Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Небо для всіх  (Прочитано 89136 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Gvozd

  • Hero Member
  • Повідомлень: 809
  • Karma: +158/-19
Re: Небо для всіх
« Reply #75 : Січень 07, 2011, 15:37:23 »
Для підняття почуття патріотизму... :'(
************************************

Дивися, безкрайнєє, синєє небо
Стоїть над землею, неначе шатро.
Воно посилає любов нескінченну
І щиро дарує надію й добро.
У цьому шатрі килими золотаві —
Із соняхів, жита, пшениці, вівса.
А десь майоріють, як крапельки неба,
Волошки блакитні. Яка ж то краса!
Тут мешкають люди привітні та чесні,
Хліб-сіллю гостей зустрічають вони.
Земля наша щедра, родюча, багата —
Усіх нагодують безмежні лани.
Хай знає весь світ про казкову країну,
Де небо блакитне та жовті поля.
Хай квітне щаслива моя Україна!
Найкраща, безцінна та рідна земля.
 ukraine

http://www.ukrdeti.com/2009/4_a17_2009.html
Все є не тим, чим здається...

Offline SIA

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 87
  • Karma: +0/-0
Re: Небо для всіх
« Reply #76 : Січень 23, 2011, 19:53:25 »
Первые две строфы стихотворения написаны пилотом "большй" авиации. Остальное, после того как он разбился, дописано его товарищем.

Письмо <оттуда>

Словно голодный - хлеба,
Я неба хочу - много!
Где бы я только не был -
В небо ведет дорога.

Это - необъяснимо,
Только я точно знаю -
Жизнь пролетает мимо,
Если я не летаю!!!
                      Ковардаков В.Л.

Это -  начертано свыше,
Это -  как неизбежность:
Или на землю <спишут>
Или - уйду в Вечность.

Наша судьба такая -
Сверху свои порядки.
Я навсегда взлетаю,
Больше не будет посадки...

Золото листьев осень
В небо уже  не бросит.
Я улетал в просинь,
А оказалось – в проседь.

Неба теперь - много.
Исчезли ограниченья.
Куда нас вела дорога,
Уже не имеет значенья.

Жизнь пролетела мимо,
Только я точно знаю:
Это необъяснимо -
Я ДО СИХ ПОР ЛЕТАЮ !
                      Захаров И.М

Offline Gvozd

  • Hero Member
  • Повідомлень: 809
  • Karma: +158/-19
Re: Небо для всіх
« Reply #77 : Січень 24, 2011, 10:35:31 »
...Небо не создано и не может погибнуть... Оно вечно, без начала и конца, кроме того, оно не знает усталости, ибо вне его нет силы, которая принуждала бы его двигаться в несвойственном ему направлении...

......Небо чувственно-воспринимаемо, следовательно, оно принадлежит к разряду единичных вещей, так как все чувственно-воспринимаемое, как мы знаем, материально. А если оно принадлежит к разряду единичных вещей, то понятия и будут различны. Следовательно, это небо не то же самое, что просто небо, и одно должно быть отнесено в разряд вида и формы, а другое – в разряд того, что соединено с материей. Между тем все единичные вещи, которым присуща некоторая форма или вид, либо существуют, либо могут существовать во множестве.

Аристотель
О небе. 355-347 до н.э.
http://www.e-reading.org.ua/bookreader.php/71985/Aristotel%27_-_O_nebe.html
« Останнє редагування: Січень 24, 2011, 11:03:59 від Gvozd »
Все є не тим, чим здається...

Offline Colonel

  • Hero Member
  • Повідомлень: 801
  • Karma: +10/-0
  • Сергей Мукосий
Re: Небо для всіх
« Reply #78 : Січень 24, 2011, 12:26:13 »
Цитувати
...Небо не создано и не может погибнуть... Оно вечно, без начала и конца, кроме того, оно не знает усталости, ибо вне его нет силы, которая принуждала бы его двигаться в несвойственном ему направлении...

