Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Кубок України з точности приземлення на параплані  (Прочитано 13031 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ice

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 377
  • Karma: +61/-5
  • Володимир Паничук
Цитувати
Я думаю, что участвовать должны все, так как не известно, куда придется садится.
Дядьку, то є так!!!

Але, як учасник минулих і, надіюсь, майбутніх етапів, хочу зазаначити не досконалість правил.

Як я впевнився, не всі учавсники чемно ставились до своїх суперників (то є мабудь дух усіх змагань у світі)
Але під час змагань на точність була можливість змінювати крило за площею поверхні, в залежності від погодних умов...
на розсуд самого учасника змагань! Тому пропоную в майбутньому закріпити в положенні про змагання обов'язковісь
виступу учасника у всіх турах та етапах на крилі і у розмірах, заявлених при реєстрації!!!  :vidixay:
Рожденный ползать может руководить полетами.

Offline stolik05

  • Лукащук Анатолій
  • Full Member
  • Повідомлень: 239
  • Karma: +153/-8
Цитувати
Я думаю, что участвовать должны все, так как не известно, куда придется садится.
Дядьку, то є так!!!

Але, як учасник минулих і, надіюсь, майбутніх етапів, хочу зазаначити не досконалість правил.

Як я впевнився, не всі учавсники чемно ставились до своїх суперників (то є мабудь дух усіх змагань у світі)
Але під час змагань на точність була можливість змінювати крило за площею поверхні, в залежності від погодних умов...
на розсуд самого учасника змагань! Тому пропоную в майбутньому закріпити в положенні про змагання обов'язковісь
виступу учасника у всіх турах та етапах на крилі і у розмірах, заявлених при реєстрації!!!  :vidixay:

А хто з учасників таке робив? Наскільки Я знаю в положеннях прописано що неможна змінювати крило під час змагань.
Лазерна різка та гравірування.
067 291 вісім вісім 23

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Теж не бачив щоб хтось змінював крило під час змагань...  ???

Якщо пілот при реєстрації заздалегіть в інтернеті зазначив одне крило а приїхав з іншим - то це не проблема.

Але вже з яким зареєструвався безпосередньо в день змаганнях - на тому і повинен виступати.
Виключення - якщо крило зазнало пошкоджень через які неможливо продовжити виступ - тоді такий учасник повинен звернутися до суддів і ради пілотів.
хочу зазаначити не досконалість правил.

Так дійсно - положення на 2016 рік було недосконалим - особливо в частині підрахунку результатів за сумою етапів. Принцип був запозичений з маршрутних змагань - а він нам, з точки зору математики і логіки, не підходить. Я розробив проект положення на 2017 рік. Скоро закину на форум для обговорення.

Offline ice

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 377
  • Karma: +61/-5
  • Володимир Паничук
Ну от і добре!
Крига скресла!!!
Готуємось до сезону!  :fly:
Рожденный ползать может руководить полетами.

Offline Жак Павло

  • PARABUS
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 319
  • Karma: +158/-30
  • SC D4 29
Може комусь цікаво, включайтесь в обговорення, давайте пропозиції, побажання.  http://paragliding.lviv.ua/index.php?option=com_kunena&view=topic&Itemid=134&catid=10&id=373&lang=uk&limitstart=0
Доторкнись до неба

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Час летить (а кому просто йде - щасливий).
Скоро починаються етапи ІІ КубУкр.
На львівському сайті зареєструвався 1 (один!) пілот - А.Матвіїв - дякую!  pivasik
Якщо закриваємо - після відкриття, КубУкр, то напишіть і всі проблеми відразу вирішаться!
На ІХ КБ пора замовляти призи і сувеніри. Замовив і виготовив печатку КБ. Більше вкладати гроші у підготовку КБ не можу - влада грабує, пенсія замала. З досвіду попередніх Кубків - замовлю сувеніри за списком зареєстрованих, решта - вибачайте.
Багаторічний спонсор КБ ГО "Рідне Закарпаття" в лиці члена його Ради В.В.Панасовича повідомив про виділення традиційного призу - пари сучасних гірських лиж.  :fly:
Реєструватися можна на львівському сайті, а взагалі буде - на новому:  http://paragliding-accuracy.in.ua/ua/borzhava-cup-2017/. Надіюсь, що ентузіяст його скоро закінчить...  :parapente3:

Think, guys!
                   Щиро ваш - дід Леонід  :0-133:
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Реєстрацію з сайту paragliding.lviv.ua можна прибрати. Тепер у змагань є єдиний ОФІЦІЙНИЙ сайт. http://paragliding-accuracy.in.ua/ua/
Звертаюся до Миколи Струка з проханням розмістити тільки посилання на сайт точності і сторінку змагань.

Сторінка змагань і форма реєстрації скоро будуть!
Призи матеріальні і фінансові теж!
Всі грошові видатки на організацію і призи, сувеніри, мерч і т.д. беремо на себе! Леонід Адамович бережіть пенсію!  ;D
Частину призів вже придбано.

Прохання до ГО "Рідне закарпаття" і фірми Fisher надіслати свої логотипи у високій якості (в ідеалі - в векторному форматі) та посилання на їх веб-сторінки для розміщення на сторінці змагань.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
а взагалі буде - на новому:  http://paragliding-accuracy.in.ua/ua/borzhava-cup-2017/. Надіюсь, що ентузіяст його скоро закінчить...  :parapente3:


Ентузіяст доповідає - сторінка є http://paragliding-accuracy.in.ua/ua/borzhava-cup-2017/
Реєструватися вже теж можна.
Хто вловить баг - скидайте опис в ПП :-)

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Дякую, Андрію!  pivasik
                              Чудово!  ukraine
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Я зареєструвався !
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline Жак Павло

  • PARABUS
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 319
  • Karma: +158/-30
  • SC D4 29
7 міс. 26 дн. до початку змагань  ;D
Доторкнись до неба

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
7 міс. 26 дн. до початку змагань  ;D

Пофіксив. Тепер всі дані тягне з бази даних і рахує автоматом.

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Шановні "ніби бажаючі" змагатися!
Видно треба вводити штрафи за пізню реєстрацію.  :blyaaaaa:
Йду замовляти сувеніри. І скільки? 10, 15, 20?   :0-133:
При участи менше 7 - медалі за індивідуальні не будуть вручатися, не кажучи вже про командний залік... ;D
Маю фінансову кризу, тому прошу, хто може, перевести вступний внесок на Кубок Боржави на мій рахунок - для оплати сувенірів і поїздки у Міжгірську РДА: Приватбанк. 5168 7555 2395 2402.
Дякую.
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Сувенірів робіть 20.
Спонсорські перекину на карту.

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Готуй лижі влітку!  :D - істина стара, як світ.
ГО "Рідне Закарпаття" знову надає супер лижі фірми FISCHER для переможця ІХ КБ (дорогущі, якщо самому купляти...) .
Про гарнітури до радіостанцій призерам  я вже писав. Може ще СкайКантрі щось надасть? І взагалі - спонсори, ау! Крім пива, підозрілого пійла і горілок.
Тренуймося безпечно - вимоги від ФАІ щодо безпеки приземлення, а ми - за ними, зросли.  :0-133:
                                                                                                                                Щиро ваш - ...Леонід  ukraine
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.