Путешествия, приключения, поездки по Украине и за её пределы > Отчеты

Словенія. Polish Open.D

(1/4) > >>

vitali:
Взагалі то тема мала називатись "Як Віталік і я відкололись від колективу".В Македонію вже не хотілось а в Словенії ми ще не були(я-це Федорук).Ще до нас приєднався Євген Воронич і група підтримки -Оленка і Яринка.Хто не був у Словенії скажу-чисто аж противно і ям чомусь на дорозі не має а так би хотілось хоч одну побачити.Після довгих пошуків житла поселились в апартаментах в 7 км від основного кагалу що живе в кемпінгу.Здається що машин в кемпінгу більше ніж пілотів-напевно більше сотні.Особливість кемпінгу що поруч тече річка з ідеально чистою водою кольору бірюзи.ятаке тільки на Середземному морі бачив.Вода холодна але кайф неймовірний,особливо коли купаєшся після польотів.
 Тепер про самі польоти.Дійство відбувається вздовж хребта який не є конче високим 1500-1700м.Нажаль не має часу допишемо пізніше-треба їхати на бріфінг.Володя Федорук

vitali:
Місце для польотів тут бомбезне. В долині протікає річка Соча. Вздовж долини - гори.Одна гряда гір висотою 1500-1700 м. Зразу за нею друга гряда 2500-3000 м. Дуже величні гори з вершиною Крн. Польоти як на мене не прості. Кілька днів тому пройшов антициклон. Тепер кожний день умови трохи погіршуються. Позавчора викручували до хмар 450 м. над стартом. Вчора більше 200 м. ніхто не набирав. Все в димці. на висоті пару сот метрів висить інверсія, смок. Польоти в термодинаміку вздовж хребта. Сьогодня може бути трохи гірше. Але враження від польотів прекрасне. Краєвиди казкові. Боротися і виживати приходиться довго. Вчора я з Володимиром на двох пролетіли 60 км. Він - 33, я- решту. Летів більше 2,5 години. Навколо одні монстри. Якщо термік то одразу злітаються 100 парапланів. Дівчата і ті літають як гади, штовхаються, кусаються, матюкаються.... Серед знайомих багато поляків: Збишек, Станіслав (літає в тандемі поза змаганнями), Вітек, Єнжей, а також Гауді, Субі, та інші. Спізнюємось. Допишемо потім. Тільки сьогодня взнали що тут в кожній хаті є WI-FI.
(Написано вранці, вислано ввечері, бо сервер Сергія чомусь ліг на Time Out зранку)

vitali:
Вдогонку повідомляю свіжу інформацію. Розіграли сьогоднішній таск. Погода, незважаючи на сподівання була сильнішою за попередні два дні. Хоча шар інверсії висів на висоті 1500-1600 м., та терміки були сильні, і накручуючи біля схилів исоких гір. можна було пробити інверсію і набирати високо. Пролетів непоганий маршрут 42 км. (Вчора 26км.. позавчора 19 км.) Підозрюю що такими темпами мені забракне одного дня щоб залетіти до фінішу. Літаю довго і нераціонально по принципу чим по вище, і чим по довше. Сьогодні летів 4 год. 20 хв. Після 6-ї год., коли все здихало пішов на дольот.
Завтра День Незалежності України. Олена готує святковий стіл. Будемо запрошувати друзів на нашу горілку...

Богдан Базюк:
Сволочі, шо тут скажеш?....
Але найся вам файно літає ;) Оленці, Яринці - привіт! rose

vitali:
горілку і сало ми привезли з собою-ми ж нормальні українці.Завтра буду заливати "горе".Це вже пише Федорук.Долбані цицьки які фіг перелитиш.Помер там з 6-ма поляками.При завтрашньому таску зміщаюсь на великі гори , на Поланік.Хоч Віталій каже що сьогодні туди Їхала швидка і летів вертоліт на спас роботи.Ніби і маршрути не великі і годі пролетіти.Антициклон однако.Тут відчув що не вистачає якості і швидкості крила.Доводиться працювати над кожною булькою.Якби не купання в бірюзовій річці і дешеве вино було би зовсім зле.
 Доречі таск поставили з цікавою деталлю:стартове вікно відкрите з 13.30 до 15.30 а повітряний старт розбитий на 3 інтервали -14.00-14.15-14.30.Коли хочеш тоді і заходь в циліндр.
Є ще тут такий цікавий пілот Радзіковський.Взяв і забив на змагання.Позавчора 140км маршрут,вчора 50км маршрут в тандемі сьогодні не знаю що.    

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version