Взгляни на небо по другому ...Небо создано и может погибнуть. Оно не вечно, оно имеет начало и конец, кроме того, оно знает усталость, ибо вне его есть сила, которая может его разрушить, и имя этой силе - ЧЕЛОВЕК. Не человек создал небо, но из-за человека оно может погибнуть. Берегите свое небо...   :)

Один из учеников Аристотеля  ;)

Offline Gvozd

  • Hero Member
  • Повідомлень: 809
  • Karma: +158/-19
Re: Небо для всіх
« Reply #79 : Лютий 12, 2011, 17:06:48 »
Я розповім тобі про небо.

Життя - складна штука. В ньому нам трапляються різні пригоди і події. Бувають там чорні і білі дні або смуги. Хтось сказав, що всі події в нашому житті нейтральні, а от наше ставлення до них змінюється в широких межах. Особливо нас вражають невдачі. Я помиляюся? Чомусь люди підсвідомо настроєні на гірше. Це  недобре, і нам варто пробувати змінювати своє ставлення до таких речей.

Звичайно, легко говорити про це. Важче робити. Але ми в собі маємо щось від богів. Ми можемо творити. Ми маємо право вибору. А це складно.

Багато людей уникає цього дару. Ті ж, хто приймає вибір, приймають на себе велике моральне навантаження. В такі хвилини важко. І в такі хвилини потрібна підтримка. Друзі не завжди зрозуміють і не завжди зможуть допомогти.

В таких випадках доводиться шукати допомоги в самому собі. Але ми ж такі слабкі, якщо не опираємося на щось велике і безмежне, постійне і вагоме.

Можна говорити про Бога. Але в Біблії сказано, що не варто без потреби називати ім’я Бога. Хоча не заперечується можливість розмови про його творіння. Все, що є, - його творіння. Про все можна говорити вічність. Але ми тільки у важкі хвилини шукаємо підтримки. Нам не потрібна вічність. Нас цікавить тимчасове. Тому варто шукати те, що найповніше відображало б сутність цього неповторного і неосяжного. Прикладом, якимось наближенням, може бути море, або ураган. Найточніше ж, на мою думку, його передає небо.

Передає його у всіх відношеннях.

Отже, небо.

Ти знаєш, про що я говорю. Воно ніколи не буває однаковим. Воно неповторне і мінливе, низьке і важке, безмежне і високе, ясне і світле. Всяке.

Яке небо подобається тобі?

Запитання, мабуть, некоректне. Я не впевнений, що зміг би відповісти на нього. Я його люблю всяким.

Але коли бувають важкі хвилини, я згадую одну свою мандрівку полями і лісами.

Я саме вийшов з лісу на поле. Вдалині виднілася смуга дерев, що обрамляли поле. По полю хвилями пробігали тіні. Був сонячний вітряний день. В небі поволі, поважно плили хмари. І сонце час від часу виглядало з-за них з надією побачити, мабуть, щось цікаве на тих полях серед лісів. Вітер катулявся по деревах і по траві в полі, потім ловив хмари і вихоплював з-за них сонце. Згодом ховався вдалині і знову з’являвся за спиною. І все це відбувалося на тлі глибокого блакитного неба. Воно просто було. Воно охоплювало все навколо, не торкаючись нічого. Воно було всюди і ніде. Цей колір і спокій вражав своїм контрастом.

Ця хвилина запам’яталася назавжди. Це, мабуть, хвилина щастя. Ми живемо такими хвилинами. І я б хотів побажати всім таких хвилин якнайбільше.

І якщо колись запитають, що я бачив в житті, я розповім про такі хвилини.

Можна розповідати і про інше. Воно також важливе. Але це основа. З такого все починається і на такому все закінчується. В пориві натхнення про такі хвилини можна казати, що відчув Вічність. Можливо, воно так і є. Але ми смертні. І тимчасове для нас важливіше. Чомусь. Те небо знає чому. Але не розповість. Ми ж здогадуємося, але не розуміємо. І в такі хвилини нас охоплює сум. Душа щемить і ми стрибаємо в наші клопоти, щоб знову підняти голову і згадати, що ми люди і що маємо своє місце під цим небом. І задуматися, для чого все це.

http://people.polynet.lviv.ua/rzinko/_private/ProNeboUa.htm
Все є не тим, чим здається...

