашої реєстрації на сайті до початку змагань може багато чого змінитись,- адреса телефони, контактні особи, ви можете поміняти крило і всяке таке інше. Але основне є те, що, не дай бог, при випадку, коли пілот травмувався або і загинув, віртуальна реєстрація не є підтвердженням для прокурора, що ви несете особисту відповідальність за стан своєї техніки і свої дії в повітрі.
А тепер щодо футболок. Ми їх цього разу виготовили 100 шт. Всі побахання щодо розмірів було виконано з запасом. Кількість і розміри визначається ще щодо попиту, який був в попередні періоди.  Можуть бути проблеми в межах одного розміру в залежності від того, які футболки купляються, польські, китайські чи українські. Згідно положення, реєстрація на змаганнях проводилась в суботу і в неділю зранку, де пілоти  зобов"язані заповнити реєстраційні картки і отримати відповідні атрибути, такі як карти футболки, бейджики. Якщо ви щось забули взяти, чи не хотіли, чи зробили маленький демарш в процесі реєстрації, то це проблема пілота. Після завершення реєстрації всі футболки розпродуються або роздаровуються. І якщо ви приходити через два-три дні і  вимагаєте те, що забули, то це принаймі не коректно. Ми з розумінням відносимось до таких ситуацій, але не зобов"язані повторно виготовляти футболки на вашу вимогу. Бо ми все-таки організатори а не няньки. У більшості країн організатори встановлюють набаго жорсткіші правила, ніж є у нас.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #38 : Липень 04, 2017, 21:55:10 »
1. Я прийшов на реєстрацію тоді коли потрібно і пробув там деякий час з метою підтвердити реєстрацію, оформити страхівку і отримати карту, бейджик і сувеніри.
2. Я знаю що є бланк який потрібно підписати для участі в змаганнях. Також цей бланк може бути декларацією про те що я сам відповідаю за свою безпеку, не матиму претензій до організаторів і т.д. Так званий "бланк для прокурора".
А є ще інший бланк - технічний - куди вноситься такі дані: паспортні дані, номер нац. ліцензії, номер ліцензії FAI, колір параплана, назва, виробник, тип ррятувальної системи, номер страховки, телефон мій, телефон довіреної особи, назва команди і бла бла бла.

Так от - з якогось переляку у вас цей бланк - один. Нафіга ДВА раза вносити всі ці дані на сайтах щоб потім писати бумажку і знову гуглити свої номера ліцензій і т.д. Це просто лишній головняк для пілотів. А сам бланк набраний кимось лівою рукою в ворді 100500 років тому.

Чи не могли б ви зробити два бланки - один "для прокурора" - де тільки ПІП, паспортні дані і вже готовий текст декларації s і місце для підпису, а інший технічний - який можна заздалегіть заповнити на сайті і не займатися хенрьою. Друкований текст легше розібрати ніж рукописні каракулі і коли всі дані в одній електронній таблиці - працювати з ними легше.
Якщо хтось змінив крило чи обладнання і не змінив цього на сайті - він ПОВИНЕН вказати ці дані при реєстрації.

3. На реєстрації мені знову пропонували заповнити бланк з технічними даними. Я відмовився - так як вже два рази вносив їх на сайті. Про що повідомив скореру і організатору. Причому у мене виникло враження що мою відмову розцінили як логічну і поставилися з розумінням.
Всі інші формальності я готовий був виконати.
Але мені не дали бланк де треба поставити підпис "для безпеки" і не пояснили що цей бланк один і його ОБОВ'ЯЗКОВО заповнювати.

Мені видали бейджик учасника, не видали бланки страхівок, не видали карту (хоч так має бути, правда ж?) і не видали фуьболку мотивуючи тим що зараз вже немає але МОЖЛИВО серед тижня підвезуть потрібні розміри.

Якщо я не підписав якись важливий бланк - то тільки тому що мені його не видали. Визнаю свою провину в тому що самостійно не почав його вимагати.

