Поиск от Google

Фонд взаємодопомоги пілотів!!!
Голова Фонду Сергей Сергеев (Київ), тел. +380505250259
https://paragliding.in.ua/index.php?topic=542.0 та http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewforum.php?f=20

Автор Тема: Ходосовка  (Прочитано 296641 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Ходосовка
« Reply #765 : Вересень 25, 2015, 14:14:08 »
Саша, ти не розумієш сам принцип анонімних плюсів.
Якщо плюсують, значить ти в тренді, ти кажеш, те що люди хочуть почути. Такий собі детектор нашого форумного соціуму. Ти - в потоці.
Якщо мінусують, значить випав з потоку. Як мінімум, ти задумаєшся, чому так сталось. Доведеться напружити звивини, проаналізувати декілька повідомлень.

Ідентифікація плюсів і мінусів приведе лише до того, що ніхто не буде думати, а будуть тупо мінусувати у відповідь. Буде створюватись соціальна напруга.

"+" з жалості взагалі не заслуговує на увагу; більш жалюгідним може бути лише "+" у відповідь на таку "доброту".

пс. 116

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Ходосовка
« Reply #766 : Вересень 25, 2015, 14:22:58 »
Вот категорически несогласен.

Анонимное минусование -всего лишь признак ксенофобии. Например кто то меня не любит, но открыто этого не говорит-потому как не за что, а просто тупо минусует ВСЕ посты. Если будет видно кто минусует или плюсует -то так делать не будут. Вот выложу я красивую фотку -а мне кто-то минусов накидает? Нет.

Зато, если я напишу глупость, а ты мне отминусуешь-то я увижу, что ты не согласен с моим мнением-это нормально, а не просто мелкий пакостник-а это ненормально.

Плюсовать из жалости -ну, так многие таки делают. Но зачем нам это нужно?

Изначально - в чем первичный смысл + и  - ?

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Ходосовка
« Reply #767 : Вересень 25, 2015, 14:35:35 »
...
Например кто то меня не любит, но открыто этого не говорит-потому как не за что...
готовий битись об заклад, що за це схватиш мінус :)

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Ходосовка
« Reply #768 : Вересень 25, 2015, 14:41:11 »
Уточняю -например, "в этот раз не за что", а минисануть хочется, ну не нравится он мне и все тут.

В чем преимущество гласной оценки -ты сразу видишь единомышленников.

 И оценивають нужно не тебя, а написанное тобой ;)

Например, если авторитеты с чем -то несогласны -они об этом пишут. Ты и так видишь, что с тобой не согласны

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Ходосовка
« Reply #769 : Вересень 25, 2015, 14:43:24 »
Да, кстати,  наш трус, как всегда не возразил, но отминусовал ;D
Может он писать не умеет ???

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Ходосовка
« Reply #770 : Вересень 25, 2015, 14:45:26 »
Значить спиши на статистичну похибку цих пару мінусів. Чого ти "паришся" то?

Краще про Ходосівку щось цікаве напиши: як в середу-четвер політали?

Offline dimatrek

  • Hero Member
  • Повідомлень: 510
  • Karma: +144/-123
Re: Ходосовка
« Reply #771 : Вересень 25, 2015, 14:49:11 »

Например кто то меня не любит, но открыто этого не говорит - потому как не за что, а просто тупо минусует ВСЕ посты.
"потому как не за что" - ахахах, красавчик, обязаны любить все bravo   ;D ;D ;D


"минусует ВСЕ посты" - кстати, тут может быть и не связано даже с новыми постами!
Имейте ввиду! На самом деле можно многократно минусовать или плюсовать один и тот же пост, просто подождать какое-то время, кажется пару часов. Ну это если кто-то сильно невзлюбил.

А вобще лучше не париться за эту карму. Ну серьезно, друзьям вашим на форуме фиолетово на вашу карму. Так, разве что, может, недругам пригодиться карма, чтоб чуть пар выпустить, если кто боится прямо сказать претензии. Так и не парьтесь, пусть это будет их заморочка.

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Ходосовка
« Reply #772 : Вересень 25, 2015, 14:52:02 »
Да, кстати,  наш трус, как всегда не возразил, но отминусовал ;D
чому він "наш"? він твій :)

Offline SKYCLUB

  • Hero Member
  • Повідомлень: 2387
  • Karma: +252/-121
  • Александр Федак
Re: Ходосовка
« Reply #773 : Вересень 25, 2015, 15:11:39 »



Ага, чуть выше специально  уточнил свою мысль ;)

"Уточняю -например, "в этот раз не за что", а минусануть хочется, ну не нравится он мне и все тут."