Offline Gvozd

  • Hero Member
  • Повідомлень: 809
  • Karma: +158/-19
Re: Небо для всіх
« Reply #80 : Лютий 26, 2011, 18:56:25 »
Ідея польоту в працях геніального Леонардо ...
http://vivovoco.rsl.ru/VV/JOURNAL/VIET/FLY/FLY.HTM
http://www.skybox.net.ua/node/82
Все є не тим, чим здається...

Offline dvd

  • Hero Member
  • Повідомлень: 764
  • Karma: +14/-1
  • 093 520-90-78
Крона сакуры спросила...
« Reply #81 : Травень 18, 2011, 20:35:59 »
Крона сакуры спросила
Приютивши самурая
Стропы целы?
<a href="http://embed.prostopleer.com/track?id=3036038U8Xg" target="_blank" class="new_win">http://embed.prostopleer.com/track?id=3036038U8Xg</a>
Парапланерные хокку - сборник N2

Результаты конкурса хокку
Номинация - конкурсные хокку.
Первое место - хокку Mi2, автор - Михаил Борисов   

            Немногословен.
            Всё, что он хочет сказать,
            Вычертит в небе.

Второе место поделили хокку L7 автор - Лада и K3  katy

 Небо чуть шире                        Ветер предельный
 Чем место для полётов.            Задом летит наперед
 Помни об этом                          Глупая птица.


Третье место поделили хокку M1,  автор - Mart и Sp3, автор - Spiritus   
 
Лист пожелтелый                       Кистью бобровой
Он и я кружим в небе                Вновь иероглиф "Бежать!"   
Помним про землю.                   Выводит сенсей

Номинация - внеконкурсные хокку.

Первое место хокку Di16, автор D_i_m

             Мысли уходят
             Трос натянулся уже
             Два шага до неба
 
Второе место хокку Fr1 автор Fruct

             Крона сакуры спросила                               Запах гейши
             Приютивши самурая                                    После полёта
             Стропы целы?                                              Увы - не "Йоши".
   
Третье место хокку W3, автор Wingover

             Горы в дымке
             Крыло тонет в колосьях
             Хороший маршрут

Интересная статья Константина Банникова "Параплан.Полёты в парареальность" из культурно-просветительского издания DESTINATIONS №1/2010.
« Останнє редагування: Травень 20, 2011, 09:27:24 від dvd »

Offline Gvozd

  • Hero Member
  • Повідомлень: 809
  • Karma: +158/-19
Re: Небо для всіх
« Reply #82 : Травень 19, 2011, 09:58:29 »
http://engine.aviaport.ru/issues/57/page26.html

                                                        ФИЛОСОФИЯ ПОЛЕТА

Рассмотрим основные понятия и свойства полета, летающих объектов, пространства, их эволюции в методологическом, историко-философском, социотехноприродном, социокультурном аспектах.

Let's consider the basic concepts and properties of the flight, flying objects, spaces, their evolutions in methodological, historico-philosophical, socialtechnonatural, socialcultural aspects.

Существует множество определений полета, но все они не являются универсальными. Например: "полет - движение, передвижение по воздуху"2; "полет - в авиации и воздухоплавании - движение летательного аппарата в атмосфере под воздействием аэродинамических (аэростатических) и гравитационных сил и тяги силовой установки или под воздействием только аэродинамических (аэростатических) и гравитационных сил (при безмоторном полете)"3.

Дадим наше общее определение и кратко опишем основные свойства полета, летающих объектов (макромира и мегамира), пространства в виде двенадцати взаимосвязанных тезисов.

1. Полет - это движение объекта в свободном аэрокосмическом пространстве (АКП) - аэрокосмосе, охватывающем атмосферу Земли и космическое пространство.

