Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Потрібен котедж в Карпатах для НР  (Прочитано 6741 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Віталій

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 94
  • Karma: +0/-0
Потрібен котедж в Карпатах для НР
« : Листопад 17, 2012, 21:04:05 »
Доброго вечора шляхетним пілотам :).Питання слідуйче,потрібен котедж на 6-8чол на новорічну ніч (3дні)поблизу Буковеля(Яблуниця ,Микулиничі тощо).Бажано камін і сауна.Буду вдячний  pivasik за підказку,або пораду pivasik.Так все є в інтернеті,але можливо є друззі знайомі з будиночками або хтось відпочивав і може порадити.Буду вдячний!

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Re: Потрібен котедж в Карпатах для НР
« Reply #1 : Листопад 18, 2012, 00:01:46 »
Є колега, має готельчик на 10 номерів по двоє. Сауна шикарна, з басейном невеликим, але глибоким, над нею - велика зала - футбол можна 3х3. При дорозі, в самому кінці с.Татарів. Має бусик - може возити у Буковель У підвалі - кухня і столова. Камін є у нього вдома - 70м від готелю, а чи в готелі є - не памятаю. Жаль, що я Вас не знаю і не можу рекомендувати, бо хто зна, що молодь учудить у НР ніч? Дивіться самі - готель "Під Хомяком" Хай щастить  pivasik
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Re: Потрібен котедж в Карпатах для НР
« Reply #2 : Листопад 18, 2012, 00:02:09 »
Є колега, має готельчик на 10 номерів по двоє. Сауна шикарна, з басейном невеликим, але глибоким, над нею - велика зала - футбол можна 3х3. При дорозі, в самому кінці с.Татарів. Має бусик - може возити у Буковель У підвалі - кухня і столова. Камін є у нього вдома - 70м від готелю, а чи в готелі є - не памятаю. Жаль, що я Вас не знаю і не можу рекомендувати, бо хто зна, що молодь учудить у НР ніч? Дивіться самі - готель "Під Хомяком" Хай щастить  pivasik
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline Віталій

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 94
  • Karma: +0/-0
Re: Потрібен котедж в Карпатах для НР
« Reply #3 : Листопад 18, 2012, 00:15:50 »
Дуже вдячний за оперативну відповідь pivasik.Так камін є написано в описі отелю.Взяв на замітку,але хотілось би окремий будиночок :parapente3:.

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Потрібен котедж в Карпатах для НР
« Reply #4 : Листопад 21, 2012, 18:23:49 »
Шановні брати пілоти.
Є окремий будинок з каміном, банькою, лижним витягом в с.Вишків Івано-Франківської обл. На новорічні свята здається на 5-ночей.
Витяг працює по принципу: хто наймає будинок той і включає витяг, сауна та ве інше включено в ціну.
Якщо цікавить - звоніть 067 сімсот сорок сім три пять сім 8.
Радий буду допомогти.
« Останнє редагування: Листопад 22, 2012, 12:37:25 від mwm »
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline Пан Капелька

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 288
  • Karma: +59/-21
  • Ян Дементьев
Re: Потрібен котедж в Карпатах для НР
« Reply #5 : Листопад 25, 2012, 14:50:00 »
присоединюсь  к запросу,
тоже с друзьями подумываем над ЗИМНИМ (не обязательно на НГ) выездом в Карпаты дней на 10-14

исходные данные - 4-6 взрослых , столько же детей, есть вегетарианцы (поэтому нужна кухня) и даже хуже - трезвенники

предполагается активное времяпровождение - много ходить-ездить по окрестностям, санки-лыжи, немножко экскурсии и т.д., и даже полетать на параплане (зачем отказывать себе в маленьких радостях жизни ;D)

место проживания в идеале - сельский домик с удобствами,недалеко от общ.транспорта
народу немало, поэтому цена значение имеет

Справжній екстримал виживає у будь-яких умовах!...крім звичайних -)

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Потрібен котедж в Карпатах для НР
« Reply #6 : Листопад 25, 2012, 16:24:11 »
присоединюсь  к запросу,
тоже с друзьями подумываем над ЗИМНИМ (не обязательно на НГ) выездом в Карпаты дней на 10-14

