Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: Точность... Кубок Боржавы  (Прочитано 5172 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline plotnic

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 51
  • Karma: +14/-1
Точность... Кубок Боржавы
« : Березень 26, 2013, 21:07:27 »
Кубок Боржавы по точности:
http://npfu.org/category/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%81%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F/
Отсюда видно что этот кубок планируется провести в четверг и пятницу? Хотелось бы знать это действительно так надо организаторам??
Предыдущие 2 года у меня была возможность приехать именно потому, что это выходные. Едем ночью... днем соревнуемся... ночь назад и в понедельник на работе (с кубком ;D) .
Тем более не понятно как планируется совмещать точность с Открытым Кубком Карпат там же в это же время.
Я так понимаю что господин Сницарук уже на пенсии и появилась возможность заполнить будни... а проведение с одного старта двух видов соревнований даст массовость...
А может я чего не знаю-понимаю?+

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #1 : Березень 26, 2013, 21:53:18 »
Пане Сніцарук, Плотнік чемпіон два рази, треба уважити чемпіона.
А то залишимось без кубка.
Хотя з іншої сторони, велика ймовірність того, що кубок у 2013р.  поїде у Білорусь.  ;D
 Може хай там і залишається ?
А ми собі новий кубок вистругаємо  - Український! ukraine
« Останнє редагування: Березень 27, 2013, 10:34:32 від mwm »
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline plotnic

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 51
  • Karma: +14/-1
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #2 : Березень 26, 2013, 22:13:55 »
Пане Снісарук,
А ми собі новий кубок вистругаємо  - Український! ukraine
Кубок как нибудь передам... раз решили по четвергам в точность играть!
Хотя я так понял что бороться надо было за второе место. Второму отдали непереходной кубок... Подаренный термос тепло не держит, а медалька не подписана  :fly:
Да и расти до FAI 2 этот кубок не собирается.

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #3 : Березень 26, 2013, 22:21:02 »
Пане Сніцарук,
А ми собі новий кубок вистругаємо  - Український! ukraine
Кубок как нибудь передам... раз решили по четвергам в точность играть!
Ось і Білорусь визнає свою поразку, правда заочно і авансом. Ура  ukraine
 ;D ;D ;D
« Останнє редагування: Березень 27, 2013, 10:35:05 від mwm »
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline Сергій Прокопенко

  • Сергей Прокопенко
  • Administrator
  • Повідомлень: 6215
  • Karma: +170/-31
  • wings
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #4 : Березень 26, 2013, 22:25:34 »
Есть основания полагать что Кубка Боржавы на точность может и не состояться.

Но я надеюсь что это информация не подтвердится.
http://paragliding.in.ua предлагает снаряжение AEROS - AXIS - UP Paragliding - SOL Paragliders - Woody Valley - AVA Sport - Icaro - NIVIUK - Sky Country - Brauniger Gmbh - +380675004377

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #5 : Березень 26, 2013, 22:31:05 »
Есть основания полагать что Кубка Боржавы на точность может и не состояться.

Но я надеюсь что это информация не подтвердится.

ОЙЦ !!! Ми чьтото не заем ? : :o
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #6 : Березень 26, 2013, 23:27:50 »
Мені дуже шкода, що приходиться приймати таке "погане" рішення, але є принципові речі, якими не можна "торгувати".
Свою позицію я виклав у листах від 22.03 (форум. Федерація для парапланеристов Вопр.к руков. ФПУ) та у двох листах від 24.03 (форум. Федерация для ... Загальні збори). Є мій лист і на сайті <paragliding.lviv.ua>. Вцілому: 1.за державу образливо. 2. ставлення до мене у суддівстві неадекватне, якого (може мені здається) я не заслуговую.
Зроблено було немало для ламання спротиву у проведенні Кубка на точність і лиш власний досвід і допомога товаришів та адміністраторів на місцях дозволили більш-менш вдало проводити Кубки.

Пане Євгене, прошу повернути мій кубок,  а Вам обіцяю зробити копію. Дипломи Ви маєте, фото і відео - теж. Всім небайдужим - удачі!  ukraine

P.S. Можливо щось вдасться організувати - свято місце пусто не буває... Дам знати, а точність тренуйте постійно - не для змагань же потрібна!! Ваш Л.А.Сніцарук.(на перекручене прізвище не реагую)
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline ТСП

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 403
  • Karma: +152/-153
  • С.Тюлькин
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #7 : Березень 27, 2013, 08:40:39 »
Да, ребята!
Вы все удивительно воспитанные и отзывчивые люди - просто Чкаловы и Водопьяновы.
Я в этом убедился на себе, но, слава богу, быстро это понял.
Мы, организаторы соревнований, должны плакать, умолять и, как на кинофестивалях, выстилать красную дорожку.
У нас во Львове сложилась, наверное, неправильная традиция не делать бабло на соревнованиях и на Вас, дорогие братья по небу. Но, наверное, в силу суетности нашего века этого никто не понимает и не ценит, а наоборот - видят какую-то собственную политику.
Леонид старается, в силу своих возможностей, сделать вам забаву, а Вы, дорогие братья по небу, что-то недопонимаете. Не правы Вы.
Он за свою жизнь столько сделал для парашютного и парапланерного спорта, что Вам, великим пилотам, и не снилось.
Пока.
 groza
« Останнє редагування: Березень 27, 2013, 11:41:10 від ТСП »

Offline $omeOne

  • Full Member
  • Повідомлень: 224
  • Karma: +20/-4
  • http://paragliding.lviv.ua
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #8 : Березень 27, 2013, 11:09:38 »
+100
AirDesign RISE 3
Вище Неба!

