Общее > Безопасность

Пришла весна, достаем грабли

<< < (2/13) > >>

Ozz:
Якщо я вірно зрозумів розповідь одного учльота - в США посвідчення пілота - воно ж і страховка. Відповідно продовження посвідчення/оплата внеску в федерацію і є оплата страхівки.
Прийшво на горку без посвідчення, чи без інструктора, якщо учень - накостиляли і вигнали.

А ми купа років якоюсь херньою займаємося.

Shine:
Слушна пропозиція. Але знову ж, хто буде перевіряти і виганяти? І хто завадить перейти на старті на 100 метрів в сторону, або заснувати власну лебідку, або ще якусь хєрню вигадати?

Я  двома руками за те, що страхування має бути обов'язковим в парапланеризмі. Але як то зробити? Прив'язувати до сертифікату - не варіант. По-перше, в Україні літає купа людей, що не є членами федерації. По-друге, ті, хто є членами, часто-густо по кілька років не платять внески, не зважаючи на всі нагадування.

mr.jay:

--- Цитата: siriuzzz від Квітень 23, 2019, 22:33:03 ---тут практично ніхто не пише.форум давно вже не є джерелом інформаціі.
--- End quote ---

Така собі, знаєте, відмазка. Макс дуже влучно розписав постом вище.
Переконаний, що коли хтось шукає сообі обладнання, або хоче продати своє - раптом форум стає ледь не єдиним джерелом інформації.







--- Цитата: siriuzzz від Квітень 23, 2019, 22:33:03 ---
якщо хтось веде статистику учасників Фонду, було б цікаво дізнатись.

--- End quote ---
У шапці форума є посилання за яким можна дізнатись все про учасників Фонду.

siriuzzz:
по-перше, у групах заборонено продавати
по-друге, я не перший рік учасник Фонду як і “паратовариші” з якими літаємо разом
по-третє, цікавить динаміка кількості учасників, а не лозунги
по-четверте, можете приєднатись до киівських спільнот у вайбері, де самі переконаєтесь, що питання Фонду, а також страхування, безпеки польотів, не забуті

така маленька ремарка: дехто з нашоі спільноти пройшли курс невідкладноі допомоги, в т.ч. і тандемщики; тренували спуск на мотузках у випадку “гнізда” та тренувались кидати запаску, за що окрема подяка хмельницьким парапланеристам та організаторам такого ж тренінгу у Києві

Николай Гаврилюк:
У британців теж внесок в федерацією включає страховку на 1М фунтів з відповідальністю перед третьою стороною. Якщо буде можливість через федерацію купляти страховку залюбки буду

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version