Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Боржава  (Прочитано 464465 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Андрій Чучко

  • Administrator
  • Повідомлень: 2291
  • Karma: +246/-54
Re: Боржава
« Reply #1335 : Червень 10, 2015, 11:20:17 »
Неділя 7 червня. Довго тупив-чекав на горі, але все ж політав ;)

Але ж файно політав!!! Відео супер!!  bravo

Offline Богдан Базюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 3485
  • Karma: +305/-27
  • NOVA, PHI, FLOW, ADVANCE, Syride
Re: Боржава
« Reply #1336 : Червень 10, 2015, 11:45:34 »
Це було просто свято якесь! Після позаминулих вихідних серце не заспокоювалось, хотілось знову на Боржаву! І в цю суботу я таки не витримав, ввечері побіг на поїзд і зранку знову Воловець, там бусик до Плая, де вже майже повна знайомих облич Мішина вантажівка!! А народ підтягувався і підтягувався на старт. Було з пів-сотні пілотів!
У неділю по прогнозу дув легенький схід 1-2 м/с і Тарасик всіх запрошував летіти у сторону Пікуя, але мене дуууже манив схід, у сторону Пішконі-Красної. Компанію пообіцяв зкласти Дмитро Воробець, по хребту летіли втрьох з ним та Миколою. Десь у районі Річки хмарки закінчувались і Микола, вирішивши що не бачить перспективи, розвернувся. У Діми порвався, як він виразився, "пів-аксєля" (Дмитро, поясни, як це? :) ) і він також "зрадив" мене... Але бажання було настільки сильним, що ніхто і нічого мене не спинило, і я у гордій самоті ринувся у блакитну діру.. На щастя, погода розвивалася і, облизуючи всі нулі, я добрався до Менчула+Погара, де вже з"являлися кучовочки на 2200, перескочив Міжгір"я на Мершу - вона вже також працювала, а звідти через долину рукою подати до Пішконі. За Пішконею на Пн.Сх. база виглядала значно вищою, але там ліси-ліси на десятки км. Набравши перед г.Негровець під базу, мені дуже захотілось перевірити, яка ж все-таки там база. Думаю - дай-но підстрибну під оту хмарку над лісом, а там побачимо. Перескочивши хребет, як і очікував, почало добре лити, а хмарка розпалась за той час. Я швиденько розвернувся і пробився до пониження у хребті Пішконі. Перескочивши його метрах на 100 я опинився у пастці - між двома високими відрогами, попереду ущелина вся у лісі, із неї постійний шкворень, і метрів 100 майже лисого схилу, на котрому я відвисався 1:20. Вже приходили думки сісти, зібратись і піднятись на відріг, звідки можна буде нормально стартувати на південь. Але вперто боровся, поки не зачепив якийсь більш-менш стабільний плюс, у якому вдалося набрати метрів 200, і перескочив на протилежний відріг, що виглядав більш освітленим. А далі у кінці відрога черговий термік і я знову над Пішконею. Вже було досить пізно, Свидовець працював слабо і досягнути до нього із висоти 2200 було нереальним, тому я вирішив пробиватися у бік Пилипця (хоча був також запасний варіант, заночувати десь на хребті - ночі вже не холодні). Вдалося майже о шостій вечора приземлитись у Міжгір"ї, звідки попуткою доїхав до розвилки у Соймах, куди за мною приїхали Вадим із Андрюхою Гордєєвим із пляшкою холодного Празького  ccccoool
трек http://www.xcontest.org/world/en/flights/detail:SeaMan/7.6.2015/08:18
Ввечері посиділи у Шипоті із одеситами, а зранку знову на старт!
День другий.
Прогноз показував північно-східний вітер 3-4 м/с із поступовим підсиленням і невеличкою ймовірністю гроз. Приймаємо рішення підніматись на підйомнику і стартувати під розвилкою. Також із Тарасом і Андрієм обговорюємо можливість махнути ч-з хребет на Мукачево або Хуст. Першим, як завжди, стартує Тарас і докладає що у повітрі шара, база висока, потоки широкі і вітер над хребтом трохи сильніший, попереду слабший. Народу небагато але у мене обидва блочки спіда закусили ремені регулювань, поки я з ними розбирався, стартував останнім. У бік Славського висів хайвей і ми не змогли встояти щоб не пройтись по ньому. Проти вітру швидкість на пів-спіда 25-30 км/год але не треба нічого крутити, просто відпускаєш педаль у обширних плюсах. Стріт закінчувався десь над Бескидами. Потім втрьох із Тарасом та Андрієм зібрались над ВВ і махнули на Сваляву. Після ВВ маршрут був просто казкою - летіли разом, легко знаходили поточки, і до Сваляви без проблем добралися під хмарами. Далі у бік Мукачева хмар не було, прийняли рішення повертати на Хуст - там виглядало перспективніше. Я настільки захопився польотом, що забув про квиток із Мукачева на 17 годину.. На підльоті до хребтика перед Хустом я не зміг вибратися і сів у Малому Раковці. Тарас і Андрій викрутили над хребтом і перемахнули його. Андрій сів на кільцевій Хуста, а Тарас ще по дорозі підкрутив і приземлився у наступному селі за Хустом - Сокирниці. Хлопці були біля основної траси, а я опинився у дірі, де годину прочекав на автобус до Білок, а там годину на автобус до Мукачева. Свій поїзд я вже давно прогавив і дружина купила мені квиток на наступний. За пів-години до 81 поїзда ми втрьох з Тарасиком та Андрійком зустрілися у кафе "Зустріч" на вокзалі Мукачева, потім разом сіли у один вагон, і вже ділилися враженнями до пізньої ночі  pivasik
трек http://www.xcontest.org/world/en/flights/detail:SeaMan/8.6.2015/08:41
У підсумку за 2 вікенди бомбезних польотів ми пробили сумарно всі 4 напрямки із Боржави: Стрий/Журавне, Пікуй, Свидовець і Хуст  dance
трохи фото http://paragliding.in.ua/index.php?action=media;sa=album;in=502
Дякую Боржаві за хорошу погоду та всім друзям за чудову компанію! Отримав величезний заряд хороших емоцій та вражень!!!
« Останнє редагування: Червень 10, 2015, 15:46:20 від Богдан Базюк »
http://dostavkausa.in.ua - доставка товарів із США та Європи
Параплани та спорядження NOVA, PHI, ADVANCE, FLOW, KOBO GPS(vario), Syride
e-mail: gradientpara(в)ua.fm +З8О5ОЗ1О4882