----
Яке відношення бланки і реєстрація мають до того що хтось невірно розрахував кількість футболок ходових розмірів - не розумію.
Якщо потрібно можу скласти список зареєстрованих пілотів і приблизно на мою думку їхх розміри фуьболок. Також можу посприяти з замовленням футболок друком і т.д. Це зовсім не важко і не дорого.
На сайті paragliding.lviv.ua я зареєструвався за пів року для початку змагань, там вказав розмір.

---
Реєстація через інтернет полегшує рутинну процедуру для учасників і роботу з даними для організаторів. Як мінімум це є в цсьому світі в усіх галузях. Говорю як "інтернет-перець" і "той що живе у віртуальній реальності". Також я не користуюся рахівницями і не їзжу на конях.


---
Особисте питання до Миколи СТрука - скільки українських пілотів ви можете назвати з розміром одягу S і головне XS?  ;D

Микола, я не був на 100 змаганнях за останні 20 років і 50 країнах, але є елементарні речі, які дуже ПРОСТО зробити. І ці прості речі йдуть на користь і організаторам і учасникам.

ПС: бейджики, футболки, кепки, дипломи, нагороди і будь-які сувеніри я колекціоную на пам'ять про добрі і душевні змагання.

ППС: мої критичні повідомлення - це збірник всіх зауважень і відвертого незадоволення кількох пілотів, які діляться зі мною своїми враженнями і зауваженнями. Якщо вам цікаво я при особистій зустрічі назву їх пофамільно і коротко опишу що вони думають і кажуть про певні косяки в організації. Нажаль якщо написати хоч частину - не пропустить цензура.  :)

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #39 : Липень 04, 2017, 22:04:40 »
Для прикладу додаю ДВА бланки, які були на зимовому Тернополі.
Один - технічний з даними
Інший - декларація на випадок нещасного випадку.

Хто регався на сайті - технічнй на місці може НЕ заповнювати, його приносять надрукований з сайту орги.
А інший - є обовязковий. Без нього не зареєструють.

Декларація заповнюється в ДВОХ примірниках (один віддається пілоту, інший залишається в оргів), і на кожному підписуюються ще ДВА свідки. Це так шоб ващє по серйозному  :)

Як на мене - елементарно і зручно як пілотам так і оргам.

Прошу врахувати мою пропозицію. Дякую.
Також прошу проблему з футболками і реєстрацією не мішати в одну купу. Мухи окремо - котлети окремо  :)

Offline Struk

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 285
  • Karma: +88/-5
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #40 : Липень 04, 2017, 22:34:32 »
Андрію, на своїх змаганнях ти можеш встановлювати свої правила реєстрації. Ми встановлюємо свої. Дальше коментувати не буду.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #41 : Липень 04, 2017, 22:41:58 »
Микола, коротко.
Хтось відповідальний за футболки налажав з замовленням розмірів, бо не проаналізував список зареєстрованих і не оцінив, які розміри більш потрібні.
Прикро, що вам доводиться за когось виправдовуватись.
Сподіваюся у майбутньому таких ситуацій не повториться.

Offline Albatros

  • Full Member
  • Повідомлень: 121
  • Karma: +52/-0
  • Павло Краматорськ
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #42 : Липень 07, 2017, 09:51:15 »
А ось і TV версія!

« Останнє редагування: Липень 07, 2017, 10:09:29 від Albatros »

Offline babak

  • Full Member
  • Повідомлень: 202
  • Karma: +145/-5
  • as far as you can
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #43 : Липень 26, 2017, 14:08:13 »
« Останнє редагування: Липень 26, 2017, 15:54:08 від Андрій Чучко »

Offline Андрій Чучко

  • Administrator
  • Повідомлень: 2291
  • Karma: +246/-54
Re: Кубок Карпат-2017
« Reply #44 : Липень 26, 2017, 16:14:06 »
  rose
bravo bravo bravo