Общее > Безопасность

Страхование для пилотов в Украине

<< < (12/13) > >>

ChajkaYalta:
Читайте внимательно договор (полис) - если там нет слова "парапланеризм" - деньги на озеленение Луны  ;D

Ozz:

--- Цитата: Жак Павло від Лютий 29, 2016, 09:31:20 ---В Приват банку є медичне страхування. Працівник сказав, що воно поширюється і на травми отримані при занятті спортом.

--- End quote ---

Як не дивно - але та страховка яку впарює ПриватБанк, коли видає вам будь-яку карту, досить добре працює. Я мав випадок і моя теща мала випадок з травмою. Потрібно довідка з лікарні з трьома печатками і знімок. З цими документами в БУДЬ-ЯКЕ відділення, там його сканують і відправляють в "центр" відповідь і гроші на карту приходять протягом доби. Ніяких зайвих запитань і спроб закосити від виплати.

Єдине бажано ніякого спорту і тимбільше парапланів  :) Я сказав що вивихнув руку коли впав з драбини зрізаючи гілку на дереві. А такий гарний костюм купив на секонді, бо холодно  ;D
Ні в лікарні ні в відділенні при оформленні два рази не перепитували - впав та й впав..

Працює страховка теж дуже добре - просто щомісяця  вказаної вами карти знімають 60 грн (чи більше, залежить що ви вибрали). А всю статистику і керування через Приват-24 - що мегазручно.

Jnets:

--- Цитата: ChajkaYalta від Лютий 29, 2016, 10:34:31 ---Читайте внимательно договор (полис) - если там нет слова "парапланеризм" - деньги на озеленение Луны  ;D

--- End quote ---


А что мешает заявить, что ты не летал на параплане, а упал с яблони в родном садочке?   Я не имею ввиду зарубежные выезды в непалы - это пересiчному горомадянину  недоступно.

Андрій Сенчишин:
Моя дружина зломала мізинець на нозі, дали довідку і за годину прийшла смс. По вашій страховці ви отримали 750 гр. Плотить вона 10 гр. що місяця.

Nitromax:
Пока это все по мелочи, она и будет работать... а вот не дай Бог, если более серьезная травма... Все же равильно было бы, что бы это было четко и ясно прописано.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version