Поиск от Google

Андрій Чучко має всі повноваження як Адміністратор та модератор на цьому сайті.

Автор Тема: КБ'16-Кубок Боржави з точности приземлення 2016  (Прочитано 14144 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Насправді ці змагання дуже зручно провести на лебідках, благо їх вже досить багато.

Ми думаємо над цим. Вже і місце знайшли більш менш зручне - поблизу Кременця. Там дві дороги поруч навхрест по 3 км кожна. І до цивілізації близько.
Але щоб забезпечити нормальну скорострільність з мінімальними інтервалами потрібно 4 лебідки. Будемо думати як це організувати. Я мінімум одна гідропасивка і 2 малінки вже є.

Мені незрозуміла позиція "знаємо, що це неправильно, але вам то що".

На мою думку не було якихось надто небезпечних посадок, але були деякі "на грані фолу". Досвідчені пілоти цю грань не переступили. Тому "трюки" були цілком контрольовані.
Але деякі коментатори описують їх надто перебільшено і приукрашено в гіршу сторону. І нема у нас на то ради - крім як змиритися з вашими оцінками і нічого не доводити. Змагання завершилися без травм це головне. Визнаю що в двох випадках пілоти могли травмуватися але їм пощастило. І ще - визнаю що деякі посадки не відповідали правилам FAI і згідно цих правил були б анульовані
 чи результат був би занижений.
А потім на маршрутах починаються ті самі посадки з підзривами (одна з основних причин травм на маршрутних змаганнях).

Це те що я ніяк не можу второпати продовж всієї нашої дискусії: яким чином участь в цих змаганнях чи їх переглад можуть змусити пілота виконувати посадки з підзривом в штатних цивільних умовах???

Я свідомо відео монтую так щоб було видно побудову пілотом глісади заздалегіть (на що деякі глядачі скаржаться бо пропадає динаміка і кажуть шо "нудно" так довго ченкати посадку  :)). Тобто показано як саме підходить пілот до цілі. І я думаю всім видно що "трюки" - це якраз прямий результат НЕПРАВИЛЬНОЇ побудови глісади. Коли з глісадою і розрахунком на посадку все ок, то й трюків звісно не потрібно. Це основний меседж новачкам, котрі дивитимуться ці відео.

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
 :popkorn: :popkorn: :popkorn:
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline MagnusX

  • Hero Member
  • Повідомлень: 530
  • Karma: +313/-262
  • Максим Куликовский
:popkorn: :popkorn: :popkorn:
Вот это не очень вежливо с вашей стороны. Мы же не говном кидаемся а ведем цивилизованную дискуссию, не нужно так делать.

Offline mwm

  • Hero Member
  • Повідомлень: 1131
  • Karma: +252/-124
Так я нічого поганого не писав.
Просто з Вами цікаво
 :popkorn: :popkorn: :popkorn:
Вагове обладнання, сканера, та все для торгівлі!

Offline BAD

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 436
  • Karma: +64/-22
  • Дмитрий
яким чином участь в цих змаганнях чи їх переглад можуть змусити пілота виконувати посадки з підзривом в штатних цивільних умовах???
...
я думаю всім видно що "трюки" - це якраз прямий результат НЕПРАВИЛЬНОЇ побудови глісади. ... Це основний меседж новачкам, котрі дивитимуться ці відео.
В мене нема бажання когось в чомусь звинувачувати, просто факти та мої думки.
Що я бачу на відео: хлопці на змаганнях (тобто напевне вони є кваліфікованими пілотами) виконують, скажімо так, ризиковані маневри. Їм за це дають бали, займаються місця на подіумі. Классно и позитивно (без іронії, честно :), відмінний приклад для інших пілотів ). А от ніякого повчального елементу я не бачу (попередження чи публічний розбір (не знаю, може всередині клубів у вас це виконано)). То чому б не продовжувати так сідати? І це вже мій головний меседж (не правила ФАІ тощо).
На змагання з маршрутних польотів, наприклад, літання в хмарах штрафується (те, що на ЧУ на це забили - не плюс однозначно). І це виховує пілотів, що там не потрібно літати.

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Заставка з наступного відео. Може чуть остудить розгарячьонниє уми.  ;D
Ми робимо висновки, з нами все ок  pivasik

Offline _Андрей_

  • Кучера Андрей 066-618-13-84
  • Hero Member
  • Повідомлень: 528
  • Karma: +89/-22
  • ZENO
кстати, на соревнования в выходные под Кременцом, я бы приехал с вероятностью раз в 5 большей, чем на Боржаву в пятницу.
Ozz, может, стоит провести соцопрос?

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
Та ми і без соцопросів плануємо двіжнячити в Кременці.  ;D Просто головний місцевий організатор поки трішки зайнятий життєвими турботами.
 

Offline Ozz

  • Андрій Когут
  • Hero Member
  • Повідомлень: 1547
  • Karma: +668/-711
  • SC Space
УВАГА! УВАГА! Говорить і показує Пилипець! Розпочинаємо трансляцію третього туру змагань з точності приземлення!
Запасайтеся пивом і вкусняшками! .. а дехто успокоїтєльним  :) Приємного перегляду!  pivasik

https://www.youtube.com/watch?v=XmreMC9oCUk

Offline Shura

  • Jr. Member
  • Повідомлень: 92
  • Karma: +14/-1
Спасибо за видео Андрей, хорошо смонтированно!