2. В процессе полета непосредственно участвуют летящий объект и свободное пространство (среда, в которой, происходит движение). В составе среды могут находиться и другие объекты.

3. Летящий материальный объект, как правило, имеет среднюю плотность более высокую, чем окружающая среда, в которой происходит полет.

4. Полет - процесс, имеющий длительность и другие характеристики, описывающие движение летящего объекта (траекторию, скорость и т. д.).

5. Можно представить атмосферу Земли, Солнечную систему, Галактику, Вселенную как пространства, в которых движутся соответствующие множества летящих объектов. В этом смысле полет является универсальной формой движения материальных объектов в АКП.

6. Полет в контексте целеустремленной деятельности, активности живых организмов, социотехноприродной деятельности человека и общества - это технология, т.е. способ достижения целей посредством перемещения в свободном пространстве.

7. Полет - технология экспансии жизни на Земле и вне Земли, расселения в Космосе (в перспективе).

8. Полет обладает свойствами трансграничности, относительности, повышенного риска и другими. Трансграничность полета - в преодолении различных физических или условных границ в пространстве Земли или за его пределами, между атмосферой и космическим пространством и т.д. Любое движение относительно. Полет - движение летящего объекта по отношению к различным внешним объектам, а не только по отношению к ближайшей окружающей среде, с которой физически контактирует объект и в которой он пребывает и перемещается. Полет как сложный динамичный процесс в свободном пространстве в общем случае обладает более высоким уровнем риска, чем процессы, "привязанные" к Земле.

9. Существуют развитые системы классификации пространства, полетов, их способов (в астрономии, авиации, воздухоплавании, космонавтике, военной деятельности); летающих объектов (в астрономии [небесных тел и др.], биологии [насекомых, птиц], технике [летательных аппаратов])4, они взаимодополнительны и могут быть скорректированы.

10. Летающие объекты имеют различную природу, свойства, закономерности эволюции и могут быть классифицированы по различным основаниям (признакам, свойствам). В общем случае они классифицируются по:

    1) происхождению (природе): естественные (неживые - небесные тела, и живые - птицы, насекомые и др.); искусственные (технические);
    2) предназначению: "специальные" (для них пребывание в полете является основным свойством и/или функцией, например: птиц и самолетов в атмосфере Земли, небесных тел и космических аппаратов в космосе; "случайные" (случайное падение "неспециальных" объектов или их фрагментов, как правило, связанное с деструктивными процессами и т. п.);
    3) морфологии;|
    4) путям и тенденциям эволюции;
    5) способам (технологиям) перемещения в пространстве (включая аспекты энергии, двигателей, движителей);
    6) взаимодействию с окружающей средой и др.

11. Существуют различные системы классификации полетов искусственных летающих объектов - летательных аппаратов (ЛА), включающие различные виды полетов с учетом свойств, признаков и т.п.5

12. Полет - это основная технология достижения целей аэро-космической деятельности (АКД), основной активный этап ее рабочего макроцикла на этапе эксплуатации аэрокосмической техники. В то же время полет ЛА также является циклом, в общем случае состоящим из заданной последовательности технологических этапов (взлет, посадка и др.). Реальный полет ЛА является вероятностной последовательностью полетных ситуаций, каждая из которых обусловлена сложной совокупностью внутренних и внешних параметров состояния системы "ЛА - экипаж - среда", определяет ход и исход полета (благоприятный, т.е. безопасный, успешный, или иной)6. Наибольшее распространение полеты получили в сферах: воздушного транспорта, военной, космической, спорта.

