Путешествия, приключения, поездки по Украине и за её пределы > Сборы в дорогу

Олудениз (Oludeniz) Турция на 25мая - 1 Июнь (группа сформирована)

<< < (2/9) > >>

Volsh:

--- Цитата: Pizzicato від Квітень 16, 2013, 14:35:20 ---Полтавчане там будут с 19 по 29 мая.

--- End quote ---

Классно!

Volsh:
Рекомендую не затягивать с решением тем, кто собирался, или собирается, на эту паратусовку :fly:

Volsh:
информация. группа набрана готовимся паратрипу :p0504.gif:

подтвердили.  Володимеру Прокопенко (2 чел.)

остальные заявки на подтверждении сегодня будет известно.  отпишусь


Віталій:
Перепрошую,вставлю свої пять копійок.Отель непоганий як на 3 зірки то відпрацьовує на всі 100%,головне при заселенні не вестися на напівпідвальні номери,в тому році  в травні там було вночі прохолодно і сиро друзі накривалися двума ковдрами.Адміністрація отеля лояльна до клієнтів-мене хотіли посилити в ті номера я відмовився і без проблем дали другий поверх з виглядом на Бабадаг.Не скажу,що турція бюджетна окрім тура гроші нада мати з собою.Обід на двох в межах 20-40баксів в залежності від забаганок,морепродукти дешевші ніж у нас і смачніші.Дешева оренда авто,було 25бакс на день.Ми брали авто їздили в Памукале гарне місце,там можна і літати теж.Бандою на авто дешевше ніж екскурсія з туроператором і плюс  такий що самі обрали маршрут.Назад їхали не по магістралях,а через гори,дуже гарні  сніжні вершини і панорами.Головне не їсти прям біля підніжжя Памукале-дорого,не смачно реально :-!.Мабуть тому,що туди везуть туристів і все "для них".Краще в селі в приватному кафе.А ще класно злітати на "барана" там дуже смачний таки той баран з йогуртом ;D.Машину можна забронювати у МІШІ зі Скай Спорту по центральній вулиці,він російськомовний.Перепрошую,якщо не в тему,але ностальгія замучила,ми здружиною два тижні там відпочивали,хоч вона і не літає і мене бачила після 19.00(бо до цього літати літати :fly: :fly:)але і вона довольна.По питанням літати краще НІК-НІКА там ніхто не орінтується,я був в його групі,з ним не реально сумувати ;),окрім того знає і історію Олюденіза і Турції.
Є бажання попасти в осінній Олюденіз :).Гарно відпочити і налітатися pivasik pivasik

Volsh:
 pivasik спасибо за пожелания.

p.s.  я планировал на майские немного раньше но пришлось под группу подстраиваться... С Колей давно знакомы, и скорее пересечемся  с ним. присоединяйся в след раз. Мы постоянно выезжаем на паротрипы  ;D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version