Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Ходосовка  (Прочитано 285925 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Віталій Бахтіаров

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 341
  • Karma: +46/-9
  • 063-740-46-79
Re: Ходосовка
« Reply #1005 : Березень 12, 2017, 20:47:04 »
Дуже рідкісна погода.. да ще з такими польотами!  МОЛОДЦІ! :p0504.gif:
прагни дойти до мети, АЛЕ ЖИВИ сьогоднішнім ДНЕМ !!!

Offline Bogdan

  • Newbie
  • Повідомлень: 11
  • Karma: +16/-0
Re: Ходосовка
« Reply #1006 : Березень 13, 2017, 19:34:42 »
Всем привет!
Дело было в пятницу. Сижу я, никого не трогаю, починяю примус собираю С14, и тут ... приходит Искуситель, и предлагает полетать на парике. 14-й я в тот день так и не дособирал. )
Итого - 3 полета, крайний - 20 минутное парение, сбивали палкой, нам нужно было уезжать. Очень понравилось - просто расслабленно наблюдаешь за пейзажем и медитируешь, короче SkyWalk и полный дзен  trava

Первый -
  :fly:
Третий полет и парение -


Фотки - https://goo.gl/photos/Twcpnv5Y5V8C5tGJA

Александр Семенович, огромное спасибо за крыло! Я перестал понимать людей, которые сравнивают дельт и параплан - это как сравнивать пешую прогулку по парку на закате с ездой на спортивном мотоцикле :)



Aeros Stalker 14 // SOL Ellus 2

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #1007 : Березень 13, 2017, 21:30:26 »
Ну взагалі то крило Толяна.
Бажаючий літать.

Offline Bogdan

  • Newbie
  • Повідомлень: 11
  • Karma: +16/-0
Re: Ходосовка
« Reply #1008 : Березень 14, 2017, 00:24:54 »
Ну взагалі то крило Толяна.
Ну тоді ще від мене найщиріша подяка невідомому мені (поки що) Толяну  pivasik
Aeros Stalker 14 // SOL Ellus 2

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #1009 : Березень 14, 2017, 06:44:07 »
Толя тей що зліва від вас на фото. Скайволк-Чілі це його крило. .Для інфо.
Бажаючий літать.

Offline Bogdan

  • Newbie
  • Повідомлень: 11
  • Karma: +16/-0
Re: Ходосовка
« Reply #1010 : Березень 14, 2017, 11:12:24 »
Толя тей що зліва від вас на фото. Скайволк-Чілі це його крило. .Для інфо.
Ну звісно!!! Mіsunderstanding. Переплутав, Анатолій Семенович, звісно!  :apstenu:
Aeros Stalker 14 // SOL Ellus 2

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #1011 : Березень 26, 2017, 21:21:39 »
Доброго всім. Виглядував все запад на мальдіви. а сьогодні попав на Ходос. Віндгуру малював восток  північ восток. Що так і вийшло. Але сонячної погоди ніяк. приїхали з самого ранку а Ходос похожий на згарище. старт більш менш вцілів. А вся горя і підніжя все чорне. Лівіше за сталінградом більш менш норм. Але там не дуже тримає при косяках. Я в кінці гори трохи політав мабуть минут 15-20. Потім начала зараза сповзать балаклава на праве око ;D ;D ;D
Ну і як би було незручно з одним оком. І я сів. Поки вошкався внизу і дошов до старта. Сонце дало прогрів і поперла термічка. На полку стартонуть нельзя вся чорна від попелу. ну й хто раніш стартонув в потоках літали. Я вже не захотів. Крило чисте,не хотілось в попел ложить. Та й місцями вже запирало. Так що отакі вийшли польоти.
Я от не розімію народ , ну нащо ту довбану траву палить!!!!!!!!
Одне фото приложую. При льотному вітрі на Ходосі буде дуже тісно.
Бажаючий літать.

Offline Богдан Базюк

  • любители лебёдки
  • Повідомлень: 3485
  • Karma: +305/-27
  • NOVA, PHI, FLOW, ADVANCE, Syride
Re: Ходосовка
« Reply #1012 : Березень 26, 2017, 21:41:20 »
На фото теж балаклава на об'єктив наповзла?  ;D
http://dostavkausa.in.ua - доставка товарів із США та Європи
Параплани та спорядження NOVA, PHI, ADVANCE, FLOW, KOBO GPS(vario), Syride
e-mail: gradientpara(в)ua.fm +З8О5ОЗ1О4882

