Украина > Киевщина: лебедки, склоны и тд

Велика Бугаївка.Обговорюємо польоти.

<< < (2/14) > >>

Карпуха:

--- Цитата: Jnets від Липень 24, 2015, 23:40:13 ---А координаты можно?

--- End quote ---

За Васильковом.


--- Цитувати ---Правильно Виталик говорит. Место прям под глисадой Василькова. Проход там на 250-300 метров вроде. Поболтаться на уровне склона можно при ветре от 4 мс. Слабее просаживает, а внизу не считая подножья склона болото. Как альтернатива Ходосу не подходит, скорее для разнообразия.
--- End quote ---

Как по мне  задачи нет вылезать на такие высоты.Да и хоть опыта не имею, что то сомнительно что с тех небольших относительно холмов, можна выбратся на такую высоту.

Карпуха:
Доброго всім.Довго вибирався на Бугаївку і накінець вибрався. І заодно підбив на поїздку дядяка свого та Валеру. ну що сказати порівняно з Ходосом западний склон на порядок краще. Як не дивно не зарощий як Ходос.
Що до польотів. То вінд гуру показував Запад до 4м/с. По факту десь до 3м/с. Па ще злегку косив на Південь.То вийшло чуть з піддуакою політати ,але все одно тільки вниз. Можна ххати скромною компанією.Але швидкість вітру треба не менше 4-5м/с це мінімум і  краще північна складова. В цілому класеий вечір при коасній ппироді в тій місцевості. Отаке.

Карпуха:
Доброго всім. Сьогодні як завжди неочікувано знов поїхали
 Вітер сьогодні був свіжіше .Як би трохи краще чим вчора. але зараза все тей же юго-запад. Дуже надіялись на запад. Але на жаль ні. Треба буде ждать запад північ запад і при нормальному вітрі можна їхати. Хоть якась альтернатива Ходосу. Бо від Ходоса погоди не дождешся. 

Карпуха:
Добавлю фото з позавчора

Карпуха:
ще трохи

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version