Общее > Оффтопик

Записки чайника парапланериста

<< < (2/19) > >>

Roman Kozhura:
Shine, дякую за коментар. Повністю згідний, так і треба сканувати землю на наявність місць для посадки. Та в нас на Дністрі рівнина, переважно всюди поля, де можна нормально сісти. Я просто в останній момент вибрав не правильне місце для посадки. Та, ніби, урок засвоїв, тепер ретельніше вибираю місце для посадки.

ТСП:
http://www.odnoklassniki.ru/video/17600940602

jagger:
На рахунок не лінитися і стартувати не боячись сісти в низу-Рома згадай як ти стартував а я тобі кажу що стартуеш в низходняк і ти літав нижче схила а за 3 хв пішов на маршрутик(пішов потік)а як було з Василем(mwm)Вася в низу пока йшов до гори а у других вже по 1000 метрів,Вася ще раз стартує і вниз провалився знову йде до гори і чує по раціі що в мене 1500,Вася 3 раз стартує знову провалився,знову йде до гори і чує голос Андрія по раціі 2000 в ітозі три гарних потока(ульотних) пройшли вот така сітуація досить досадна тому наш народ не охотно стартуе і вичикує потока на схилі.На мій погляд твоя помилка старту-ти підняв крило і вже стрім головою біжиш пригати,треба підняти крило,почути тягло,і тоді стартувати.Хотя помиляються і досить досвідченні пілоти,згадую як стартував Рома(vertikal)і Вова Клим Рома на ліво Клим направо,у Роми 2400 а Клим внизу,Хотя Вова Клим вийшов і ще годину чекав на термік і стартанув в махонький пузирьок і......через 15 хв ми чули по раціі 2650 а після того даже не дмухнуло.

Roman Kozhura:
Ти правий, Саша - треба підняти крило,почути тягло,і тоді стартувати. Треба над цим попрацювати. Шкода, що можливості потренуватись ще довго прийдеться чекати :( На рахунок не лінитися і стартувати не боячись сісти в низу- так я вважав весною після маршруту, коли робив цей запис. В дужках добавив, що тепер думаю інакше і з тобою тепер згідний. Хоча, пару раз мені повезло стартувати, як ти кажеш, в низходняк і попасти, всетаки, в добрий потік, та нема смислу так ризикувати, якщо потоки сходять на старті.

mwm:
Роман, давай пиши ще !
Мені сподобалось. Молоток ! ccccoool

З.І. jagger, не строчи телегаму. Став розділові знаки.  :blyaaaaa:
Вчись в Романа.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version