Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Pure 2 - перший динамік на Шопках  (Прочитано 3374 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline тарас

  • Hero Member
  • Повідомлень: 520
  • Karma: +238/-11
Pure 2 - перший динамік на Шопках
« : Січень 29, 2016, 23:13:15 »
Всім привіт! Сьогодні вперше політав на новій Д - шці від Air Design.
Динамік, часом термодинамік з кількома спіралями біля 100 метрової гірки з наборами до 100м над стартом в змінно сонячну погоду як на 29 січня з слабим змінним вітром 4-8 м/с.
    Мені легко буде порвнювати з Дельтою 2, на якій відлітав 2 сезони.
Для старту потрібен більш енергійний поштовх при такому помірному вітрі, та доводити крило потрібно до зеніту. Тенденції до вистрілювання при старті у цього крила немає при помірній силі вітру,  та й при сильнішому мабуть не буде - таке враження склалось. Потрібно слідкувати за вушками, та вчасно їх розправити при виводі крила - дається в знаки видовження під 7. Перш ніж виводити крило його слід наповнити ще на землі (поставити стіночкою)- тоді виводиться без проблем(не звивається зміюкою).
         Рулиться окей, як і Д2, правда менше зусилля потрібно прикладати на клеванти. На виході з поворотів відчутно переводить енергію у набір висоти. Мушу ще поспіралити у тривалому терміку, бо в термодинаміку з 2-3 спіралями не встиг щось толком зрозуміти.
        Ну а тепер те, що вразило найбільше - це швидкість(поки що без акселя). Крило суттєво швидше від Pure, Peak 2, Ra та Скорпіона 4, які літали поруч. Суттєво! Видно, як кажуть, неозброєним оком))
       Другий позитив - це те, що Pure 2 літає вище всіх)) Якщо ви бачите його нижче - це означає, що пілот новачок в класі і просто сцить, часами) ;D
Ще заради тесту дуже легко зірвав крило на посадці в метрі над землею - ходи клевант реально менші ніж у обох Дельт.
Ще одне спостереження це те, що крило попередило мене перед асиметричним підвором чверті крила. На наступний раз сподіваюсь розпізнавати ці попередження та реагувати.  clizma
      Крило важче на цілих 0,8 кг, це мабуть пояснює оті нюанси на старті.
      Через те що стропи довші аніж у Дельти 2, крило вище над пілотом, з'являється в певній мірі відчуття маятника при маневрах, якого досі не було, але думаю скоро звикну - влітаюсь  :p0504.gif:
      Дуже цікаво буде політати в термічку, понабирати в терміках, спробувати переходи, аксель... Як спробую - розповім :)

Offline тарас

  • Hero Member
  • Повідомлень: 520
  • Karma: +238/-11
Re: Pure 2 - перший динамік на Шопках
« Reply #1 : Січень 30, 2016, 10:31:38 »
Дякую! Маятник зовсім не напрягає, впевнений що він навіть допомагає, якщо чітко відчувати його фази.
Вінговери так і не навчився робити, та й страшно на Д-шці, спіралити буду, опишу, коли спробую.
СІВ і фронталки - ні ітак адреналіну хватає))
Люблю маршрути літати і найважливіші для мене характеристики крила на маршруті.

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Pure 2 - перший динамік на Шопках
« Reply #2 : Січень 30, 2016, 12:41:42 »
Тарасік, тебе можна привітати з обновою ?
« Останнє редагування: Березень 26, 2016, 16:20:39 від mwm »
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: Pure 2 - перший динамік на Шопках
« Reply #3 : Січень 30, 2016, 14:10:26 »
Тарасік, тебе можна поривітати з обновою ?
Вася може тобі треба таке крило, ти хочеш швидко літати, я тобі ділера підкажу
Air Design Rise-3

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: Pure 2 - перший динамік на Шопках
« Reply #4 : Січень 30, 2016, 21:18:06 »
Тарасе, вітаю з покупкою,вдалих тобі польотів та далеких маршрутів. Я то думав щось мене так горло чухається. Ну то коли паральотобмоч???
Air Design Rise-3

Offline тарас

  • Hero Member
  • Повідомлень: 520
  • Karma: +238/-11
Re: Pure 2 - перший динамік на Шопках
« Reply #5 : Січень 30, 2016, 22:58:19 »
Зрозуміло, вже слідкую за Одає-Ісаківським прогнозом))

Offline тарас

  • Hero Member
  • Повідомлень: 520
  • Karma: +238/-11
Re: Pure 2 - перший динамік на Шопках
« Reply #6 : Березень 26, 2016, 15:25:46 »
Після двох весняних маршрутів з Шопок можна додати декілька вражень,  як і обіцяв.
    Польоти та набори в термічку біля гори потребують вже більшої уваги та точності рухів. Активне пілотування - робота з крилом безперервна.
Набравши метрів зо 200 вже можна трохи розслабитись: рельєф та інші пілоти вже далі від мене і можна приділити більше уваги цетруванню потоку.
Крутити крило може як широко(більш оптимально), так і вузько. Більш оптимально рулиться вагою та мінімум зусилля на клеванті. В потоці в мене переважно є потреба притримувати або дорулювати зовнішньою клевантою. Знайшовши ядро, втримувати його у центрі спіралі  можливо до самої кромки.
    Спід, та переходи: на повному акселі летить так само стабільно як попередні крила. Порівняти якість з іншим крилом збоку ще не мав можливості. Свист у вухах вже гучніший))
    На приземленні обовязково розгін та гірка, аби максимально погасити горизонтальну швидкість!
Загальне враження - впевнений, що заприятелюємо з крилом. Але що більше практики - то краще!
    Ще хочеться спробувати боржавських польотів у квітнево-траневий термічний день з базою огого...

Offline Klym

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 339
  • Karma: +41/-0
Re: Pure 2 - перший динамік на Шопках
« Reply #7 : Травень 05, 2016, 07:35:06 »
Тарасику вислідиш базу типу огого свисни три зелені ракети.
Лиш той - гідний, хто світ робить кращим.

Offline тарас

  • Hero Member
  • Повідомлень: 520
  • Karma: +238/-11
Re: Pure 2 - перший динамік на Шопках
« Reply #8 : Травень 05, 2016, 15:39:57 »
Запасемось терпінням, бо наразі глухо :(