Значительный вклад в исследования полетов, летающих объектов, АКП, их различных аспектов (астрономических, информационных, медицинских, технических, эргономических, психологических, физических, философских и др.) внесли ученые, изобретатели, конструкторы (Джордано Бруно, Галилео Галилей, Леонардо да Винчи, Н.Е. Жуковский, К.Э. Циолковский, Ф.А. Цандер, Г. Оберт, Г. Ноордунг, А.Н. Туполев, С.П. Королев, Ю.П. Доброленский, В.А. Пономаренко и др.); воздухоплаватели, пилоты, летчики-испытатели, космонавты (Ф. де Розье, О. Лилиенталь, братья Райт, М.М. Громов, В.П. Чкалов, А.В. Федотов, Ю.А. Гагарин, Н. Армстронг, А.А. Леонов, Э. Олдрин, В.В. Лебедев и многие другие).

Современные исследования процесса полета проводятся в области аэродинамики, газовой динамики и термодинамики с теплопередачей, баллистики, безопасности полетов, динамики, навигации, пилотирования, теории полета, экономики, экологии, эффективности полета и многих других наук.

Исследования полетов, летающих объектов, АКП, технологий, опыт полетов, прогнозирование и рефлексия в связи с ними в значительной мере воздействуют на развитие техники, человека и общества, социоприродные отношения, познание и освоение окружающей среды в эпоху глобализации, в парадигмах устойчивого развития и универсального эволюционизма.

В ХХ в. человек разумный стал еще и "человеком летающим", в XXI в. темп и сфера практического освоения неба нарастают, что существенно влияет на образ жизни, коммуникации, менталитет, мировоззрение, индивидуальное и общественное сознание, развитие и безопасность.

Формируются новая аэрокосмическая субкультура, соответствующие: картина мира, информационные, социальные, материальные и другие структуры. В дополнение к космизму и в его развитие можно говорить и об "аэрокосмизме" как интеллектуальном, духовном, психологическом феномене, явлении индивидуального и общественного сознания и жизни, с охватом десятков миллионов людей Земли, в т.ч. непосредственно связанных с полетами и всей сферой АКД в России и мире.

Представление о полете охватывает и сферу идеального ("полет мысли, мечты" и т.д.). Гуманитарные, социально-философские, социокультурные и другие аспекты данной темы отражены в литературе, научной фантастике, мемуарах (Ж. Верн, А.Н. Толстой, А. де Сент-Экзюпери, А. Казанцев, И. Ефремов, А. и Б. Стругацкие, С. Лем, Р. Бах, М. Галлай и др.), кино и иных видах искусства.

Представленные положения являются основой "философии полета", которая достойна глубокого и систематического исследования в целях познания, безопасности и развития техники, АКД, всей цивилизации в балансе с окружающей средой в едином пространстве Земли и Космоса.
Все є не тим, чим здається...

Offline dvd

  • Hero Member
  • Повідомлень: 764
  • Karma: +14/-1
  • 093 520-90-78
Небо для всіх (no comments)
« Reply #83 : Травень 20, 2011, 09:23:17 »
http://vimeo.com/22439234
189 сек. 59,9 МБ

Offline ice

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 377
  • Karma: +61/-5
  • Володимир Паничук
Re: Небо для всіх
« Reply #84 : Липень 18, 2011, 15:48:06 »
А вот тоже правдиво    :vidixay:


http://foto.mail.ru/mail/impuls-delta/_ ... /328.html#

« Останнє редагування: Липень 18, 2011, 15:58:19 від ice »
Рожденный ползать может руководить полетами.

Offline Gleb

  • Hero Member
  • Повідомлень: 528
  • Karma: +17/-16
Re: Небо для всіх
« Reply #85 : Липень 18, 2011, 16:02:07 »

Offline Gvozd

  • Hero Member
  • Повідомлень: 809
  • Karma: +158/-19
Re: Небо для всіх
« Reply #86 : Серпень 06, 2011, 10:54:48 »
http://h.ua/story/90053/

Пісня про небо

Дещо є більшим за мене,

Дещо є більшим за всіх.

Небо над нами, небо,

І його небесний поріг.

Я доторкаюсь рукою,

Я поринаю у сон.

Найлегше впіймати волю –

Піддатись тенетам його.

Неба таємні лещати

Вкупі тримають всіх нас,

Невільники ми нещасні,

Яких не врятує і час.

