Украина > Одесса

Полёты в Калиновке

(1/3) > >>

Victor57:
Полёты с приключениями в заповедных местах Калиновки Одесской области в тёплой, дружеской компании - ! No longer available

Victor57:
 И полетали, и дынь попробовали... : ! No longer available

Кабась:
Зимой тут тоже есть жизнь :)

Карпуха:
Доброго всім.Ну шо ж таки я перший раз в Одесі. І перший раз в Калинівці. Тільки но приїхав з Калинівки. Звіт завтра . Одне можу сказати місцина просто чарівна. Просто казка. Все пішов відпочивать.

Карпуха:
Доброго всім. Ну шо ж перший мій виїзд на далекі старти. На цей раз це виявилась Калинівка.
Спочатку планували їхати в Нагоряни. але наш інструктор Міша Кривєнцов. В самий останній день, практино на ніч вирішив везти нас на Одесу. Тому що в Нагорянах погода була м"яко кажучи не альо.
Ну і як сюрприз їдемо в Одесу. Вирішили їхати літати в бриз.
Але й тут не так склалося , як гадалося .По приїзді всю погоду переписали.
Вірніше напрямок бів правильний.І погодні умови правильні Але дуже слабкий. Ми були в Григоріці. В Рибаковці ще з пів часа захватили. у нас ноль.
Посиділи в очікуванні . І вирішуємо їхати по плану ставати на ніч в Куяльнику. По прогнозу мався бути потрібний напрямок. Щоб з ранку бути на старті.
Але й тут на жаль не повезло . Був теж слабкий вітер,та ще й косив. ну і вирішуємо їхати на третю точку, якою була Калинівка.
Ну і Калинівка на Першотравень видала повністтю льотний день.
Чесно кажучи місцина просто чаріна.
такої акустики я не чув ніде. просто ніде. даже в Карпатах. Я просто там насолоджувася красою. Хлопці з Одесчини я вам по доброму заздрю.
Ну ми начали аж сьомої ранку. З перкуром на день перкуси і так далі. Аж до вечора пракктично до сутінок, виловили ,,вечірнє молоко,,  День штикарний.
Приїзжали і місцеві пілоти,також були Ніжинські. Дуже приємно було познайомитись з дяком Толею що з сєвєра.
Хотя маю сказати горка не проста як на перший погляд. За то дає новий досвід в наборі висоти.
На останный день 2-го числа теж малася бути така ж погода . Вирішили нікуди не їхать. Ніжинські равнули на Красний кут. Дивляись на  те що малася б бути злюща термічка на Куту. ми остались. Але по ходу й у нас і на Куті бів прольот.
Ну й на цьмому вирушили  на Київ. Отака історія.
Фото не багато моїх,бо глюкнув тел що не було змоги пользуватись.. Відоси і фото будуть пізніше після обробки. їх дуже багато.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version