Offline paraban

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1554
  • Karma: +172/-43
  • Saharovsky M
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #9 : Березень 27, 2013, 12:08:00 »
+100 (2)

Offline A6M5

  • Full Member
  • Повідомлень: 111
  • Karma: +4/-0
  • Юрий Глушко
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #10 : Березень 27, 2013, 13:43:06 »
Участвовал в прошлом Кубке на точность. Наблюдал, как Леонид Адамович обеспечивает подготовку и проведение  соревнований. Сюда входило все, вплоть до личного труда по подготовке финишной площадки, переговоров с  местным населением о бесплатном выделении участка и  обеспечением транспортом, минимизация цены на подъемник для участников,  помощь в расселениии, подготовка призов и многое-многое другое. Тот небольшой взнос, который мы заплатили, не идет ни в какое сравнение с  полученным  удовольствием от соревнований и качеством  судейства.
 Не представляю Кубок Боржавы на точность 2013 без Леонида Адамовича.

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #11 : Березень 27, 2013, 14:20:30 »
Люди добрі !
Шановна паратусовка, Ви напевно уважно  не прочитали початок даної вітки.
Ніхто не ставить за сумніви зусиля пана Леоніда. Особисто для мене, змагання які проходять під проводом Львівського клубу можна ставити за взірець.
Питання поставив переможець кубку 11 та 12р. з Білорусі пан Плотнік. Так як він не зможе прийняти участь в змаганнях в будні дні, то просить організаторів перенести дані змагання на вихідні (субота - неділя).
Так от, я би пішов на зустріч друзям з Білорусі та приклав би максимум зусиль, щоб дані змагання перенсти.

З.І. Можете важати особисте лобіюванням мною інтересів парапланерної братії з Білорусі. Дякую.
« Останнє редагування: Березень 28, 2013, 10:15:11 від mwm »
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #12 : Березень 27, 2013, 19:27:12 »
Якщо КБ відбудеться, то пятниця - реєстрація, відкриття, тренувальний політ і один тур змагань. Субота - 2-3 тури змагань і закриття.
До Кубка Карпат, дякуючи організоторові  М..Струку, приєдналися, щоб полегшити участь пілотів - треба приїхати всього на один день раніше реєстрації на КК. Їхати спеціяльно на КБ, як показує практика, народ не "рветься".
Ломати все під когось - немає сенсу. Володарю кубка я написав особисто.
Нажаль. за використання площадки прийшлось заплатити, за другий день господар, незважаючи на явні підстави, не захотів уступити ні гривні. Якби вдалося  нам зорганізуватися, то хай сам господар приземляється, а ми виберемо иншу або на старій, де основне приземлення.  :0-133:
Положення і подробиці - на <paragliding.lviv.ua>, тут я не учасник.
Удачі!  ukraine
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.

Offline plotnic

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 51
  • Karma: +14/-1
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #13 : Березень 27, 2013, 20:03:45 »
Во что нашел:
http://www.findpatent.ru/byauthors/1076772/
Леонид Адамович! Я очень Вам благодарен за труд вложенный в зарождение традиции. Хочется пожелать хороших последователей.
Про термос и медальку - это шутка (понимаю что неудачная). На соревнования приеду (по крайней мере постараюсь).
Точность - это молодой но уже сформировавшийся вид спорта. Некоторые это не заметили. А в этом году уже 7-й Чемпионат Мира.
Безусловно Украинские свободники достигли больших успехов, но отрицать очевидное уже нельзя. Чемпионат по точности в этом году пройдет и в Колумбии на Всемирных воздушных играх.
Так что Леонид Адамович начал большое дело, заложил традицию... низкий поклон.
Про цены: мы это вообще не обсуждали и никто не на что не жаловался.
Про спорт: если называть это забавой - это забавой и останется.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #14 : Березень 27, 2013, 20:31:57 »
Взагалі спочатку була кльова ідея - робити Точість за 2 дні До, чи то два дні ПІСЛЯ кубка. Змагання цікаві і серйозні. Останні якраз це і довели. Було видно відвертий спортивний азарт учасників і головне - глядачів на точці! Може ще якісь тоталізатор прикрутити? ;D В контексті кубка карпат змагання знов загубляться. Багато пілотів захочуть літати маршрути. Є такі хто любить і те і те але ж звичайно нададуть перевагу основним змаганням. І, як завжди, буде купа "недовольних" перців , які будуть всіх лікавати шо точність це фігня і ми тут єрундою змагаємось.  :apstenu: Як на мене - то в ідеалі - це 2 дні до кубка карпат. Зацікавлені приїдуть і візьмуть участь. Це не завадить їм приймати потім участь в змаганнях КК.

А чого не можна взагалі так як минулого року??? Зробити окремі змагання на 2-3 дні?


Offline Леонід Сніцарук

  • Hero Member
  • Повідомлень: 627
  • Karma: +205/-131
Re: Точность... Кубок Боржавы
« Reply #15 : Березень 27, 2013, 20:53:40 »
Пане Євгене - дякую на добрім слові!
Подробиці - на нашому сайті.                     ukraine
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це, по суті, старт...Л.К.