Я особо и не парюсь. Мне за державу обидно ;D. Тут сама идея изначально порочна. На фотофорумах нет минусов -можно промолчать или поставить + за фото, а замечания по существу написать в комментах -такие замечания указывают фотографу на его ошибки-это полезно. Там не скрытых  :-!

Что такое форум?
Место ГЛАСНО где обмениваются мыслями.

А не место, где тебя негласно кто-то оценивает-негласно меряются комплексами. Нафиг такой сервис ???

Впрочем, мне самому уже надоело.

Тролль не только мой. Я не первый на это жалуюсь.
Выводы делайте сами, я для себя эту тему-минусатора -закрываю, ибо добавить мне  больше нечего...

Offline MagnusX

  • Hero Member
  • Повідомлень: 530
  • Karma: +313/-262
  • Максим Куликовский
Re: Ходосовка
« Reply #774 : Вересень 25, 2015, 17:53:49 »

Впрочем, мне самому уже надоело.

+1 к введению публичной системы.  Она гораздо продуктивнее и полезнее. Анонимные минуса это примерно то же самое что в младших классах бросать бумажки в спину учителю.

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #775 : Вересень 25, 2015, 18:20:51 »
У нас на Клубном форумі стоїть мод ,, спасибо,, І більше ніяких мінусів плюсів.Це і є такий собі статус.,,Спасибо,, ставиться від конкретної людини. В конкретному пості.І ніяк людину не дискримінуе якщо даже тих спасибків не буде.  Але я хочу сказати по ціх плюсіках , в більшій мірі ніхто не пойме добра це людина , чи ні. Кожен може в чомусь помиляться, щось не понімать. Але давати оціннку людини,її честі по цім плюсикам , і якщо вони об'ективно не можуть оцінити чесноти людини. То на мій погляд  такого не повинно бути. Дискримінувати людину по мінусиках плюсиках.Як мінімум шкодить спілкуванню на форумі. Суто мій погляд, не претендую на істину.

П.С. Ссорі за офтоп.
Бажаючий літать.

Offline babak

  • Full Member
  • Повідомлень: 202
  • Karma: +145/-5
  • as far as you can
Re: Ходосовка
« Reply #776 : Вересень 25, 2015, 19:03:05 »
Забейте на карму и лучше посмотрите  видеоотчёт с крайних полетов в четверг) share + subscribe приветствуются ))

   :fly:  https://www.youtube.com/watch?v=kYFU0T6e9yU :fly:

Offline Гена

  • Sr. Member
  • Повідомлень: 469
  • Karma: +48/-25
Re: Ходосовка
« Reply #777 : Вересень 25, 2015, 19:52:38 »
Забейте на карму и лучше посмотрите  видеоотчёт с крайних полетов в четверг) share + subscribe приветствуются ))

   :fly:  https://www.youtube.com/watch?v=kYFU0T6e9yU :fly:

 :fly:  плюс в карму   :parapente3:  А где фото?

Offline siriuzzz

  • Hero Member
  • Повідомлень: 752
  • Karma: +273/-207
Re: Ходосовка
« Reply #778 : Вересень 25, 2015, 19:56:09 »
MagnusX, так нєфіг голосувати в кабінках ;)
Даєш повне ПІБ і скан паспорта в аватарку!

Offline Карпуха

  • Вовчик
  • Hero Member
  • Повідомлень: 641
  • Karma: +144/-75
  • Skywalk Chili 2
Re: Ходосовка
« Reply #779 : Вересень 26, 2015, 18:46:39 »
Народ а скільки за цей сезон на Ходосівці було льотних днів??? Хто небудь рахував. З цікавості для себе підбиваю підсумок по закінченні сезону. Ще мабуть разів зо три Ходосівка видасть льотних днів. І усьо. Якщо рахуючи скульки тут писали звітів по польотах , десь біля десятка назбиралося. Виходячи з того яким темпом як у мене все це йде.Та й ще враховувати погоду для новачка.
Я й до пенсії не навчусь літати. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Якщо взагалі навчусь. ;D ;D ;D ;D ;D
Прошу дуже не судити за дурні питання.
Знов взявся за аналіз . ;D ;D ;D ;D ;D
Але якщо не тяжко прохання написать скільки видає Ходосівка льотних днів за сезон. Чи то залежить в більшій мірі від примх погоди. Зараннє дякую.

P.S. Знову ж прошу сильно не судить за дурні питання . Також надіюсь що це не буде оффтопом в цій темі.
Бажаючий літать.