Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Ходосовка  (Прочитано 296569 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Гена

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 469
  • Karma: +48/-25
Re: Ходосовка
« Reply #900 : Березень 11, 2016, 17:01:09 »
Чудово сьогодні політали. Деякі хлопці відкрили сезон.  :parapente3:

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #901 : Березень 11, 2016, 17:05:09 »
+1 Гена. Дякую за інфо. Думав теж сьогодні рвануть. Але вчора набігався, тай показалось дуло.То не поїхав. А скільки на вскидку дуло?????
Бажаючий літать.

Offline Гена

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 469
  • Karma: +48/-25
Re: Ходосовка
« Reply #902 : Березень 11, 2016, 17:27:04 »
А скільки на вскидку дуло?????
метрів 4-5

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #903 : Березень 11, 2016, 18:10:07 »
От блін таки гарна погока. Але на всі виїзди не получиться. Будем чекать.
Бажаючий літать.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #904 : Березень 12, 2016, 21:18:27 »
Доброго всім. Як то кажеться не дочекався. Сьогодні зновна Ходосі були. Вдвох з моїм знайомим.
Ну шо сказати прибув десь біля часу. і аж до 16-ої години северо восток-восток, напригався до несхочу.Вже просто не рахував.Одним словом багато.
Мабуть то не правильно але согодні, захотів повторити посадку на гору. Там де Сталінград якщо правильно кажу про те місце. Вітер був десь в поривах до 5.7-5.9. 6.0 не показувало.Але в ціломі рівний. Я в кінці прошлого сезону вже сідав на гору. Ну а це ну не як не получалось. Відходиш від склону ,просажуе. Пусля парочки підьомів по Козиних тропах. Таки вирішив чуть ближче  взяти і мабуть це було перше знайомство з динаміком. Може й трохи біло терміка. Віперло мене десь на метрів з 10 над горою. Можна було пройтись понад горою,але можливість політати я профукав. Бо чомусь зациклився на тій блін посадці на гору. Тому трохи притримав крило. І поки до мене дошло що можна було набирать швидкість , Що й мені і знайомий підказував,Треба слухати старших. То вже більше таких плюх не було.
І ту проблему з недовиводом крила, похоже що діло було не в крилі. Вроді як виправив помилки. І крило стало норм виходить. І ще хочеться сказати. Блін яке всеж таки  класне крило від ,,Flight Desing-Stream,, . пробував від Аєроса, Скилайн, сьогодні якесь просто неповоротке. Градіент,Ендепендент, Блін ну так як управляется цей стрим ,Поки не бачив. ще б найти Ельку. Було б просто шикарно. Це так трохи емоцій.Ну і як писав вище о 16-й все здулося,попили чайку гарячого та й по домам. ОТАКЕ.

П.С. Питання для досвідченних пілотів, невже можуть бути настільки різнитися крила? Боя вже думаю що може знов ящось не те роблю.
Бажаючий літать.

Offline Василь

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 460
  • Karma: +143/-27
Re: Ходосовка
« Reply #905 : Березень 13, 2016, 06:59:44 »
П.С. Питання для досвідченних пілотів, невже можуть бути настільки різнитися крила? Боя вже думаю що може знов ящось не те роблю.
[/quote]

Привіт Володю.
Я вчора був в столиці бачив що хтось тримає крило на горі ну і чомусь подумав про тебе все таки не помилився , ти якраз стартував вітер майже був північний але як не дивноно тебе тримало просто ти чомусь пішов в низ ну то мабуть що мало досвіду.
Я не досвідчений пілот але то є фвкт крила як і автомобілі  все залежить від стану та марки :)
Там, де закінчується земля, життя тільки розпочинається!
095 430 67 20

Offline Василь

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 460
  • Karma: +143/-27
Re: Ходосовка
« Reply #906 : Березень 13, 2016, 07:01:36 »
П.С. Питання для досвідченних пілотів, невже можуть бути настільки різнитися крила? Боя вже думаю що може знов ящось не те роблю.
[/quote]

Привіт Володю.
Я вчора був в столиці бачив що хтось тримає крило на горі ну і чомусь подумав про тебе все таки не помилився , ти якраз стартував вітер майже був північний але як не дивноно тебе тримало просто ти чомусь пішов в низ ну то мабуть що мало досвіду.
Я не досвідчений пілот але то є фвкт крила як і автомобілі  все залежить від стану та марки :)
Там, де закінчується земля, життя тільки розпочинається!
095 430 67 20

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #907 : Березень 13, 2016, 13:35:10 »
Василь доброго. Якщо салатове з білим ,то був я. Та справа в тому я не знаю як робить разворот , при таких косячних напрямках. В голові в принципі сиділа задача сісти на ,,сталінград,,. Тому й не летів,я притримував крило.Тому уже пішов вниз. Це мабуть ти мене бачив в той момент коли мене підняло гарно. Але як писав вище поки дошло що треба було летіти.Було пізно. Потім вже так не тримало. А може й досвіду просто нема, що скоріше.Отаке.
Бажаючий літать.