Небо дає нам затишок,

Небо стає нам щитом

І зникають усі нещастя

Під його високим чолом.

Небу ми раді жити,

Небу співаєм пісні,

Небу саджаємо квіти.

Небо моє – це є ТИ!
Все є не тим, чим здається...

Offline Pet_er

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 461
  • Karma: +1/-16
  • Peter
Re: Небо для всіх
« Reply #87 : Серпень 06, 2011, 21:33:32 »
А ноты где? А то хочется спеть!

Offline Gvozd

  • Hero Member
  • Повідомлень: 809
  • Karma: +158/-19
Re: Небо для всіх
« Reply #88 : Серпень 28, 2011, 10:33:30 »
Цитувати
Дивлюсь я на небо та й думку гадаю:
Чому я не сокiл, чому не лiтаю,
Чому менi, Боже, Ти крилець не дав? -
Я б землю покинув i в небо злiтав!


http://paragliding.in.ua/index.php?option=com_smf&Itemid=21&topic=4672.msg37513#msg37513

Завдяки ПТАХАМ літаємо МИ...

http://uk.wikipedia.org/wiki/Політ_птахів

Все є не тим, чим здається...

Offline Gvozd

  • Hero Member
  • Повідомлень: 809
  • Karma: +158/-19
Re: Небо для всіх
« Reply #89 : Жовтень 30, 2011, 11:05:25 »
Щасливий політ
Тільки-но почав барвітися світанок, ти мирно сопів своїм курносим носиком, і перше проміння сонечка торкнулося, он-де, високих сніжних вершин стародавніх гір, в твій спокійний, передранковий, чарівний сон прийшов Я.
Я той, котрий бажає показати тобі щось важливо-чаруюче, той який має бути з тобою поряд все життя. Ти тільки-но знай і вір, та Я - не залишу тебе до кінця днів твоїх тут, на цій землі.
Дорога моя маленька людина-янгелятко. Чи бажаєш ти політати в небі, високо-високо над землею? Ти, напевно, боїшся полишити тут маму і лишитися зовсім одному там, в небесній височіні? Тоді давай полетімо разом з тобою. Ти ж колись бачив, можливо, як в небі літають великі птахи. Вони, розставивши крила, ніби нерухомо висять в повітрі, радіючи вітру, який їх підіймає все вище і вище, прямо до сонця. Потім вони поволі опускаються до землі, оглядаючи її з просторого піднебесся.
Звідти їм видно все: і ліси, і річки, і, навіть, будинок, в якому ти живеш. Звичайно, як парить літак, ти бачив і не один раз. Адже він так само летить в повітрі, розпластавши крила. Люди, які в ньому, дивляться зверху на нашу землю і милуються її красою.
То давай, не втрачаючи часу, швидше летіти в небо, щоб побачити і відчути легкі, пухнасті і вологі хмаринки, які в промінні висхідного сонечка перляться різними фарбами і відтінками. Відчути легке, вільне ширяння серед птахів, викупатися в океані голубої, небесної блакиті, ввібрати масу сонячного світла і насититися їм удосталь.
Мій маленький чоловічок, ти міцно тримаєшся за мою руку? Тоді полетіли! Ти відчуваєш, як ми плавно підіймаємося над землею вгору. У тебе захоплює дух? Але ти вже людина-птах, смілива і рішуча, та ти ж не один. До того ж, у тебе з'явилися рученята-крила, красивий хвостик, і гострий дзьобик, ще навіть краще, ніж у птаха. Ти вмієш дуже добре управляти, триматися у польоті і летіти, летіти, летіти... Сміливіше вперед, мій маленький друг!
Так ось вже дах твого будинку і твій двір з садком спливають кудись униз. Ось ти вже пролітаєш над лісом, який ще покритий ранковим голубим серпанком свіжості. Десь вдалині, в промінні висхідного сонця заблищала річка-змійка, яка своїми блискітками від води вітає блакитний і прохолодний ранок землі. Хоча ранок тільки-но зажеврів, але тобі, мій орлик, спати зовсім не бажається. Адже ти знаходися зараз в обіймах свіжої, літньої небесної блакиті.
