Украина > Карпаты, запад Украины

Кубок Одаїва з точности приземслення на параплані 2020

<< < (2/3) > >>

Sergiy Gurnitskiy:

--- Цитувати --- У вас є прямий зв'язок з Михайлом Ковтуном. Він основний організатор заходів на Дністрі і він же директор точності в Одаєві. Мабуть логічно було б спочатку поговорити з ним?
--- End quote ---

Андрюха, ти нічого не плутаєш?

ігор чех:
Гарна ідея провести в Одаїві хоть якісь змагання .  Від місцевих пілотів підтримаем і  будем вдячні організаторам

Ozz:

--- Цитувати ---І прямого, та й ніякого звязку з п.Ковтуном не маю.
--- End quote ---
:blyaaaaa:
Ви є вчаті в вайбері з усіма орагнізаторами етапів з точности. Там є і Ковтун. В цьому ж чаті ми обговорвали наприкінці минулого року усі організаційні питання.
Ковтун купив призи, виготовив мішень, залучив спонсорів і місцеву владу.
Тому питання змагань в Одаєві  потрібно в першу чергу обговорювати з ним.


--- Цитувати ---Андрюха, ти нічого не плутаєш?.
--- End quote ---

А що я плутаю?


--- Цитувати ---Гарна ідея провести в Одаїві хоть якісь змагання .  Від місцевих пілотів підтримаем і  будем вдячні організаторам
--- End quote ---

Краще провести точність підчас Свята Неба. І глядачів буде більше і пілотів. Просто так, які небуть змагання низької якості проводити не варто.

Sergiy Gurnitskiy:

--- Цитата: Ozz ---А що я плутаю?
--- End quote ---
Ти так висловлюєшся, що складається таке враження, що в Михайла тепер треба брати дозвіл на проведення польотів, змагань...


--- Цитата: Ozz ---Він основний організатор заходів на Дністрі і він же директор точності в Одаєві.
--- End quote ---

Михайло організатор заходу "Свята Неба". І директор дністровського каньйону, в Тлумачському районі. (на скільки я знаю). Виправ якщо помиляюсь.

Про яку точність ти ведеш розмову? Яку проігнорував 19 року?

Є бажання та можливість, зібратись та провести змагання на точність, чому не проводити?

Про яку низьку якість ти говориш? це що ФАІ 2 ?

Ozz:

--- Цитувати ---Ти так висловлюєшся, що складається таке враження, що в Михайла тепер треба брати дозвіл на проведення польотів, змагань...
--- End quote ---
Михайло на ділі довів, що він хороший організатор. Тому логічно залучати його до організації змагань.
Він на місці, знає місцевих людей і чиновників. Може швидко та якісно на місцях порішати організаційні питання.


--- Цитувати ---Про яку точність ти ведеш розмову? Яку проігнорував 19 року?
--- End quote ---
В 2019 році я взяв участь в усіх етапах КБ з точності, був організатором і спонсором кількох етапів та тріумфально  ;D став переможцем Кубку України в 2019 році.


--- Цитувати ---Є бажання та можливість, зібратись та провести змагання на точність, чому не проводити?
--- End quote ---
Змагання вихідного дня на пиво,  можна проводити хоч через день. Я такі пробно-тренувальні змагання зі своїм клубом в Одаєві провів в осени. Але я не називаю це змаганнями офіційно.


--- Цитувати ---Про яку низьку якість ти говориш? це що ФАІ 2 ?
--- End quote ---

Для мене якісні змагання це коли:
- велика к-сть учасників, бажано з різних куточків України
- происутність глядачів
- призовий фонд
- якісні нагороди, кубки, медалі. Бажано не фуфло з спорттоварів за 20 грн.
- якісна веб -сторінка, реклама, поліграфія, мерч
- наявність спонсорів
- відео зйомка

Все інше - це не той рівень до якого хочеться прагнути. Звісно я за будь яку двіжуху ;-) Але якщо це етап Кубка України то він має бути якісний.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version