Offline Dima Mikitenko

  • Newbie
  • Повідомлень: 13
  • Karma: +9/-9
Re: Ходосовка
« Reply #908 : Березень 14, 2016, 11:13:58 »
...ти якраз стартував вітер майже був північний але як не дивноно тебе тримало просто ти чомусь пішов в низ ну то мабуть що мало досвіду....

...В голові в принципі сиділа задача сісти на ,,сталінград,,. ...

 :o

Обережнiше задачi ставте! Успiхiв та не спiшiть!

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #909 : Березень 14, 2016, 11:45:49 »
Добре. Так і буду робить. Я вже в принципі і сам думав, що то була не для моїх задач погода. Просто під десяток підйомів на гору , включно пару підйомів по козячим тропам, трохи утомляє.Хотілося б менше бігать, більше літати. Врахую.
« Останнє редагування: Березень 14, 2016, 11:55:37 від Карпуха »
Бажаючий літать.

Offline Алексей_ukkk

  • Full Member
  • Повідомлень: 198
  • Karma: +17/-3
  • Цените каждый миг
Re: Ходосовка
« Reply #910 : Квітень 05, 2016, 22:17:52 »
Сегодня отлично полетали в веселой компании кагарлыцких друзей Юры с Васей, Карпухой. Замечательный юговосток 3-5 м/с. Мягкие наборчики над стартом... Все было б супер если б не одно НО... на автомобильной стоянке под грушей стало как то "опасно". В общем пока веселая компания травила анегдоты на старте... некие му.да.ки разбили стекла у моей фабейки и Васином Х5... у меня ушла сумка с доками и $$$ ну и Васьки тоже уперли гады честно заработанные... благо хоть свои доки я все же позже нашел аж у дороги, и на этом господам разбойникам НЕчеловеческое спасибо. В общем господа пилоты, оставляя автомобиль под грушей будь те бдительны... и вот коротенькое видео https://www.youtube.com/watch?v=kJ6fgFMWqjE  pivasik .
Всем добра и высоких полетов!

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #911 : Квітень 06, 2016, 01:54:25 »
Всім доброго.При такому класному льотному дні. Ці скоти вибачаюсь за вираз. Хотя дуже просяться матюки.М"яко кажучи.Ну от не бидлота ГА. Падло работать ні за що не піде на яку роботу, а падла пойти людині проблем добавить, так то на раз. Дуже шкода Лёшу з Василем та Юрою.
В мене чесно кажучи був просто шикарний день, Дуже Дякую Василю, та Юрі. Що взяли рацію та запустили в динамік.
Аж якось не привично що стільки не бігав. а більше літав.Розібрався з своїм крилом, Крило добре, от тільки я виявляеться вилажу за його вилку.Блін. ще раз дякую Василю за тест Джина. От вилка його Джина як раз мені підходить. Зразу й тримає.Шось треба думать.Ще був пілот, я вибачаюсь імені не запам"ятав. Але потестував й моє крило, І в принципі, як оцінка норм. Було цікаво подивитись з сторони на свое крило. Як би не цей інцидент з машинами, та грабунком. То день просто шикарний.
Лёша Василь Юрик співчуваю, за інцидент. і ще раз величезне дякую за ваш урок. Отаке.
Бажаючий літать.

Offline Гена

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 469
  • Karma: +48/-25
Re: Ходосовка
« Reply #912 : Квітень 06, 2016, 11:22:30 »
В общем пока веселая компания травила анегдоты на старте... некие му.да.ки разбили стекла у моей фабейки и Васином Х5... у меня ушла сумка с доками и $$$ ну и Васьки тоже уперли гады честно заработанные... благо хоть свои доки я все же позже нашел аж у дороги, и на этом господам разбойникам НЕчеловеческое спасибо. В общем господа пилоты, оставляя автомобиль под грушей будь те бдительны... и вот коротенькое видео https://www.youtube.com/watch?v=kJ6fgFMWqjE  pivasik .

Скверная история. В том месте каждый год с разной периодичностью происходит такая гадость. Как по мне, главное не провоцировать этих ублюдков - ничего не оставлять на видном месте в салоне авто. Всё ценное забирать с собой. И конечно постоянно поглядывать за машинами. Или ставить их внизу на поле, или на старте.

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Ходосовка
« Reply #913 : Квітень 06, 2016, 12:09:13 »
Единственный выход -договорится о постоянной возможности ездить на старт через кладбище. Там в селе все время власть меняется-через раз проезда нет. Машины ставить не на самом старте, а севернее. Бомбили под грушей  машины ВСЕГДА. Раз мы даже номер машины записали, позвонили мусорам-мусора нам перезвонили-приезжайте для опознания-их задержали на КП, но пока мы приехали, ворюг уже отпустили, и типа не было никаких задержаний...

Offline ku6ep

  • Newbie
  • Повідомлень: 42
  • Karma: +8/-0
Re: Ходосовка
« Reply #914 : Квітень 06, 2016, 17:30:21 »
Можно поинтересоваться, к кому можно присоседиться в субботу/воскресенье поехать полетать в Ходосовку? Погода вроде обещает быть. Крыло есть, а колес нет. Готов поучаствовать в расходах на бензин, оплатить хлопоты и т.п.
Заранее спасибо!

 :fly:
UPKangri