Тобі легко і затишно, хочеться дихати повними грудьми, твоє тіло ніщо не важить. Воно парить, підіймаючись, все вище до хмар, які з'явилися вдалині. Вони ваблять тебе своїм пухнастим одіянням, і дуже прагнеться швидше доторкнутися до них і подивитися, що ж там всередині? Підлітаєш до одного з них, - і зовсім не жахливо! Адже хмаринка схожа на пухнастий баранчик, але тільки вона повітряна, і димчасто-прозора. І ти вже зачепив її край своїми крильцями і трошки розігнав, розвіяв. Але хмарка не сердиться на тебе. Вона вітає тебе і хоче вступити з тобою в гру. Ось на твоєму носику-дзьобику з'явилася роса і ти, з розгону, упірнаєш в хмарний туман. Але скоро, пролетівши крізь нього, виринуєш весь вологий і щасливий. А поряд всі нові і нові хмари, великі і малі, але крізь них ще видно ліс, поле і дорогу на землі внизу.
Ти підіймаєшся ще вище. Хмари залишаються внизу. Вони, як баранчики пасуться на небесних полях блакитних лугів, і то сходяться, то розходяться між собою. Вони легкі, вільні, бавляться в іграх між собою і вітром-пастушком, який іноді відвідує, і перегонить їх на нові місця-пасовища. Потихеньку, поодинці пропливають вони через ворота радуги-дуги, що тягнеться від дальнього озера до цієї річки, і з'єднує їх. Це ті брами Заповіту, які одного разу Я відкрив для твоїх предків, щоб вони змогли увійти до мого спокою. А зараз Я завжди знаходитимуся поряд з тобою і в тобі, якщо ти довіришся Мені.
Але, ось, ти спрямовуєшся до горизонту, збільшуючи швидкість польоту. І ти вже не птах, але мрія! Ти політ мрії, і летиш настільки швидко, швидше будь-якого літака і, навіть, ракети. Повертаєш на крутих віражах так, що навіть дух захоплює у вітру, що летить за тобою і ніяк не може тебе наздогнати. На шляху трапляються великі хмари, які ти сміливо і блискавично пронизуєш, як стріла. При цьому тебе лише трохи похитує і приємно стрясає. Знову облітаєш хмару і уриваєшся в її вогкість і рясну вологу, яка розчиняється на деякий час в твоєму тільці, а потім випаровується по вітру. Але вітер зовсім не заважає тобі. Тобі весело, ти щасливий.
Це зовсім інше життя. Вільний політ, вибір польоту в будь-який край. Тут немає ніяких обмежень, ніяких перешкод. Ти вільно і глибоко дихаєш. Твоє тіло сильне, здорове, дух радіє і співає! Так само радію і Я, - Той, який летить поряд з тобою. Ти не бачиш Мене, але ти знаєш, що Я і поряд з тобою і в тобі. Той, який завжди підтримає тебе, якщо ти, випадково, падатимеш. І ось тому ти нічого не боїшся. І ось тому ти сміливий і щасливий. І ось тому тобі радісно і хочеться співати...
Але приходить час і треба повернутися на нашу землю, щоб тут рости, вчитися і далі, - служити, людям так, як одного разу послужив Я ним, будучи тут, на землі. І волею - тобі, мій дружок, довестися повернутися з небес на землю. Адже там тебе чекають мама, тато, друзі, садок, школа, потім робота. Але іноді ти знову підійматимешся високо в небо, щоб не забувати того, хто буде тобі дарувати цей політ. І, можливо, дорогий мій братик, так складеться, що одного разу ти зіллєшся зі мною назавжди у вічному нескінченному щасливому польоті нашого неосяжного і безмежного всесвіту.
І тоді ми будемо Все у Всьому!

http://www.foru.ru/slovo.34306.7.html
Все є не тим, чим здається...