Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Рация, радиостанция, связь.  (Прочитано 9810 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Віталій Бахтіаров

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 341
  • Karma: +46/-9
  • 063-740-46-79
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #15 : Грудень 03, 2015, 16:52:34 »
До речі того року приблизно 10 пілотів з Івано-Франківської обл вчилися на радіоаматорів і ми всі маємо відповідні документи на право радіозвязку та на право користування радіостанціями,та кожен має свій позивний.
Я думаю було б не погано що б в кожного пілота був свій позивний.. Але чи потрібен він!?Чи буде він користвутись популярністю в нашому ділі!.. Ну і якісь навики в радіотехніці теж не завадили б.. 
за плюсики окремо дякую! pivasik pivasik pivasik pivasik
прагни дойти до мети, АЛЕ ЖИВИ сьогоднішнім ДНЕМ !!!

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #16 : Грудень 03, 2015, 18:03:12 »
Потрібно, безперечно. Ми ж їздемо по дорогах маючи права. То чому не зареєструвати свою радіостанцію та отримати позивний і посвідчення. Тим більше, це коштує - копійки.
« Останнє редагування: Грудень 03, 2015, 20:30:54 від mwm »
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline Віталій Бахтіаров

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 341
  • Karma: +46/-9
  • 063-740-46-79
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #17 : Грудень 03, 2015, 18:24:16 »
Можливо діло кажете!
прагни дойти до мети, АЛЕ ЖИВИ сьогоднішнім ДНЕМ !!!

Offline jagger

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 382
  • Karma: +139/-8
  • Роговик Олександр
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #18 : Грудень 03, 2015, 18:58:05 »
Джагер, не порушуй авторські права на "фазові спотворення...... "
А то переведу тебе на синфазні коливання другого періоду !
ну нарешті Вася, нарешті ти з, явився в гілці. І як головний радіоаматор росскажи нам про супер гетеродин
Air Design Rise-3

Offline ADWING coast

  • Мир без границ и пограничников.
  • Full Member
  • Повідомлень: 145
  • Karma: +361/-353
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #19 : Березень 19, 2016, 22:21:02 »
Потрібно, безперечно. Ми ж їздемо по дорогах маючи права. То чому не зареєструвати свою радіостанцію та отримати позивний і посвідчення. Тим більше, це коштує - копійки.
   Дуже страшна патология бажання мати бумажку и ще за неї платити.
Я вважаю що це деструктивно.
  Дело в том что это защищённость достаточно мнимая. И кроме как подстегивания крохоборов к тотальному взиманию платы   и опустошению Вашего кошелька больше ни к чему не приводят.
 Если приспешников данной теории поддержать завтра они будут требовать плату и бумажку  со всего что создает волнообразные колебания эфира.
 Первыми пострадают люди потом дельфины и летучие мыши за несанкционированное использования УКВ частот.
 А потом и вся природа.
Крим це Україна.
Коллаборанты вам всю жизнь будет хреново. Впрочем как и было!

Offline Jnets

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2133
  • Karma: +346/-181
  • Дмитрий Меленевский
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #20 : Березень 19, 2016, 22:48:06 »
Тяжелое  наследие совка.  Когда все радиопередатчики  работали только с разрешения КГБ. Чтоб шпион не мог спокойно донесения в центр слать. С незарегистрированного передатчика.  :)
« Останнє редагування: Березень 19, 2016, 22:56:48 від Jnets »
Следите за знаками!

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #21 : Березень 20, 2016, 01:01:56 »
Так водійські права - деструкція ?
Посвідчення парапланериста - деструкція ?
І тд...
Почитайте як регулюється радіоефір в інших цивілізованих країнах.
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline ADWING coast

  • Мир без границ и пограничников.
  • Full Member
  • Повідомлень: 145
  • Karma: +361/-353
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #22 : Березень 20, 2016, 13:15:16 »
Так водійські права - деструкція ?
Посвідчення парапланериста - деструкція ?
І тд...
Почитайте як регулюється радіоефір в інших цивілізованих країнах.
  Цивилизованные страны это не  значит что там уже всё правильно.Примеров масса. Германия. Чтоб выйти на водоём половить карасиков Вам необходимо иметь посвідченння рибалки.
 Так це  деструкція.
 Всё должно быть основано на моём желании совершенствоваться  или нет. Я найду нужного мне человека обучусь у него. Бумажка теряет смысл в современном информационном гиперпространстве.
 Разве спасает кого то на дорогах водительские удостоверения и курсы которые вы прошли? Правильно, НЕТ. Как говорят, каждые два часа в Украине гибнет один человек в дорожно транспортном происшествии. Посвідчення парапланеріста  тоже имеет общую природу зарабатывания денег на бумаге.
 Современный мир основывается на принципах оказания услуг без навязывания, и  по желанию заказчика. Государственные структуры тоже под давлением людей вынуждены переходить на такой вид.
 Чему я очень рад.
Крим це Україна.
Коллаборанты вам всю жизнь будет хреново. Впрочем как и было!

