Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: KOZAK Flatlands 2019 - Соревнования  (Прочитано 10385 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: KOZAK Flatlands 2019 - Соревнования
« Reply #45 : Червень 25, 2019, 23:26:51 »
Наважився і я написати свій відгук....

Предісторія участі в змаганнях:
Мабуть вже ні для кого не секрет, що Когут, Якобчук, Лукащук і Колодчак, віднедавна основні адепти пропаганди затяжечно-лебідочних польотів в Західній Україні. У кожного своя парафія і ми активно їх розвиваємо.
Один з основних мотивів їхати на Kozak flatlands cup 2019 - це був "промисловий шпіонаж".  ;D Ми хотіли побачити лебідки які не ламаються, легендарну супер команду запорізьких лебідочників, перейняти їх досвід! Ахтунг спойлєр: виявилося що не буває лебідок, котрі не ламаютьтся чи глючать, а от з іншими пунктами ми офігіли - досвід отриманий неоціненний!

Далі пишу вже від себе: ті запоріжські чуваки  - то секта! Чи Шаолінський монастир! Але нашо далеко ходити - то є дійсно Січ! І то є КОЗАКИ. Я можу тільки уявити як вони роками йшли до такої злагодженості в роботі, але вони мене лякають! Вони працюють і діють як якісь сектанти... Чому я так думаю? Спробую пояснити:

За увесь час я:
- жодного разу я не чув і не бачив як хтось з організаторів бідкається який він нещасний і замучений робити ці кляті змагання
- жодного разу я не чув і не бачив як хтось з організаторів киває на задіяних ним людей, мовляв "той не приїхав, той не зробив, той пообіцяв, той підвів а той і той і той взагалі козел...
- я ЖОДНОГО разу не чув і не бачив як оранізатори сваряться між собою, виясняють відносини, як "старші" строять "молодших" що і як ті мають робити. Ніхто нікому не дорікає і ніхто ніким не поганяє!
- я не бачив як хтось з Команди відпочиває. Тільки завершив з затяжками чи підбором, тут же тягне казан готувати вечерю... чи біжить поповнювати запас води в душових чи щось інше...

Кожен на своєму місці. Кожен відповідає за свій об'єм роботи. Кожен шарить в своїй галузі і мовчки, ефективно і вчасно підстраховує іншого, якщо щось йде не так!

Я на власні очі бачив скільки виникало проблем з технікою і тут же офігівав як швидко і ефективно вони ці проблеми вирішують. У організаторів було купа клопоту і проблем, але ці клопоти НІЯК не передалися на запрошених гостей-спортсменів чи фріфлаєрів.

Гості були окутані неймовірною турботою і увагою. Але зовсім ненавязливо і не показово. Команда організаторів була завжди саме там де потрібно гостям - починаючи від трансферу з вокзалу, до підбору. Якщо у вас виникали особисті прохання, завжди у організаторів була допомога. Вам потрібно щось привезти? Поїхати в місто? Відвезти вас на вокзал? Все буде вирішено!!! І ви навіть не відчуєте, що якось напрягли організаторів.

Оформлення табору - це ціла окрема історія! В посадці серед полів, вам збудували Лас-Вегас! Душові кабінки, туалети! Солома під палатки - наче ж фігня але видайте нобелівську премію тому хто це придумав! Світло усюди де треба, серед поля! Супер економні світлодіодні гирлянди і лампочки, саме там де потрібно. 220вольт - заряджай що хочеш - мабілу, ноут, павербанк - енергії хватить на всіх. Місцевий Ілон Маск порішав сонячні панелі і просто ГОРУ акумуляторів. Wifi! Якщо геть обнагліти - можна і відоси подивитися. Серед ПОЛЯ, Карл..... 220 вольт і wifi серед поля!!!!! Як не крути перед очами повстають орги, які плачуть на свою важку організаторську долю посеред готових готелів, ресторанів, вайфаїв підйомників і іншої цивілізації. А тут Лас-Вегас.... серед поля.... в посадці....

ХАРЧУВАННЯ! Включено в стартовий внесок. Всі пам'ятають Боржавське плов паті? А тут таке паті 2 рази на день! Ввечері просто "пір на весь мір" а зранку сніданки! Млинці то з сиром то з мясом. З медом  і варенням. Свіжайші, щойно з кухні якогось кулінарного гуру! Шведський стіл - жуй доки не тріснеш.... А мішок з раками на одну з вечерь - то ващє ппц. Винос мозга...

Чуваки зробили земляний холодильник. Холодне пиво і вода - цілодобово.

Сортування сміття - фішка! Знайомі екологи лайкали фотку в фейсбуку аж гай гудів...

Безлімітні затяжки до глибокої ночі. Тягали усіх бажаючих. Ще й sky-country влаштували тестиваль. Хапай будь-яку підвіску чи крило (а були і секретні прототипи  :) ) і тестуй поки вечеряти не покличуть...

Просто геніальна фішка з геолокацією в WatsUp. Це перші змагання, де я не чекав підбору більше ніж 30хв... Ти ще летиш, а по тебе вже їдуть! Може я не маю досвіду участі в змаганнях за бугром, але з тими Козаками увесь час почуваєш себе якимось VIPом...

Все для людей, все для гостей, все для розвитку спорту...

Нема погоди? Ну і фіг з нею. На тобі крос кантрі на байдарках... Закінчилися змагання, але ти на всю голову завернутий рекордсмен-бівачнік??? - На тобі затяжки після закінчення змагань. І купа моцних результатів...

Емоції і враження зашкалюють. Кілька днів проведених в парапланерному шаоліні.... тробто січі - то неймовірна школа "як треба правильно робити пара-двіжуху". Дякую організаторам. Поіменно перечисляти немає змісту, бо це єдиний, злагоджений і надійний механізм.  З точки зору просто гостя все було дуже круто, але маючи деякий досвід організатора, можу сказати що і під цим кутом зору ці змагання, це наразі найвищий рівень, з того, що можна зробити в Україні. І школа... навіть університет  ;D


Offline Kotov Roman

  • Hero Member
  • Повідомлень: 995
  • Karma: +192/-30
Re: KOZAK Flatlands 2019 - Соревнования
« Reply #46 : Червень 26, 2019, 01:37:26 »
Реально,організатори змагань вклали в них всю свою душу,про власний час і гроші я взагалі мовчу,ми можемо тіки  здогадуватись.

Offline Дмитро Павлюченко

  • Full Member
  • Повідомлень: 213
  • Karma: +41/-6
Re: KOZAK Flatlands 2019 - Соревнования
« Reply #47 : Червень 26, 2019, 08:46:53 »
Я ще не бачив жодного змагання після якого вже другий тиждень йдуть позитивні відгуки та шарінг фоточек та відосиків в вацбері та форумі. В мене від змагань одні емоції які досі не можу зібрати до купи. На думку приходить тільки:




Offline Александр

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 99
  • Karma: +34/-12
  • Пилот буднего дня
Re: KOZAK Flatlands 2019 - Соревнования
« Reply #48 : Червень 26, 2019, 09:25:33 »
Разбавлю пост моими видео эмоциями, интрига в самом конце ...