исходные данные - 4-6 взрослых , столько же детей, есть вегетарианцы (поэтому нужна кухня) и даже хуже - трезвенники

предполагается активное времяпровождение - много ходить-ездить по окрестностям, санки-лыжи, немножко экскурсии и т.д., и даже полетать на параплане (зачем отказывать себе в маленьких радостях жизни ;D)

место проживания в идеале - сельский домик с удобствами,недалеко от общ.транспорта
народу немало, поэтому цена значение имеет



Віддих в Карпатах тверезим - категорично недопустимо  pivasik. Замерзнете ! ;D

На Н.Р. - вже здано. Зможу допомогти забронювати на січень.
Якщо цікавить ?! Тоді всі подробиці по тел., або в ЛС. Звоніть, пишіть.
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Потрібен котедж в Карпатах для НР
« Reply #7 : Листопад 25, 2012, 18:03:57 »
Пане-панове, так уж вышло ;)...я этим занимаюсь профессионально, как подкалывали коллеги,  таксист на Буковель :P...каждые выходные сезона.
Иногда собираем банды до 150 человек...микроавтобусы...неопланы... Занимаемся трансфером Киев-Буковель-Драгоброат, поселением(Микуличин-все явки пароли0 )и прокатом(прокат в Киеве).
Могу что-то присоветовать, если вопрос будет сформулирован конкрентно, даты+количество людей, если НГ-то готовность, ежли подойдет, СРАЗУ оплатить жилье, в другое время не так критично.
Самостоятельно -ищем жилье на карпаты.инфо 8)
Есть явки-пароли в Славском-кормят на убой и вкусно(моего интереса тут нет-просто хозяйка хорошая).

Offline KiT

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1404
  • Karma: +184/-130
  • Стас Вишневський
Re: Потрібен котедж в Карпатах для НР
« Reply #8 : Листопад 25, 2012, 18:10:37 »
Саша, а можете сказать, сколько стоит проживание-питание у хорошей хозяйки в Славском? только не зимой, а весной-летом (когда катательного сезона нету) ну и контакт ее скиньте пожалуста!
Фен-Шуй в голові, а не навколо...
а Дзен не залежить від обставин :)

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Потрібен котедж в Карпатах для НР
« Reply #9 : Листопад 25, 2012, 18:18:31 »
 098-235-09-08 Мария
Цены на сейчас-НГ, зима , и особенно на лето не знаю-звоните, передавайте, привет ;), договаривайтесь.

Offline KiT

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1404
  • Karma: +184/-130
  • Стас Вишневський
Re: Потрібен котедж в Карпатах для НР
« Reply #10 : Листопад 25, 2012, 18:30:39 »
Спасибо)))
Фен-Шуй в голові, а не навколо...
а Дзен не залежить від обставин :)

Offline Віталій

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 94
  • Karma: +0/-0
Re: Потрібен котедж в Карпатах для НР
« Reply #11 : Листопад 25, 2012, 18:54:35 »
А хтось підкаже яка ціна на прживання і харчування в "нашому" :) Пилипцю взимку(приватний сектор).Їдемо на 6днів катанки на лижах-Пилипець,Подобовець.

Offline Пан Капелька

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 288
  • Karma: +59/-21
  • Ян Дементьев
Re: Потрібен котедж в Карпатах для НР
« Reply #12 : Грудень 19, 2015, 14:54:35 »
Шановні брати пілоти.
Є окремий будинок з каміном, банькою, лижним витягом в с.Вишків Івано-Франківської обл. На новорічні свята здається на 5-ночей.
Витяг працює по принципу: хто наймає будинок той і включає витяг, сауна та ве інше включено в ціну.
Якщо цікавить - звоніть 067 сімсот сорок сім три пять сім 8.
Радий буду допомогти.

я ж тоді  з друзями зї*здив, тільки найкращі спогади...
ще бонусом з цією віллою був великий слухняний пес, гірськи лижі та ботинки на вибір, та відсутність хозяїв...

для тих хто не дуже вимогливий до сервісу (самообслуговування), та вважає за краще побути далеко від туристичеких місць
Справжній екстримал виживає у будь-яких умовах!...крім звичайних -)