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #1013 : Березень 26, 2017, 23:28:27 »
Ні Богдане ручка пончика. Як раз на гору піднімався. ;D ;D ;D
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #1014 : Квітень 01, 2017, 22:05:51 »
Як зажди доброго всім.Сижу значить дома. Займаюсь Волгою. І шо то мені зуже знайомий вітерець надуває. Напрямок вірніше. Не думав на гадав що сьогодні на Ходос попаду. І так за цими думками виявилось що я биринько свій пепелац відремонтував.
І тут мене накрило  ;D Забігаю додому на комп , прогноз зирк. І таки Восток. Кидаю лахи ( завжди на готовві) і на Ходос. Приїхав десь о 16.00. Там Силенко з учльотами , і дельти розкладаються. Клас думаю добре що не сам. Ну і поки я розклався. Ще трішки постояли.Тільки начало роздуватись. Час від часу виходило сонечко. Пішов невеличкий прогрів. І таки подуло. Вірніше пішли плюхи, в які і пригали . Ну і ще на вечір, трохи молоко дало політать. Ну якщо в загалі часик я таки політав. Виявилось в вигорілій траві є і плюси. Начинаєш головой думать як крило втримать,щоб не вимазать в попелі.  ;D ;D ;D
Ось такий неждано льотний вечір. Чого і всім бажаю.

 Фото прикладаю. Де й мене клацнули на фото. Вечір для учльотів був шикарний. Ще  дуло десь 2-3м\с. Вітер рівний і достатній щоб крило держать. Я мабуть так з пів часа балакав з людьми з піднятим крилом.  :fly:


P.S. Окрема подяка Сіленку за дуже дільні поради. Зовсім по другому літається. Дякую.
« Останнє редагування: Квітень 01, 2017, 22:13:13 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #1015 : Травень 15, 2017, 23:16:37 »
Давно не писав щось. Доброго всім. Традиційно знов Ходосівка. Довго видивлявся прогноз. Ну і випав на сьогодні північ-схід.. Днем дивися в свойому регіоні дуло не слабо. Але по прогнозу стихання на вечір. Так і вийшло. І на роботі биринько підігнав справи. І дома. Ну шо ж тут  робить їду на Ходос. Прибув десь о 15.30. Ще трохи дульник, але начав слабнути.Фонового вітра було мало, в основному термічка, пузирі. В які хто мог ниряв, і скільки міг вижимав. Потім невеличка пауза. І ще добавилось ,,молоко,. правдав не дуже стабільне як того очікувалось. Але й того в принципі хватило політать.
Я правда повезло мені вцепиться в гарний поток, іііііііі я здрейфив. Блін шось так все ходуном ходило, Я розумів в принципі його ширину, а вірніше визначив поки від края до края літав. Добре підіймало. По пуху в повітрі бачив відкіля йде. І забздів вибачайте. Шось теліпало крило, або я просто не був в термічці. І мені показалось що від ТРЦ, або тих дерев йдуть роторі. І я вийшов з нього.
Блін як жеж жалко що не було рації. Кривенцов просто з жалем дивися як вивалювася з такого потока.
Самого жаба давить. Така змога була перший раз відірватись від гори. Фото якось не робив. Може пару відюх. Хотя й тих як завжди забув включить камеру коли літалось. Ну з пів часика думаю кусками таки налітав.


P.S. Ну не западло га саме в момент коли поток піймав, і не взяти рацію.   :apstenu: :apstenu: :apstenu:

Ну зато один прийомчик від Кривенцова вже начинає получатись, Що дуже радує.треба ще практикуватись. Дуже прикольна штука.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #1016 : Травень 21, 2017, 01:14:38 »
Доброго всім. Ну шо знов Ходос. Довго сьогодні мучався . Але не витримав і рванув на Ходос на молоко.
Приїхав десь в 18.00. Ще з півтора часа помогав чим міг в наземці. я так думаю з дельт в наш лагер перебрався пілот. Теж літає на СОл Елус-2. Щойно куплений. Сьогодні обкатував. Ну і таки молока дождався. Десь мабуть о сьомій, дуйка начала стихать. Але до останьннього повітря було турбулетним як мені здалося. Спокійно не зовсім було.Ну і трохи хто хотів політали. До сутінок, і по домам.
Одне невеличке відео. все що є. І то вибачайте без озвучки.

! No longer available
« Останнє редагування: Травень 21, 2017, 10:17:36 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline Василь

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 460
  • Karma: +143/-27
Re: Ходосовка
« Reply #1017 : Травень 21, 2017, 09:34:24 »
 :fly:
Там, де закінчується земля, життя тільки розпочинається!
095 430 67 20

Offline Lisse Fan

  • Сладкое Облако
  • Hero Member
  • Повідомлень: 669
  • Karma: +265/-42
  • Олеся Тарасюк
Re: Ходосовка
« Reply #1018 : Травень 21, 2017, 10:18:35 »
Володя, ви наче сприймаєте спільноту за коміссію, що такі звіти пишете.
Нам би чогось цікавого або важливого. А то кожного разу про свої муки вибору і якісь особисті деталі.
 :vidixay:  :popkorn:

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #1019 : Травень 21, 2017, 12:41:12 »
Доброго Леся. Дякую за замітку врахую.Хотя хто зна шоцікавовго. Але постараюсь поліпшити звіти.
Бажаючий літать.