Offline Sanmax

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 276
  • Karma: +70/-42
  • Максiм Максімич
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #23 : Березень 20, 2016, 13:29:38 »
Європейські вимоги і всюдисущу задекларованість , задокументованість і т.д. є сенс вводити після того, як у нас будуть європейські зарплати. (А також буде поборено корупцію в  дозвольних органах)                                                                                                                                                                                                                                                                         А ще,якщо , приміром , парапланерист в минулому любитель-радіоаматор, чи зв"язківець, - йому теж необхідно буде проходити курси ?

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #24 : Березень 20, 2016, 13:40:44 »
У кожного поважаючого себе радіоаматор є позивний і він строго виконює всі правила радіобміну. Знаю не по чутках.

      А у нас, парапланеристів, я ні разу не чув правильного радіобміну. Одне бла, бла,... Щей мати багатоповерхові.
Це як розуміти ?

Так виходить, що треба начхати на всі дозвільні документи.?
Брєд !
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline ADWING coast

  • Мир без границ и пограничников.
  • Full Member
  • Повідомлень: 145
  • Karma: +361/-353
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #25 : Березень 20, 2016, 13:59:02 »
Истинна в Вашем посте и прозвучала. Дозвільни документы це занабто. Дозвільни контори-расформувати, дармоєдїв. Хай развивают робототехнику или пока что сортировщиками смиття працюють, пока робототехнику не придумают.
Крим це Україна.
Коллаборанты вам всю жизнь будет хреново. Впрочем как и было!

Offline ADWING coast

  • Мир без границ и пограничников.
  • Full Member
  • Повідомлень: 145
  • Karma: +361/-353
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #26 : Березень 20, 2016, 14:22:43 »
Європейські вимоги і всюдисущу задекларованість , задокументованість і т.д. є сенс вводити після того, як у нас будуть європейські зарплати. (А також буде поборено корупцію в  дозвольних органах)                                                                                                                                                                                                                                                                         А ще,якщо , приміром , парапланерист в минулому любитель-радіоаматор, чи зв"язківець, - йому теж необхідно буде проходити курси ?
В Европейских требованиях нет ни чего страшного для людей. Если Вы поинтересуетесь этим вопросом, то мнение Ваше изменится.  Европейские требования страшны для государственных служащих постсоветского коррупционного воспитания. Им все электронные декларации это смерти подобно. Вместо того чтоб выслуживаться перед нами они нагло воровали,  и низы ещё не сменились, пока ещё сидят у нас в городах и портят нам жизнь.  В каждой стране Европейского союза своё законодательство.Оно обязано базироваться  на фундаментальных понятиях ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА.
Крим це Україна.
Коллаборанты вам всю жизнь будет хреново. Впрочем как и было!

Offline Jnets

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2133
  • Karma: +346/-181
  • Дмитрий Меленевский
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #27 : Березень 20, 2016, 14:41:14 »
У кожного поважаючого себе радіоаматор є позивний і він строго виконює всі правила радіобміну. Знаю не по чутках.

      А у нас, парапланеристів, я ні разу не чув правильного радіобміну. Одне бла, бла,... Щей мати багатоповерхові.
Це як розуміти ?

Так виходить, що треба начхати на всі дозвільні документи.?
Брєд !

А у дальнобойщиков правильный радиообмен? А у сноубордистов всяких там?   Одно дело радиообмен как спорт - там да, там и позывной и разрешение - все как положено( Но без бюрократии и коррупции!!!!) !

А другое дело - дружеское общение в эфире.  Мат, понятное дело,  это негатив!

Но и  классические правила радиобмена - на полетах - Вы серьезно???

Представляю:
- Я UV5RS - у меня плюс три,  давайте все ко мне! Прием!
-  Я QWG8F, Вас понял, UV5RS!!! Иду  к вам. Прием!
- Я UV5RS Спасибо за QSO  QWG8F !

Вот так бы выглядел т. н. правильный радиообмен на полетах, имей бы мы  все позывной, цедулу на радиостанцию и соблюдающие правила радиообмена.  Скучно было бы!

НО!!! мы  выходим в эфир, т. с. подпольно - радиохулиганы. Поэтому использовать только не занятые частоты и не ставить  без необходимости на станции мах. мощность! Для полетов около горы и в группе - вполне достаточно 0,5 ватта, а вот на полную мощность включать станцию  по необходимости - в горах, при каком либо проишествии , чтобы  качество связи было  максимально лучшим!
Следите за знаками!

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #28 : Березень 20, 2016, 14:43:38 »
Як мінімум нам всі потрібно навчиьись правилам радобміну.
Це зайвим не буде. На це є відповідні курси, не державні. Ці курси проводять радіоаматори які мають відповідну кваліфікацію. І смертельного в цьому нічого нема. Кожний з нас навчиться правил хорошого тону в радіоефірі.
А вартість реєстрації самої радіостанцї і позивного мені коштувало 27грн. в 2012.
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline Jnets

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2133
  • Karma: +346/-181
  • Дмитрий Меленевский
Re: Рация, радиостанция, связь.
« Reply #29 : Березень 20, 2016, 14:47:28 »
У нас сейчас работать в эфире вообще нельзя( насколько я знаю) .  И если  выйти со своим позывным,  станцию закроют и все.
Следите за знаками!