Offline Sigareta

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 369
  • Karma: +93/-15
Re: Боржава
« Reply #1337 : Червень 10, 2015, 11:57:53 »
Так смачно написал, что я было начал завидовать, пока не вспомнил, что я ж тоже там летал на выходных!! )

Offline Жак Павло

  • PARABUS
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 319
  • Karma: +158/-30
  • SC D4 29
Re: Боржава
« Reply #1338 : Червень 10, 2015, 12:57:52 »
Гарна розповідь і прекрасні польоти. Вітаю  pivasik
Доторкнись до неба

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Боржава
« Reply #1339 : Червень 10, 2015, 13:02:33 »
... ринувся у голубу діру..
Богдане, блакитну!  блакитну діру! а краще світло-синю :)

розповідь класна!

Offline Богдан Базюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 3485
  • Karma: +305/-27
  • NOVA, PHI, FLOW, ADVANCE, Syride
Re: Боржава
« Reply #1340 : Червень 10, 2015, 13:22:45 »
http://photo.qip.ru/users/seaman-new/96720052/ - тут усі фото без редагувань
Богдане, блакитну!  блакитну діру! а краще світло-синю :)
добре, нехай буде блакитна ))
http://dostavkausa.in.ua - доставка товарів із США та Європи
Параплани та спорядження NOVA, PHI, ADVANCE, FLOW, KOBO GPS(vario), Syride
e-mail: gradientpara(в)ua.fm +З8О5ОЗ1О4882

Offline тарас

  • Hero Member
  • Повідомлень: 520
  • Karma: +238/-11
Re: Боржава
« Reply #1341 : Червень 10, 2015, 17:19:38 »
Чудова розповідь, Богдане! Фото - БОМБА! Дякую за екскурсію за гори Карпати на рівну південну рівнину в +35С з виноградниками, теплицями, замками, Тисою та озерами.
Бограч у Мукачево - смакота!!!

Offline duka dima

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2128
  • Karma: +199/-66
  • Niviuk Artik 3
Re: Боржава
« Reply #1342 : Червень 10, 2015, 17:28:03 »
Вы - подлые садисты.
Я изо всех сил стараюсь работать и не смотреть в сторону рюкзака, а вы выкладываете такие рассказы и фото-видео... Не хорошо это, не хорошо.  :blyaaaaa:
 ;D pivasik

Offline Жак Павло

  • PARABUS
  • Sr. Member
  • Повідомлень: 319
  • Karma: +158/-30
  • SC D4 29
Re: Боржава
« Reply #1343 : Червень 10, 2015, 19:30:51 »
Дякую. Радий що сподобалось. А кому ще ця "штука" (візерунок) на горі, що на відео 7:50, нагадує коня? Чи, може, кому щось інше?  ;D  :smile114:
Доторкнись до неба

Offline Дмитро

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 94
  • Karma: +63/-2
  • Дмитро Воробець
Re: Боржава
« Reply #1344 : Червень 10, 2015, 19:47:21 »
спіцяльно для Богдана - "пів-аксіля" - щоб не думав, шо я той-во-во ;)

Offline JM

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 255
  • Karma: +79/-32
  • Ярослав
Re: Боржава
« Reply #1345 : Червень 10, 2015, 19:54:41 »
Павло то не кінь, то лось  ;D
Дмитру, то що треба було робити, щоб то перетерти, ти напевне за багато газуєш,  ;D не чекав я такого від КАРЕРИ  :blyaaaaa: ;D

Offline Дмитро

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 94
  • Karma: +63/-2
  • Дмитро Воробець
Re: Боржава
« Reply #1346 : Червень 10, 2015, 20:04:17 »
Ярославе - все ОК! зараз Рома підшиє, скоро фірма люб'язно замінить. Так що на вихідні - на Свидовець  :fly: (хто не в курсі - Боржава це вже не місце для польотів, а лише стартова площадка  ;D)

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Боржава
« Reply #1347 : Червень 10, 2015, 21:43:05 »
Діма то ти реально такий здоровий - чи був брак в конструкції?

Offline Gordeev Andrey

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1122
  • Karma: +257/-202
Re: Боржава
« Reply #1348 : Червень 10, 2015, 22:47:14 »
То називається - "короткий аксель ..."  ;D
Мо компетитори щось додадуть там де три крапки  ;D три рази  ;D ;D ;D
+380503750964

Offline Gizhik

  • Hero Member
  • Повідомлень: 556
  • Karma: +193/-24
Re: Боржава
« Reply #1349 : Червень 10, 2015, 23:39:37 »
Неділя 7 червня. Довго тупив-чекав на горі, але все ж політав ;)
! No longer available

Вроді вставило відео і відкриває на сайті, але про всяк випадок посилання на УТ: http://www.youtube.com/watch?v=ExbVuKql1c8&feature=youtu.be
P.S. Кому ще ця "штука" на горі, що на відео 7:50, нагадує коня? Чи, може, кому щось інше?  ;D  :smile114:

на планшеті небачу((((